Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

o to jeszcze lepiej bo mnie do programu przekonasz :decayed:. Na ile i gdzie jest dlubana?

p.s w sumie na zakretach nadrobie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

KERCZI i bmw taa bo uwierzę :decayed:

Nie przyjedziesz to nie uwierzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie zapomnisz mi 2 ramek pod rejestracje ; >?

spoko wezmę graty :wink:

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

21445_570029459726222_1712046022_n.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś by się pisał na mini spota, jutro mnie nie ma to dziś bym gdzieś podbił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź na spota A6 klubu pod krokusa, przyjedziemy betami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w Krk ok 20 jak coś ;-) zobaczył bym baware i wziął co moje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszedl czas na zmiany, jako ze moja Niunka trafila w rece naszego forumowego kolegi i pewnie bedzie dalej przyjezdzala na spoty, a ze ciezko kupic cos rozsadnego...to nastal czas na zabawke (odrazu mowie to tylko tryb przejsciowy), planuje powrocic do AUDI...

535d w M-PAKIECIE pełnym. - 83 000 przebiegu potwierdzonego, bezwypadek.

http://images.tinypic.pl/i/00426/68scak3qt75o.jpg

Tiaaa a świstak ci ją zawinął w sreberko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje do 20 potem jestem free dla mnie miejsce obojętne, odkąd mam x3 jeżdżę dużo po mieście bo kocham to auto za wrażenia z jazdy, dziś rano po ruszeniu że świateł na kapelance zanim reszta się zebrała ja juz palilem e-papierosa na następnych światłach, wczoraj udało mi się zejść ze spalaniem do 9.7 miasto, uważam że to dobry wynik, w tygodniu 11 weźmie, jak cisne 12, tyle pali miasto, niech nikt mi nie mówi że 6 garow przy tej masie spala 8 miasto ;-) nie do zrobienia, trasa 8 tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje do 20 potem jestem free dla mnie miejsce obojętne, odkąd mam x3 jeżdżę dużo po mieście bo kocham to auto za wrażenia z jazdy, dziś rano po ruszeniu że świateł na kapelance zanim reszta się zebrała ja juz palilem e-papierosa na następnych światłach, wczoraj udało mi się zejść ze spalaniem do 9.7 miasto, uważam że to dobry wynik, w tygodniu 11 weźmie, jak cisne 12, tyle pali miasto, niech nikt mi nie mówi że 6 garow przy tej masie spala 8 miasto ;-) nie do zrobienia, trasa 8 tak.

:hi: sama prawda BOSERON też chwilę jeździłem tylko e39 w 3.0d tylko ta słabsza 184km i tak miasto do 12 l trasa koło 8l więc wszystko się zgadza:)

Wysłane z mojego GT-S5830i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje do 20 potem jestem free dla mnie miejsce obojętne, odkąd mam x3 jeżdżę dużo po mieście bo kocham to auto za wrażenia z jazdy, dziś rano po ruszeniu że świateł na kapelance zanim reszta się zebrała ja juz palilem e-papierosa na następnych światłach, wczoraj udało mi się zejść ze spalaniem do 9.7 miasto, uważam że to dobry wynik, w tygodniu 11 weźmie, jak cisne 12, tyle pali miasto, niech nikt mi nie mówi że 6 garow przy tej masie spala 8 miasto ;-) nie do zrobienia, trasa 8 tak.

Jaki rocznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyjeździcie/czy tak jak ty gucio jeździłeś w automacie więc spalanie wiadomo wzrasta, ja mam cały czas spalanie 8,5l po mieście, jak mu deptam to nie weźmie więcej niż 10l a to ta sama jednostka co 3.0D

Czyli boseron mówisz że radość z jazdy jest :decayed:

Mi też obojętne gdzie się umówimy dzisiaj, zapodajcie jakąś miejscówkę godzinę np 21:00 i spotujemy a co :naughty:

Odebrałem o 16:00 bete z nową szybą i nie mogę jej 2 dni tykać wodą pod ciśnieniem, robota profi w nordglass na aleja pokoju :)

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

Jaki rocznik ?

2004r

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

Niebieską R8 V10 widziałem przed chwilą pod M1, robi wrażenie ta suka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty masz oske manual i lżejsza buda wiec czemu się Dziwisz,to jak 20.30 tylko gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja waży 1750kg to też nie mało wiadomo, prawda jest taka że te auta nie palą dużo w porównaniu z innymi przy tej masie.

Ja proponuje krokus nja Bora na parkingu będą inne audice z A6 klubu a jak nie to proponujcie inną miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 200 kg ciezsza a i tak na kreskę Cię wciagam nosem :-P. Żartuje możemy stanąć, zadzwonię po robocie ktoś jeszcze chętny Ruks i Miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...