Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrowienia z Teneryfy :)

Gdyby ktoś z Was chciał to mogę przywieźć oryginalne perfumy w dobrych cenach

s

Byłem 2 lata temu w Playa de Americas i drugi tydzień w Lost Christianos, polecam zwiedzić Wulkan i wyjechać na Maske , oraz odwiedzić Loro Park i Siam Park rewelacja :thumbup1:, a na perfumerie uważaj bo 70 % właściceli to Turcy którzy sprzedają podróby , rozmawiałem tam z Polką która własnie w takiej perfumerii pracowała.

Teneryfa bajka super klimat ani nie za gorąco ani za zimno, nie wiedzą co to kaloryfer :wink: no i ceny hoteli powalają, niskie ceny , jak sie załatwi przelot w dobrej cenie to wakacje super za psie pieniądze,

ja płaciłem za tygodniowy nocleg w hotelu 3 gwiazdkowym za 4 osobowy pokój 1200 zł i warunki nie jak w Egipcie ze musi być 5 gwiazdek, tam 2 wystarczają i jest komofort

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Udanego wypoczynku :naughty:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

Panowie zastanawiam sie czy nie zabrać mojego auta od tego "magika" i zawieź do kogoś kto ma pojęcie na ten temat zapłacić 3-4 koła i mieć gwarancje rozruchową na rok czasu , szkoda kasy ale jak mam sie bujać i tyle czasu bez auta to mnie krew zalewa .....

Też jestem w Playa de Americas tyle, że hotel 5* - rezerwacje robiłem w styczniu w first minute i zaoszczędziłem kupę kasy. W poniedziałek pożyczam kabriolet i objedziemy całą wyspę łącznie z Loro parkiem, do Siam parku mam blisko. Perfumy można teraz kupić w super cenach i w 100% oryginały, we wszystkich sklepach na wyspie są teraz rabaty 25-40% na cały asortyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem w Playa de Americas tyle, że hotel 5* - rezerwacje robiłem w styczniu w first minute i zaoszczędziłem kupę kasy. W poniedziałek pożyczam kabriolet i objedziemy całą wyspę łącznie z Loro parkiem, do Siam parku mam blisko. Perfumy można teraz kupić w super cenach i w 100% oryginały, we wszystkich sklepach na wyspie są teraz rabaty 25-40% na cały asortyment.

W Turcji tez wszystko jest w 100% orginalne oprucz perfum. Szczegolnie ciuchy D&G, Polo laurent, Gucci, Tommy H..., itp. A jakie tam sa przeceny, to glowa mala. Nawet 95% na caly asortyment!

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić cztery flakony w perfumerii dużej przy promenadzie i przed kasą pracownica była Polką pracuje tam 5 lat i powiedziała mi gdzie iść po oryginały że u nich same podroby są, Polak polaka za granicą szanuje i to było super z jej strony.

Krumak też wziąłem auto na 2 tyg i obiechalem całą wyspę bo nie jest duża, zazdroszczę Ci Kolego chętnie bym wrócił tam

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Kup mi bulvgari okrągłe ciemno zielone jak jest i jaka cena na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia u Wąskiego - Polecam w 100%:banan::hi:

To auto masz jak nowe

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

A myjnia swoją drogą jak wszystko za co zabierze się Wąski, za***ista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić cztery flakony w perfumerii dużej przy promenadzie i przed kasą pracownica była Polką pracuje tam 5 lat i powiedziała mi gdzie iść po oryginały że u nich same podroby są, Polak polaka za granicą szanuje i to było super z jej strony.

Krumak też wziąłem auto na 2 tyg i obiechalem całą wyspę bo nie jest duża, zazdroszczę Ci Kolego chętnie bym wrócił tam

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Kup mi bulvgari okrągłe ciemno zielone jak jest i jaka cena na pw

Oki, pierwsze zakupy już za mną, ale na początku tygodnia jeszcze tam looknę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia u Wąskiego - Polecam w 100%:banan::hi:

To auto masz jak nowe

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

A myjnia swoją drogą jak wszystko za co zabierze się Wąski, za***ista

Musze ja ją w koncu odwiedzic. Może Wpadne w poniedzialek / wtorek jak wroce z trasy.

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No elegancko, pachnie, ładnie i pięknie :naughty: Pewnie wrócę z poprawkowej sesji do roboty na miesiąc to wrócę z siedzeniami brudnymi znowu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli RS6 ze sportmile od nas?:naughty:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

Audi RS6 od 0 do 333 km/h (szybko bardzo!) | www.topgear.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wieczorową pora :)

chyba jedna z nielicznych sobót gdzie w domu siedzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą przyjechałem na osiedle, dzisiaj spokojnie :)

Mogłeś dać znać to bym przyszedł z % i na fifę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też siedzę i pije a co tam wolne jeszcze 2 tygodnie ;-) brał ktoś kiedyś urlop tylko dlatego ze mu się nie chce pracować a ja tak właśnie :-) a co tam 100 dni urlopu to można hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś z Krakowa czarne RS6 Avant dach i maska w karbonie ? Wczoraj widziałem ją w Bytomiu miazga xD w 20calach ledwo tarcze ham się mieściły :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś z Krakowa czarne RS6 Avant dach i maska w karbonie ? Wczoraj widziałem ją w Bytomiu miazga xD w 20calach ledwo tarcze ham się mieściły :kox:

Kiedyś oglądałem taka RS6 pod Leroy Merlin w Krakowie. Faktycznie auto miażdżyło:kox: Tarcze i koła to chyba najbardziej rzucało się w oczy.

Niestety parę godzin później (Prawdopodobnie) ta sama RS6 stała rozbita o barierki na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. Gdzieś nawet mam zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...