Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Truth jest taka że za dużo Calvin Klein-a :grin:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

myślisz :eusathink:

ale on nie ma naklejki aquaauto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Czas pokaże

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

A jak będzie to tylko 4.2V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nsa4 jak możesz to wpadnij za tydzień na spota bo chętnie bym obczaił twoje TT, możliwe że w najbliższym czasie pomyślę o kupnie podobnego cacka :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to patrzymy na "L" :naughty: a potem na FCB :naughty: Wasze :drinks:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Legia nie istnieje co sie dzieje grają przestraszeni :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

Panowie co co Fifka piątek by night :naughty: zbieram chętnych moze być PW lub na ogólnym trzeba bedzie oblać skrzynie w BMce co by sie nie psuła ( choć pewnie i tak poleci znając życie ) wtedy auto do żyda , dam jej szanse jeszcze..... tak ze jak będe jeździł jak kapelusz po mieście prosze mnie nie prowokować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy jutro listę :wink:

A co do bety to już będzie ok nie martw się, audi też potrafi zrobić figla choć moja przez 7 lat ani jednego mi nie zrobiła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia zaskoczyła mnie w 2 połowie na Plus

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

David Villa bramka po prostu rewelka :kox: z pierwszej piły i z powietrza trudna sytuacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ART BLACK - Kolporter 2:2

Przed meczem wydawało się, że Kolporter może pokusić się o zwycięstwo w starciu z Art Black, które nadal musi martwić się o utrzymanie. Pierwsze minuty dość szybko potwierdziły te przypuszczenia. Kilka składnych akcji pomarańczowych dało im dwubramkowe prowadzenie, które powinno nawet być wyższe. Bardzo dobrze dysponowani goście nie pozwalali na wiele czarnym, którzy w tym sezonie nijak nie mogą odnaleźć formy z poprzednich rozgrywek. Na przerwę Kolporter schodził więc z bezpiecznym 2:0 i wydawało się, że niewiele już może się zmienić. Zmiana stron przyniosła jednak również zmianę oblicza gry. Inicjatywę przejął Art Black i wykorzystujac nieporozumienia w obronie pomarańczowych najpierw strzelił kontaktowego gola a potem wyrównał. Goście, zdając sobie sprawę że trzy oczka wymykają im się z rąk ruszyli do ataków, lecz nie byli już w stanie niczego zmienić. Czarni również nie potrafili znaleźć sposobu na rywala i w efekcie obie strony zadowolić musiały się remisem, który tak naprawdę nie cieszy ani jednych ani drugich. Dla gospodarzy trafiał dwukrotnie Łukasz Olszewski, zaś dla rywali po bramce zanotowali Marek Ropka i Marcin Fic.

widzieli hehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jedziesz z rodziną i ups.... koniec

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Pablo co TY oglądasz..... po co sie dołować, ja mam na codzień w pracy czarne scenariusze i staram sie jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać bo inaczej bym zwariował.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam wszystkich.

Mam sprawę do Was mieszkających w Krakowie, lub dobrze znających to miasto. Chodzi o to, że wybieram się na weekend do Krakowa i chciałbym zapytać gdzie w pobliżu rynku zaparkować auto? Wiem, że jest strefa płatnego parkowania tylko może warto wiedzieć na jakie parkingi się nie pchać.

Drugie pytanie to takie, których skrzyżowań unikać bądź dróg bo są np. często zakorkowane. Żeby nie zaśmiecać Wam wątku prosiłbym osobę chętną o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xdanielx temat rzeka zależy co chcesz zwiedzić i gdzie ? w weekened strefa nie działa

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

poczytaj

Płatne parkowanie - Strefa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xdanielx temat rzeka zależy co chcesz zwiedzić i gdzie ? w weekened strefa nie działa

Głównie to chodzi o to aby gdzieś blisko rynku postawić auto i resztę to już spacerkiem. Na pewno Wawel, Rynek, na Kazimierz poczłapać no i w sumie to jakoś sprecyzowanego zwiedzania nie mam, możliwe że jeszcze ogród botaniczny. Piszesz że strefa nie działa w weekend, co to znaczy? Parkuje na ulicy gdzie jest miejsce i tyle, czy parkingi otwarte darmowe?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...