Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

buahahaha - mega jakbys byl na spocie, to bys wiedzial co to znaczy Cios ponizej pasa, teraz to jest LUZIK :decayed:

coś konkretnego Masz na myśli :gwizdanie: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahaha - mega jakbys byl na spocie, to bys wiedzial co to znaczy Cios ponizej pasa, teraz to jest LUZIK :decayed:

coś konkretnego Masz na myśli :gwizdanie: :mysli:

przyjmijmy ze nie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

no i jeszcze mieliśmy jechać po CB

Możecie zobaczyć tam gdzie wam mówił Murzyn przy trasie Kraków-Myślenice, nie jest daleko bo kilka minut znając was, a ceny mają dobre z tego co wiem i jeszcze można negocjować. Tu macie ich stronkę www.polpit.pl

thx :wink4:

Ogr, ja polecam http://www.teltad.pl/, dosc ciekawe ceny

i chyba nawet montują a do tego znacznie blizej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema..Ogr-ja polece Ci TTI 770 mam i spisuje sie super.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja juz chyba zapadła co do Cbików , z Ogrem zakupimy to co ma Pan Trzenisław czyli Mr . Presidenta..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany :hi:

A ja zapytam dlaczego akurat mr. president ? Sam też się zastanawiam i mam nadzieję skorzystać z Waszego doświadczenia w poszukiwaniu cb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema..Ogr-ja polece Ci TTI 770 mam i spisuje sie super.... :)

TTI to najgorszy badziew na rynku jaki tylko jest , parametry tych radii są gorsze niż nawet starego Alana 100+ który jest 2 x tańszy. Poczytaj sobie fachowe fora - nikt kto zna się na radiach nie poleci Ci zakupu..., poza tym sam się w niego władowałem i po roku dosłownie się zaczął rozpadać ( kabel od gruszki , puszczały luty, potencjometr się spalił itd,itp). Jedyne co jest w nim fajne to podświetlenie i przełanczanie kanałów w gruszcze , więcej pozytywów nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie...

w ciągu 6 lat przerobiłem 4 radia... alan100+ , TTI , Cobra i teraz mam President`a

i jeśli miałbym wskazać jakiś ranking to

1.President

2.Alan 100+

3.Cobra

4.TTI :thumbdown:

podsumowywując ...

to tak jakby sie np. przesiąść z forda do audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze jakis spocik na Kaziku przy coffe dzisiaj ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie...

w ciągu 6 lat przerobiłem 4 radia... alan100+ , TTI , Cobra i teraz mam President`a

i jeśli miałbym wskazać jakiś ranking to

1.President

2.Alan 100+

3.Cobra

4.TTI :thumbdown:

podsumowywując ...

to tak jakby sie np. przesiąść z forda do audi...

Trzeniu ty chyba zartujesz :polew: Cobre dajesz przed TTI :polew: Ciekawe ze jak ja kupowalem i czytalem o TTI to nie bylo zlego slowa :decayed: Cos masz wg mnie h...info.No president jest :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś czytał to byś nie kupił... później znajdę chwilkę i poszukam Ci info z fachowych for na temat TTI.

Zresztą co Ty możesz wiedzieć jak chodzą inne radia? korzystałeś z nich?

Ja korzystałem...

Cobra jest obskurna z zewnątrz , ma gruszkę która ledwo mieści się w ręce ale parametry ma lepsze od TTI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś czytał to byś nie kupił... później znajdę chwilkę i poszukam Ci info z fachowych for na temat TTI.

Zresztą co Ty możesz wiedzieć jak chodzą inne radia? korzystałeś z nich?

Ja korzystałem...

Cobra jest obskurna z zewnątrz , ma gruszkę która ledwo mieści się w ręce ale parametry ma lepsze od TTI.

Nie poruwnouje TTI do Prezydenta czy tam Unidena,ale uwazam ze jest dobrym radiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo , jedne z wielu..

i proszę jak się nie znasz to nie wyśmiewaj się z innych wypowiedzi :rolleyes:

TTI to jedno z najgorszych jak nie najgorsze Cb ktore istnieje na rynku o wiele lepsze pod wzgledem RX ,TX, selektywnosci itd jest uzywany alan 18 lub nawet nowa cobra ktora kosztuje 280 pln z antena magnetyczna, jesli ktos oczekuje od radia wiele i chce zeby go bylo napewno slychac i zeby on mogl sluchac to tylko Lincoln,Harry itd.. niestety widze ze ceny tych urzadzen poszly w gore i jest tego dosc malo ale jesli jezdzilem to tylko z tym radiem do tego mikrofonik Pan lub Sadelta i 100% pewnosci i skutecznosci

Potwierdzam TTI to nie jest dobra marka (nikomu nie polecam tego sprzętu i nim nie handluję) co do presidentów johnnyII i HarryII (oczywiście jeżeli oba mają asc - HarryII występuje także bez asc w wersii CLASIC)różnią się od siebie tylko tym że Harry posiada dodatkowo modulację FM, Johnny takiej modulacji nie posiada. Jeżeli radyjko ma być używane na terytorium RP to polecam Johnnego (w Polsce używana jest modulacja AM ) ponieważ różnica w cenie to około 110 pln na jego korzyść. Jeżeli radio ma jeździć po całej EU, tylko Harry bądź droższy president z modulacją FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo , jedne z wielu..

i proszę jak się nie znasz to nie wyśmiewaj się z innych wypowiedzi :rolleyes:

TTI to jedno z najgorszych jak nie najgorsze Cb ktore istnieje na rynku o wiele lepsze pod wzgledem RX ,TX, selektywnosci itd jest uzywany alan 18 lub nawet nowa cobra ktora kosztuje 280 pln z antena magnetyczna, jesli ktos oczekuje od radia wiele i chce zeby go bylo napewno slychac i zeby on mogl sluchac to tylko Lincoln,Harry itd.. niestety widze ze ceny tych urzadzen poszly w gore i jest tego dosc malo ale jesli jezdzilem to tylko z tym radiem do tego mikrofonik Pan lub Sadelta i 100% pewnosci i skutecznosci

Potwierdzam TTI to nie jest dobra marka (nikomu nie polecam tego sprzętu i nim nie handluję) co do presidentów johnnyII i HarryII (oczywiście jeżeli oba mają asc - HarryII występuje także bez asc w wersii CLASIC)różnią się od siebie tylko tym że Harry posiada dodatkowo modulację FM, Johnny takiej modulacji nie posiada. Jeżeli radyjko ma być używane na terytorium RP to polecam Johnnego (w Polsce używana jest modulacja AM ) ponieważ różnica w cenie to około 110 pln na jego korzyść. Jeżeli radio ma jeździć po całej EU, tylko Harry bądź droższy president z modulacją FM.

Bywa :decayed: Ale i tak wg mnie jest dobre,az sie nie spier...li :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...