Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za spota, no jak się podku... po drodze. Od Tarnowa do RZ są prawie cały czas remonty i jest tylko kilka miejsc z dwoma pasami gdzie łatwo wyprzedzić i jakaś cholerna snuja niedorobioną alfą 156 2.0 na jednym z takich pyrkał 150 pod górkę lewym pasem mimo że cały czas mu migałem i trąbiłem. Rejstracja KPR - co to za miejscowość? w d*pę tam mieszkają jacyś niedorobieni typu sam nie mogę a innym nie dam?, wydymałem go w końcu prawym pasem bo te paździerze pod górkę to w ogóle nie jadą , ale to już nie pierwszy raz z tymi rejstracjami trafiam jakiegoś buraczka ćwikłowego. :thumbdown:

Proszowice...Kapusta Pieniadze Rybitwy :)[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 23:58_________________________________________________

WITAM :hi: MAM PYTANIE CZY KTOŚ Z KOLEGÓW ,,WŁADCY PIERŚCIENI,, MA LAPKA I ZŁĄCZE DIAGNOSTYCZNE NA SPOCIE ..???

CHCIAŁEM SIĘ PRZEDSTAWIĆ I ZAPREZENTOWAĆ MÓJ NOWY NABYTEK POJAWIĘ SIĘ NA PEWNO NA PARKINGU. POZDRO :naughty:

zapraszamy :good:

Panowie , sorry za nie obecnosc wczoraj ale podobno w pewnym wieku priorytety sie zmieniają :gwizdanie:

:siema: all

jak ja to slysze...Jeb**a 3 na poczatku :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kerczi , nie czepiaj się 3 z przodu :wink4: , ja też jestem już poważny człowiek, rzekłbym że wręcz trochę konserwatywny tzn np. owszem rypię w kakao - ale tylko panny, a z wami młodymi to nigdy nie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kerczi , nie czepiaj się 3 z przodu :wink4: , ja też jestem już poważny człowiek, rzekłbym że wręcz trochę konserwatywny tzn np. owszem rypię w kakao - ale tylko panny, a z wami młodymi to nigdy nie wiadomo...

Rtocki z nami zawsze wszystko jest jasne...jak nigdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jaka jest róznica pomiędzy murzynem a piłką do kosza?

-piłki do kosza nie wolno kopać

-co oddziela ludzi od zwierząt?

-morze śródziemne.[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:28_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=n0MgtGNF_ws nowy sport...[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:31_________________________________________________kobiety....

:polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:34_________________________________________________Cuber teraz z 3 z przodu też beziesz takim pantoflem... :polew: :polew: :polew:

priorytety się zmieniają :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Cuber do twarzy ci w sedanie , szczególnie w moim

Po drugie , tak sobie myślałem, o twojej opini i wydedukowałem , że jednak seryjny avf ma inny przebieg momentu i mocy, u mnie założenie było , żeby nie było jebni..ęcia, nie obciążało zbytnio turbo i sprzęgła, stąd pewnie takie Twoje odczucia , powiem ci że jak wsiadłem do autka kolegi pav7 to też bym powiedział , że auto mu lepiej jedzie , ale droga weryfikuje . Ba nawet znajomy miał identycznego avanata w b6 1.9 q z programem gdzie było odejście odczuwalne i myśłałem ,że nie mam z nim szans , a jednak spoko.

Po trzecie: siemian, nie obraź się, ale auto czasem jest mądrzejsze jak kierowca, nie jest to atak na Ciebie z mojej strony,szerokości dla Ciebie i pokory na drodze . Sory , ale po Twoim odjeżdzie z GK musiałem Ci to napisać.

Po czwarte miło było poznać nowych

Po piąte , jak bedzie jakiś mecz w trakcie spota , to spokojnie można u mnie oglądnąć w aucie , za miejsca w loży.... 2 rząd płatne przelewem , najlepiej Żywcowym :>[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 02:19_________________________________________________Po szóste , "coming home"u mnie działa , nie da nic przysłanianie w dzień , jednak musi być ciemno :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co siemian znowu zrobił, ten to jest niemożliwy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawaaaaaaaaaaaaaaaaac, nie opierdal*c sie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) ale piękny dzień :) ale poj.... czas :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedam turbinke 140KM 2.0 TDI 900pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie

Pogoda tak piękna, że dzisiaj chciałbym iść do pracy jako podawacz ręczników nad basenem :D

:polew: a ja mogę je prać :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...