Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, jakbyś się chciał wpiąć to wpadaj do mnie. Mam kabel i kompa jak coś. Jutro pewnie będę coś grzebał w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz , ja nie lubię zatargów ani innych problemów , dziwnie to odebrałem ,nie powiem , to raczej oczywiste ze uczestniczyć będę w życiu klubowym na tyle ile mi życie prywatne pozwoli ,

btw Transit, myślałem ze klub i ekipa klubu jest po to aby sobie pomagać , nie zależnie czy się jest "nowym" , zna się kogoś czy nie , łączy nas wszystkich jedna pasja i tego się trzymajmy.

Pozdro

:oklasky: bardzo dobrze prawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł :)

Heloł maj dir maj friend hał ar ju tudej ? :wink:

ajm fajn, fenk ju end ju? ;)

moze bys nas wreszcie odwiedzil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze Tranzitowi nie chodziło o to zeby nie pomagac klubowiczom czy innym uczestniczacym w zyciu klubu a tym co to sie pojawiają raz bo im sie cos zdupcylo w aucie naobiecuja ze beda sie pojawiac i.... juz nigdy wiecej nie przyjrzdzaja, meches wzialby od nich trochę siana a my kazdemu pomagamy za free wycieraj sobie ryja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Łukasz... Niech sobie robią i piszą to co chcą szczególnie Ci, którym jest wstyd za mnie... Najwidoczniej nie zrozumieli do końca mojego przekazu. No ale na poziom pojmowania pisanego tekstu nie mam wpływu. Postaram się następnym razem pisać łatwiejszymi zdaniami.

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma troche racji!! uwazam ze musi byc kubelek za pomoc dla nowych :banan:

Ale ja nie chce kupować nowym kubełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma troche racji!! uwazam ze musi byc kubelek za pomoc dla nowych :banan:

Ale ja nie chce kupować nowym kubełka

Zawsze mozesz sie przebrać i przyjechać jako nowy...przynajmniej zjesz za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Transit miałem przyznać rację Tobie.....

ale niestety muszę się zgodzić w tej kwestii z gruszką

u nas też w ten sposób staramy się młodych nie przyzwyczajać :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Łukasz... Niech sobie robią i piszą to co chcą szczególnie Ci, którym jest wstyd za mnie... Najwidoczniej nie zrozumieli do końca mojego przekazu. No ale na poziom pojmowania pisanego tekstu nie mam wpływu. Postaram się następnym razem pisać łatwiejszymi zdaniami.

ABG

To pisz-bo ja też widocznie dla ciebie jestem za głupi.

a ja mysle ze Tranzitowi nie chodziło o to zeby nie pomagac klubowiczom czy innym uczestniczacym w zyciu klubu a tym co to sie pojawiają raz bo im sie cos zdupcylo w aucie naobiecuja ze beda sie pojawiac i.... juz nigdy wiecej nie przyjrzdzaja, meches wzialby od nich trochę siana a my kazdemu pomagamy za free wycieraj sobie ryja....

ciekawe jak wygladały wasze pierwsze kroki na forum :whistling: nikt na siłę nie każe pomagać koledze -więc po co taka gadka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł :)

Heloł maj dir maj friend hał ar ju tudej ? :wink:

ajm fajn, fenk ju end ju? ;)

moze bys nas wreszcie odwiedzil :)

mi tu :wink:

odwiedze odwiedze tylko napisz kiedy będziesz

a ja mysle ze Tranzitowi nie chodziło o to zeby nie pomagac klubowiczom czy innym uczestniczacym w zyciu klubu a tym co to sie pojawiają raz bo im sie cos zdupcylo w aucie naobiecuja ze beda sie pojawiac i.... juz nigdy wiecej nie przyjrzdzaja, meches wzialby od nich trochę siana a my kazdemu pomagamy za free wycieraj sobie ryja....

a jak to wygląda na spocie jak przyjeżdża ktoś nowy? nieliczni tylko witają się i próbują zainteresować nową osobą a część ludzi siedzi w swojej grupce i ni słowem nie odezwie sie tylko "zamyka" w swojej grupce więc nie dziw się, jak ktoś drugi raz nie chce przyjechać skoro widzi jak wygląda sytuacja

Daj spokój Łukasz... Niech sobie robią i piszą to co chcą szczególnie Ci, którym jest wstyd za mnie... Najwidoczniej nie zrozumieli do końca mojego przekazu. No ale na poziom pojmowania pisanego tekstu nie mam wpływu. Postaram się następnym razem pisać łatwiejszymi zdaniami.

ABG

pisz pisz co chcesz i jak chcesz. a rozmowa z nowymi na spocie średnio CI wychodzi.. na forum również. ja doskonale zrozumiałem co miałeś na myśli i nie odwracaj teraz kota ogonem.

transit a jaki był Twój początek? he?

wiesz co ja pamiętam swojego pierwszego spota na krakowskich. pierwsze podejście, tych którzy pogadali i także tego który mi pomógł.. i tych którzy odwrócili się tyłkiem... :hi:

Edytowane przez fantowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiesz co ja pamiętam swój i pamiętam kto mi pomógł.. kto przywitał się i pogadał a kto odwrócił się tyłkiem...



no wiesz.... nie musiales :wub:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja pamiętam swój i pamiętam kto mi pomógł.. kto przywitał się i pogadał a kto odwrócił się tyłkiem...

no wiesz.... nie musiales :wub:

Ale odrazu na pierwszym spocie była taka milosc ze ktoś sie Ci tyłkiem nadstawiał?!?;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie ;-) bo bedzie ze jakas wojne wywolalem i buta dostane ^^

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie ;-) bo bedzie ze jakas wojne wywolalem i buta dostane ^^

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

za pózno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sic , to inaczej sie przedstawie ^^ albo zaloze kubelek kfc na glowe to mnie nie poznacie :-D

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...