Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Bez ankiety problem nie będzie pewnie rozwiązany, na szczęście mamy na to jeszcze troche czasu, ponieważ pobieranie biletów ma obowiązywać dopiero od 15 maja.

btw :siema:

Jedziesz o 50 km/h za szybko? Stracisz prawo jazdy - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

market na obrzeżach miasta każdy odpada wiec musi być coś bliżej środka niż dalej, a może nie Galeria tylko zupełnie coś innego....

a może nie patrz pod kątem, żeby Tobie było blisko?:wink: ja wyprowadziłem się na przedmieścia Krakowa i na spota będę miał dwa razy dalej, ale gdzie by nie było to pojade jeśli będzie czas..

btw ostatnio proponowałem ankiete w tym temacie to Cuber napisał po co coś zmieniać.. :whistling:a teraz sam proponuje:decayed:

Fanta nie patrze, dla mnie moze być wszędzie , w porze letniej uważam żę dobrze by było zmienić na coś pod gołym niebem gdzie jest jakaś knajpka z grillem , gdzie można sympatycznie spędzić czas na świeżym powietrzu a nie kisić sie w murach parkingowych i wdychać spaliny, lecz musi to być takie miejsce gdzie w razie deszczu można schowac sie do środka, ja znam takie miejsce ale znowu powiecie ze za daleko od Was, wiec nawet nie proponuje :kwasny: , więć jeżeli ktoś ma coś na myśli rzucać tematy....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

market na obrzeżach miasta każdy odpada wiec musi być coś bliżej środka niż dalej, a może nie Galeria tylko zupełnie coś innego....

a może nie patrz pod kątem, żeby Tobie było blisko?:wink: ja wyprowadziłem się na przedmieścia Krakowa i na spota będę miał dwa razy dalej, ale gdzie by nie było to pojade jeśli będzie czas..

btw ostatnio proponowałem ankiete w tym temacie to Cuber napisał po co coś zmieniać.. :whistling:a teraz sam proponuje:decayed:

Fanta nie patrze, dla mnie moze być wszędzie , w porze letniej uważam żę dobrze by było zmienić na coś pod gołym niebem gdzie jest jakaś knajpka z grillem , gdzie można sympatycznie spędzić czas na świeżym powietrzu a nie kisić sie w murach parkingowych i wdychać spaliny, lecz musi to być takie miejsce gdzie w razie deszczu można schowac sie do środka, ja znam takie miejsce ale znowu powiecie ze za daleko od Was, wiec nawet nie proponuje :kwasny: , więć jeżeli ktoś ma coś na myśli rzucać tematy....:wink:

ja również jestem za terenem otwartym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie potrzebuje wypolerować wibracyjnie felgi aluminiowe.. ktoś coś?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

No proszę jak się zaczęła na dobre dyskusja o miejscówce że aż Dancio się odezwał od nieśmiertelnej audicy :naughty:

dla mnie moze być wszędzie , w porze letniej uważam żę dobrze by było zmienić na coś pod gołym niebem gdzie jest jakaś knajpka z grillem , gdzie można sympatycznie spędzić czas na świeżym powietrzu a nie kisić sie w murach parkingowych i wdychać spaliny, lecz musi to być takie miejsce gdzie w razie deszczu można schowac sie do środka, ja znam takie miejsce ale znowu powiecie ze za daleko od Was, wiec nawet nie proponuje :kwasny: , więć jeżeli ktoś ma coś na myśli rzucać tematy....:wink:

Mam takie same zdanie jak boseron tylko moja propozycja jest już wymieniona czyli Krokus a dlaczego? Bo jest dużo miejsca na parkingu pod Krokusem, jest świeże powietrze a w razie deszczu 2 metry obok podjeżdżamy na parking poziomy, jest jedzonko KFC w którym mogę załatwić zniżki, co więcej zawsze ktoś może przepalić furmankę na prostej 2km, jest myjka 2 metry obok, norauto jak by komuś brakło kosmetyków do auta przed spotem:decayed:, jeszcze wymieniać? :decayed: Miejsce jest sprawdzone i kilka klubów odbywają tutaj spoty choćby A6 klub (obecnie club)

Dlaczego nie jestem za Bonarką choć ciekawe miejsce? Bo w lecie jest tam mega duszno na parkingu i dopiero byśmy się zagotowali:facepalm:

Boseron zapodaj tą swoją special edytion limited miejscówkę może podpasuje większości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo...KFC ?..proszę Cię...to trza grila zjeść...albo objadowe cos...a nie FF ...bleee....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo...KFC ?..proszę Cię...to trza grila zjeść...albo objadowe cos...a nie FF ...bleee....:decayed:

Arturoo KFC wymieniłem bo zawsze na spocie chłopaki idą tam wpierdzielić kości :wink::decayed:

Są tam inne restauracje, grill jest 300 metrów dalej na parkingu Aqua Parku ale nie wiem jak u nich z jedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kielbaska ostatnio...:decayed: ...to było git ...no ale z braku laku...zostaje KFC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo moja miejscówka to pod stadniną koni Knajpa nazywa sie "Stare Konie " jest duży parking, stoliki w środku i na zewnątrz, jest grill bar można nawet coś oglądnąć jakby meczyk był , bardzo dużo zieleni dookoła i cisza spokój , tylko ktos powie ze daleko bo to jest przy Kobierzyńskiej niestety ale fotka

348s.jpgl.jpg

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

nie chce mi sie stać na parkingu gdzie jest duży rumor, hałas i spaliny

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

mozemy raz tam zrobić spota i tyle, jak sie nie spodoba

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

aha ja tez nie mam blisko bo nie mieszkam juz w Borku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uważam, że spoty możemy robić w pizzerii PEPEZ na Księcia Józefa. Jest parking, jest gdzie siedzieć, jest dobre żarcie w razie czegoś... Choć szczerze powiedziawszy - miejscówka, którą podrzucił Boseron powyżej - również jest doskonała :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo moja miejscówka to pod stadniną koni Knajpa nazywa sie "Stare Konie " jest duży parking, stoliki w środku i na zewnątrz, jest grill bar można nawet coś oglądnąć jakby meczyk był , bardzo dużo zieleni dookoła i cisza spokój , tylko ktos powie ze daleko bo to jest przy Kobierzyńskiej niestety ale fotka

http://s3-media4.ak.yelpcdn.com/bphoto/174aI0lSCRujmCRkByyUww/348s.jpghttp://s3-media4.ak.yelpcdn.com/bphoto/bR3nsf6pRgw8ZF1BD5BaMg/l.jpg

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

nie chce mi sie stać na parkingu gdzie jest duży rumor, hałas i spaliny

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

mozemy raz tam zrobić spota i tyle, jak sie nie spodoba

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

aha ja tez nie mam blisko bo nie mieszkam juz w Borku :wink:

Jestem za by tam zrobić spota zwłaszcza w okresie letnim :wink:

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

natomiast krokus Pablo to kicha, reklamujesz bo masz blisko :-)

Nie reklamuje tylko również miejscówka jest ok bo sprawdzona i kilka klubów tam robi spoty i sądzę że też mieli różne dylematy gdzie robić spoty ;)

Dla mnie nie ma różnicy gdzie będziemy robić, będzie na drugim końcu krk to pojadę nie od dziś jeżdżę na spoty by mi odległość przeszkadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamuje tylko również miejscówka jest ok bo sprawdzona i kilka klubów tam robi spoty i sądzę że też mieli różne dylematy gdzie robić spoty ;)

Dla mnie nie ma różnicy gdzie będziemy robić, będzie na drugim końcu krk to pojadę nie od dziś jeżdżę na spoty by mi odległość przeszkadzała.

To może PABLO wpadniesz kilka razy w miesiącu do Wąskiego na myjnie na mini spota? :grin: Po 2 razach znowu będziesz zmuszony zasiąść za kierowcą w Solarisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy tam robili spoty to nie ma problemu droga prosta i moment się zajedzie wieczorem :naughty:

Wąski kiedy grill :whistling:

Będę dzisiaj po 21:00 na spocie bo jeszcze siedzę w robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...