Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no i robią to w quattro :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 15:26_________________________________________________czesc tukan :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Trzeniu za kontakt...gosc miazga, w srode samochod leci do niego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Robert :notworthy: ......za noweczsny system walki z przeciwnikami na drodze, wystarczy zajechać komuś drogę i dawaj na szybę :polew: :polew: :polew:

nie ma sprawy :gwizdanie: luzik nie życzę sobie takich prezentów :evil::notworthy:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 17:41_________________________________________________

No to juz wiemy ;( UKRECONY WAŁEK ROZRZADU ---> Kto może załatwić silnik 2.0 TDI do B7????[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 13:57_________________________________________________

wlasnie siedzę na jakimś zadupiu przed michałowicami, dwa razy zgasło mi autko, przez chwilę tracił obroty, zaczął terkotac i zgasł. Teraz nie mogę odpalic. Nie mam :sick3: pojecia co to moze byc. Wcześniej jedynie było słychać dwumas na półprzegle i na ciepłym silniku długo kręcił zanim odpalil. Jakieś sugestie?

Karol... mam nadzieję że to nie to ... ;( czytaj --->> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094&highlight=

TRZENIU PRAWIE WYKRAKAŁEŚ....

silnik z jakim oznaczniem najlepiej kupic??

Przykro :([br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 17:42_________________________________________________jak mogę w czymś pomóc to napisz :)[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 17:43_________________________________________________właśnie wróciłem znajoma wjechała pod tramwaj :gwizdanie: ale zima po drugiej stronie Wisły :shocked:

nie szuka ktoś małego samochodu dla żony :gwizdanie: Clio 2002 :) lub C3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki samochód dla żony? To chyba że po 30 latach małżeństwa :naughty:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 17:49_________________________________________________jedzie się ktoś poślizgać wieczorem? :gwizdanie: oczywiście samochodem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki samochód dla żony? To chyba że po 30 latach małżeństwa :naughty:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 17:49_________________________________________________jedzie się ktoś poślizgać wieczorem? :gwizdanie: oczywiście samochodem :naughty:

a umiesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bedziesz robił kulig ? :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 18:02_________________________________________________

Co tam słychac modyfikatorze :naughty:

na okres zimowy przerwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szuka ktoś małego samochodu dla żony :gwizdanie: Clio 2002 :) lub C3 :)

Ja szukam, ale więcej jak astra z 97r nie kupuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie 6300 pod plusa, nówki a co do ślizganania to ja się troszkę pobawiłem na ręcznym HAMULCU :chytry:

niezły :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 23:22_________________________________________________acha byłem w teatrze na "okno na parlament" za***ista sztuka, boki można zrywać aż mnie szczęka od śmiechu bolała :polew: :polew: polecam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć pany :hi:

KERCZI współczuję ;(

Ale zajebioza na polu, zapraszam coś się poślizgać za pas koło mnie :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty nie na czacie? :naughty:

na pasie są dziury :thumbdown:

Trzeniu no właśnie się pytają lachony o Ciebie gdzie jesteś :naughty::decayed:

No jeszcze są dziury ale jakieś pierwsze gracjany już tam smigają kaszlakami :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja zaraz zmykam bo znowu ciężko będzie wstać z rana..[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 23:43_________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=SPZE-nMnH9M

:polew: :polew: :polew: j**any :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrocilem ze slizgania, ale quattro z j**anym przyciskiem zamiast recznego to jakies nieporozumienie :thumbdown: no nic, czekam na Niunie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...