Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :hi:

Mironek tak Ja jade na pewno :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Trzeniu

:hi:

Cuber , Trzeniek - jedziecie :mysli: bo patrząc na listę się zastanawiam :mysli:

przepraszam ale ja chyba nie w temacie :mysli: jaka lista? jeśli ta na zlot ogólnopolski to tak , ja tez jadę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , spartakus - podłokietnik będzie ci pasował bo masz jaśniejsze wnętrze niż moje , a ja mam taki podłokietnik zamontowany , tylko wnętrze mam ciemniejsze , i podlokietnik z czasem dopasował mi się do wnętrza , siemian głupoty piszesz , łapa tam jest w zestawie , tylko jak ma z tyłu popielniczkę w środkowym tunelu to będzie musiał łapę troszkę poprzycinać , żeby mu popielniczka działała[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 19:32_________________________________________________

cena jest dość dobra, ale to pewnie dlatego że jest szary. Czarne chodzą od. 300zł w góre.

i tu się z tobą nie zgodzę , ponieważ gość sprzedaje w kilku wersjach te podłokietniki , szare , czarne , dwu kolorowe , obite skórą , wszystkie w tej samej cenie , tylko że to rękodzieło nie jest ori to ma pewne wady , ale swoja rolę spełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty to Ty Perfidny gadasz. :wallbash: Podłokietnik na tej aukcji jest na 99% ori podłokietnikiem (ma nawet wtyczke do podświetlenia).

Ma urwany przedni zatrzask i nigdzie nie widać na nim łapy mocującej. Zresztą nie widze nigdzie u tego kolesia innych podłokietników...

Może źle sobie kliknąłeś Spartakusowi chodziło o aukcje http://www.allegro.pl/item621815052_podlokietnik_vw_audi.html

Co do ceny to pisałem o ori podłokietnikach.

Jeśli nie wiesz jak wygląda sprawa w b6/b7 to nie mędrkuj... BTW. W każdej b6 jest popielniczka z tylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest efekt zbyt długiego oglądania "M jak Miłość?

- Mroczki przed oczami [br]Dopisany: 22 Maj 2009, 22:36_________________________________________________Stoją dwa byki na łące. Gospodarz prowadzi do nich starą, brudną krowę. Jeden z byków mówi:

- Pałka, zapałka, dwa kije kto się nie schowa ten kryje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg relacji Paryż - Moskwa. W przedziale jadą: starsza Francuzka koło 40stki, jej kilkunastoletnia córka, Polak, Niemiec i Rusek. Nagle pociąg wjeżdża do tunelu i przez kilka sekund panuje całkowita ciemność. W tym czasie słychać charakterystyczny dla całusa CMOK! i zaraz potem uderzenie w twarz.

Matka myśli: Ale mam pożadną córkę. Cham ją pocałował, a ona mu w pysk.

Córka myśli: Ale mam głupią matkę. Oni ją jeszcze staruchę chcą całować, a ona ich bije.

Niemiec myśli: Haha. Pocałowałem ślicznotke, a w ryj dostał kto inny.

Rusek myśli: Pojebani ludzie... najpierw całują, potem biją...

Polak myśli: A niech sie tam całują, a ja i tak ruskiemu wpierdole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc i Dzień Dobry :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc i Dzień Dobry :hi: :hi: :hi:

jeszcze trochę i się spotkamy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokol jedziesz ze mną w poniedziałek około 16 do Daniela? bo tak jestem umówiony, będziesz miał czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry -ale wypociny ostatnio ,widzę że każdy zajęty na maxa -nawet o pogodzie cisza a taka burza była :gwizdanie:

wybrałem wkoncu imie dla psa -> Dizel :decayed:

Super :good:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 09:39_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1601654,0,1,silniki-pelne-kokainy,wiadomosc.html :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wybiera się ktoś dzisiaj lub jutro na tuning show na centralną :?: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekonomista, Prawnik oraz Informatyk spierali się, czy warto mieć kochankę.

Ekonomista: Nie warto, trzeba kupować prezenty i dla żony, i dla kochanki - za drogo wychodzi.

Prawnik: Nie warto. Z prawnego punktu widzenia jest to nielegalne, w razie rozwodu żona wszystko zabiera...

Informatyk: Warto. Żona myśli, że jestem z kochanką, kochanka myśli, że jestem z żona, a ja mogę posiedzieć przy komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja dzisiaj bede na centralnej kolo 14 :) Poznasz mnie po koszulce klubowej. Wybiera sie ktos jeszcze?

Tak to dobry nr tylko mnie nie było Tomek :)

Ja będę pewnie koło 15:00 bo muszę coś z audiką wcześniej zrobić :)

See yaa :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokol jedziesz ze mną w poniedziałek około 16 do Daniela? bo tak jestem umówiony, będziesz miał czas?

tak, podjedziemy :good:

:hi:

Wybiera się ktoś dzisiaj lub jutro na tuning show na centralną :?: :evil:

ja jade jutro po uczelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...