Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber ja już wszystko wiem , dzięki :wink4:

wałek i tyle

auto jakie wjechało na halę to takie wyjechało...

a przypominam sobie że to nie Paweł robił tylko Karol czy jak mu tam...

moze Wiktor przyjmowal zlecenie :gwizdanie:

a tak , wiedziałem że jakoś dziwnie tzn nietypowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Kurw-a to sk***ysyństwo jest :gwizdanie:

DObrze ze chociaz Paweł dba o to by mi to odpowiednio zrobiono co nie zmienia faktu ze jak teraz wyjade z ASo sprawdze sobie filtr powietrza przynajmniej czy jest wymieniony :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber , jak się spotkamy to powiem Ci więcej na temat ASO B.

Szkoda że nie byłeś przy rozmowie jak zostawiałem z Ogrem auto u Fachowca z AKP

Bardzo pouczająca rozmowa ...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 01:15 _________________________________________________pamiętaj że nie tylko filtr powietrza powinien być wymieniony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wiem wiem tyle ze gorzej jest ze sprawdzeniem reszty a grzebac mi sie za bardzo pewnie nie bedzie chcialo :gwizdanie: ale nie omieszkam posprawdzac reszte no chyba ze im powiem , Panowie stare czesci do zwrotu i do bagaznika wraz z wszystkimi filtrami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wiem wiem tyle ze gorzej jest ze sprawdzeniem reszty a grzebac mi sie za bardzo pewnie nie bedzie chcialo :gwizdanie: ale nie omieszkam posprawdzac reszte no chyba ze im powiem , Panowie stare czesci do zwrotu i do bagaznika wraz z wszystkimi filtrami :evil:

i właśnie tak wygląda ten proceder , Ty nie sprawdzisz więc pole do popisu mają za***iste... a mechanicy w ch.j częsci do sprzedaży na lewo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to w Czwartek bedzie sprawdzanko w momencie oddawania autka przez serwis :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to w Czwartek bedzie sprawdzanko w momencie oddawania autka przez serwis :gwizdanie:

Cuber musiałbys stać przy aucie non stop...

w innym przypadku zawsze gdzieś znajdą jakiś syf i powiedzą że to Twoje..

Tak jak mówię , Paweł , Wiktor itd. mogą wiedzieć a mogą nie wiedzieć co się dzieje na hali...

mechanik idzie do magazynu po części a co się później z nimi dzieje to (przynajmniej w moim przypadku) już wiem, OKRADLI MNIE!!![br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 01:24 _________________________________________________powiedziałem że nie odpuszczę , pismo do UOKiK idzie w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem że nie odpuszczę , pismo do UOKiK idzie w piątek

:oklaski: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem że nie odpuszczę , pismo do UOKiK idzie w piątek

Brawo... tez bym nie odpuscil... Powiem tylko, ze takiego filtra powietrza nie widzialem nigdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem że nie odpuszczę , pismo do UOKiK idzie w piątek

Brawo... tez bym nie odpuscil... Powiem tylko, ze takiego filtra powietrza nie widzialem nigdy...

no Ty akurat widziałeś troszkę więcej fotek. Zresztą chyba zgodzisz się ze mną że osoba która teraz się zajmuje zna się na Audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może tak samemu.

Nawet do dużego przeglądu (co 30tyś km) przy którym wymienia się wszystkie filtry nie trzeba wielkich umiejętności. Problem może być tylko z olejem bo do jego wymiany przydałby się kanał - może sokol urzyczy :gwizdanie:, ale przynjamniej macie pewność że wszystko zostało dobrze zrobione i satysfakcje.

Faktem jest też że chociąż serwis jest dobry to przez jednego mechanika może stracić opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że się porobiło .Moge duża książkę na TE i INNE tematy napisać :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ,Tukan pozdro, w poniedzialek widzialem cie w jakims czerwonym pikapie, a na poboczu twojego AJM- a :notworthy: tamtedy pomykalem do szwecji , bo ponoc do katowic koreczki, a chcialem ominac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Panowie, :hi:

sorry ze sie nie odzywalem dosc dlugo ale mialem mase roboty i do tego sesje. :wallbash:

Mam pytanko nie wiecie gdzie w Krakowie moge od reki dostac grill bo dzisiaj przemily Pan z Lublinka cofajac przed domem walnal mi w przod i rozoral grill?

Dzieki za info Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Panowie, :hi:

sorry ze sie nie odzywalem dosc dlugo ale mialem mase roboty i do tego sesje. :wallbash:

Mam pytanko nie wiecie gdzie w Krakowie moge od reki dostac grill bo dzisiaj przemily Pan z Lublinka cofajac przed domem walnal mi w przod i rozoral grill?

Dzieki za info Pozdrawiam!!

u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy masz od reki do sedana?

sedan czy Avant jedna cholera.... jesli mówi ze ma to napewno od ręki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...