Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

pojechałbym z Tobą siemian na kawe ale w pracy siedze niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa. nio tak praca praca praca... ja siedze w domu i tylko szukam pretekstu żeby sie gdzieś przejechać i nadrobić 2 tygodniowe zaległości, kiedy byłem bez auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wydaje, ze to wlasnie tischnera. Jechalem jakby od tandety w kierunku na katowice (zakopane) i tam gdzies na wysokosci lagiewnik, duzo wczesniej przed Shell'em sa dwa fotoradary i wlasnie ten drugi jakby mrugnal. Wiem, ze nie odbilo mi sie zadne swiato, bo patrzylem w niego jak "szpok w piz..." i sk***iel blysnal - znaczy tak delikatnie mrugnal czerwonym, ale, wiem tez ze lecialem zaledwie 5 wiecej, na klimatroniku to pewnie by pokazalo jeszcze mniej, wiec manadatu chyba nie zrobia. Zwykle robi fotke jak jest 15, 20 wiecej, to nie wiem, moze zle go ustawili.

ja tamtędy conajmniej 4-5 razy w tygodniu śmigam już od 1,5 roku i naszczęście nic mi nie przyszło (a ograniczenie czasem grubo przekraczam) bo musiałbym niunię sprzedać żeby to wszystko popłacić , więc albo masz bez obrazy zwidy i jesteś przewrażliwiony albo od piątku tam foto wstawili :shocked:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 05:28_________________________________________________

http://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/cam_rej.php?type=1&nr=12[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 19:12_________________________________________________http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.php

mam nadzieję ze te kamerki nie dokonują pomiaru prędkości i nie wystawiają mandatów :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa propozycja , ale jeden mankament , moim zdaniem jeśli chromowane są poziome pióra , samochód wygląda "szeroko" jeśli wiesz o co mi chodzi , szukam atrap z pionowo chromowanymi piórami (co świetnie kontrastowałoby z moim ciemnym lakierem) aby niuni nadać dynamiczny drapieżny wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, takie coś znalazłem. Jak mi się kiedyś nawinie coś innego to pokażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w jaki sposób przerobić loga które mam w spotaci cholernie długich tabelek o excelu na zdjęcia by móc je wrzucić na forum do interpetacji:)?

skoro masz juz ladne tabelki w excelu to dajesz kopiuj/wklej do painta, pozniej zapisujesz. A nastepnie wysylasz na jakiegos fotosika - link do wklejenia dostaniesz automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...