Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nex...po tym programie to juz napewno mi nie dasz rady :), tu jeszcze na 3 bedziesz mielil :)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:34_________________________________________________Przyjezdzaj w czwartek na bora o 22 :) pod MC

KERCZI 21 rybitwy i pozniej bora :naughty:

Pozwolicie, że również bym się zjawił :) ?

BTW: W śródmieściu burza jak skurwisyn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: KERCZI 22 Czerwiec 2009, 20:34

nex...po tym programie to juz napewno mi nie dasz rady smiley, tu jeszcze na 3 bedziesz mielil smiley

Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:34Przyjezdzaj w czwartek na bora o 22 smiley pod MC

KERCZI 21 rybitwy i pozniej bora naughty

HEJ CHŁOPY ... jedni tez już tak sprawdzali ile można wycisnąć z BMW i potem chcieli słupa złamać ale się nie udało bo był za twardy ......... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka panowie, ostała sie komuś jedna ramka pod tablice ?? to bym sobie jutro jakoś odebrał w krakowie, bo będe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co Wy na to powiecie .. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ??

http://www.allegro.pl/item665038536_nawigacja_audi_a4_rns_e.html

to przeciez licytacja :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 01:11_________________________________________________

siemka panowie, ostała sie komuś jedna ramka pod tablice ?? to bym sobie jutro jakoś odebrał w krakowie, bo będe :gwizdanie:

napisz do Kercziego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka panowie, ostała sie komuś jedna ramka pod tablice ?? to bym sobie jutro jakoś odebrał w krakowie, bo będe :gwizdanie:

napisz do Kercziego :cool1:

Coś tam mu jeszcze podobno zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Powitać z rana w tą zajebistą pogodę :naughty::decayed:

Uniden 520XL i jakis lemm to z tanszych zestawow(okolo 400 zl). Mam i sobie chwale.. ewentualnie johny president II i do tego jakas antenka presidenta.. to juz koszt rzedu 700 zl.

Uniden 520XL i jakis lemm to z tanszych zestawow(okolo 400 zl). Mam i sobie chwale.. ewentualnie johny president II i do tego jakas antenka presidenta.. to juz koszt rzedu 700 zl.

O CB z allegro za 250 zestawy zapomnieć muszę chyba. A antenkę jak długą i czy na magnes - gdzie najlepiej zamontować dach czy klapa

tylko president, moze byc magnes, dlugosc nie ma znaczenia, dobrze zestrojona antenka to nawet najkrotsza to Ci z 3km poleci, a przed misiaczkami tyle Ci wystarczy.

Tak czytam i czytam o waszych CB :>

Gdyby ktoś chciał to walcie na pw to wytłumaczę jakie są różnice co do anten i CB :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam

Tak czytam i czytam o waszych CB :>

Gdyby ktoś chciał to walcie na pw to wytłumaczę jakie są różnice co do anten i CB :wink4

fachura? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jestem po tym programie i auto jedzie tak

sam nie wiem, bo szkoda mi znowu placic za hamownie jak moze jeszcze musi to podregulowac i dopiero pojade, bo sam już nie wiem czy to jedzie czy nie :naughty:. Ozi by mi się przypadł na test, albo TrueOgre :gwizdanie:

nono z pod windowanymi dwoma kołami -nieźle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: Cuber Dzisiaj o 01:14

Cytat: pav7 Dzisiaj o 00:54

Panowie co Wy na to powiecie .. naughty naughty naughty naughty ??

http://www.allegro.pl/item665038536_nawigacja_audi_a4_rns_e.html

to przecież licytacja gwizdanie

właśnie, o co ci chodzi pav ? mysli

NO o nic tak tylko zapytałem ...?? Generalnie tylko o cenę mi chodziło i o ,,,do Audi firmy AISIN,,, co to jest .?? :tongue4: :tongue4:

A tak po za tym to cześć wszystkim .. :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 09:15_________________________________________________http://www.allegro.pl/item666700524_a3_s3_a4_s4_rs4_a6_s6_rs6_tt_tts_ttrs_kierownica.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po za tym to cześć wszystkim ..

Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 09:15

http://www.allegro.pl/item666700524_a3_s3_a4_s4_rs4_a6_s6_rs6_tt_tts_ttrs_kierownica.html

2 miesiące temu też była, cena :confused4: piekna , tylko kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d17991a139c3b0a3m.jpg

panowie siedze sobie w Vtechu , jak ktoś chce posłuchać jak hamują tego paścia to zapraszam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którego :naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 11:19_________________________________________________tylko aby Ci nie z hamowali tak jak mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...