Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no kicha i zimno :przebiegly:

:hi:

i do tego C3 :evil:

pokory nigdy za dużo :wink4: kiedyś zapierdzielałeś autobusem i też było git :rolleyes:

a wiesz jak to jest że człowiek do dobrego się szybko przyzwyczaja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kicha i zimno :przebiegly:

:hi:

i do tego C3 :evil:

pokory nigdy za dużo :wink4: kiedyś zapierdzielałeś autobusem i też było git :rolleyes:

a wiesz jak to jest że człowiek do dobrego się szybko przyzwyczaja :naughty:

wiem wiem :decayed: ja ostatnio sobie przypomniałem co to pokora jak mnie w Punto TIR wyprzedzał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytus mamy możliwośc jazdy takim :decayed: tylko MTM i L[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 08:55_________________________________________________dokładnie na takich felgach 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tir mnie maluchy wyprzedzają :evil:[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 08:58_________________________________________________

"mamy" tzn. kto?

Mogę skorzystać? :decayed:

Pewnie , mam takiego kolegę co ma różńe takie wynalazki :shocked: tylko jak wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wczoraj z kimś rozmawiałem na temat mandatów z fotoradarów i czasu przedawnienia , tutaj wklejam takie coś i linka do artykułu , jeśli ktoś ma wiarygodniejsze dane w tej sprawie bardzo proszę o informacje

W czwartek rozpoczął się proces przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie. Sąd ustalił, że notatkę służbową w sprawie ukarania kierowcy sporządzono 29 lipca 2008 r. Wtedy nie można już było nałożyć mandatu, gdyż minęło ponad 30 dni od ujawnienia wykroczenia.

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/podkarpackie/rzeszow/news/podkarpackie-kolejny-typowo-polski-absurd,1252633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi po 2 miesiacach przyszedl mandat z fotoradaru i musialem sie wstawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wczoraj z kimś rozmawiałem na temat mandatów z fotoradarów i czasu przedawnienia , tutaj wklejam takie coś i linka do artykułu , jeśli ktoś ma wiarygodniejsze dane w tej sprawie bardzo proszę o informacje

W czwartek rozpoczął się proces przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie. Sąd ustalił, że notatkę służbową w sprawie ukarania kierowcy sporządzono 29 lipca 2008 r. Wtedy nie można już było nałożyć mandatu, gdyż minęło ponad 30 dni od ujawnienia wykroczenia.

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/podkarpackie/rzeszow/news/podkarpackie-kolejny-typowo-polski-absurd,1252633

miedzy innymi ze mna, dzieki za info

wczoraj jak wracalem, to gdzies na wysokosci Lagiewnik jest tam fotoradar, a przed nim ograniczenie do 70, ja mialem 75 na cyferblacie i jak dojezdzalem do niego to sk***iel mrugnal. Takie delikatne czerwone swiatelko miglo i mam pytanie w zwiazku z tym: czy to wlasnie tak subtelnie dzialaja teraz te fotoradary?

no i oczywiscie Dzieki za spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kolo Łagiewnik jest fotoradar bo na Wadowickiej chyba nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy łagiewnik nie ma żadnego fororadaru :wink4: ani od tischnera ani od kapelanki ani od wadowickiej ani od zakopianki :gwizdanie:

No i git :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam fotoradar jak sie minie wiadukt i na zjezdzie przed swiatlami jest jednymi i bodajze drugimi. [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 18:39_________________________________________________a co do fotoradaru to powinien w nocy być błysk, czerwona lampka to miales zludzenie od lamp oswietlajacych droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam fotoradar jak sie minie wiadukt i na zjezdzie przed swiatlami jest jednymi i bodajze drugimi.

nie ma

może Ci się z karmnikami dla ptaków pomyliło? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlikwidowali?[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 18:43_________________________________________________ja mowie o drodze gdzie po lewej jest kozłówek a nizej oczyszczalnia po prawej, pozniej rozjazd na A4 i na swoszowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi po 2 miesiacach przyszedl mandat z fotoradaru i musialem sie wstawic

nie zaskoczyłeś mnie wcale :tongue4:

wczoraj jak wracalem, to gdzies na wysokosci Lagiewnik jest tam fotoradar, a przed nim ograniczenie do 70, ja mialem 75 na cyferblacie i jak dojezdzalem do niego to sk***iel mrugnal. Takie delikatne czerwone swiatelko miglo i mam pytanie w zwiazku z tym: czy to wlasnie tak subtelnie dzialaja teraz te fotoradary?

no i oczywiscie Dzieki za spota.

Co najwyżej Cię sprawdzał a nie foto robił... To tak jak w aparatach - najpierw czerwone światełko, a później flesz :)

A poza tym bez przesady, jakbyś 100 leciał to co innego, nie 75 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...