Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

I`m Back :)

Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow :)

Michas jak cos to jestem pod reka z VAGiem :)

Dziekowa za spocikosa :)

Krzysio , co by nie mowic zapier*dala ci ten frytek niezle :P Jeszcze mi powiedz ze srednia ci wyszla 5 to zemdleje heheh , bo u mnie 17 po spocie :P

Grzesku Ssss , cos taki dzisiaj nie w sosie ?? Dlatego ze ja przyjechalem ? :P :P

Pablo , furacz git , tylko zmien ten lusterka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez podzielam zdanie typu ktoś zVaguje fure i juz sie nie pojawia.... no ale to mozna zobaczyc ze ktoś kto sie oddzywa na forum to mysle ze i na spotach bedzie a ten kto sie raz odezwie by Vagowac to wiadomo :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I`m Back :)

Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow :)

tzn? :disgust:

Trzenislaw , nie wyjezdzaj od razu z tekstem ze ktos chce przyjechac po to tylko zeby zVAGowac auto :) Nie wszyscy tacy sa :)

:sex:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:23 _________________________________________________

Ja tez podzielam zdanie typu ktoś zVaguje fure i juz sie nie pojawia.... no ale to mozna zobaczyc ze ktoś kto sie oddzywa na forum to mysle ze i na spotach bedzie a ten kto sie raz odezwie by Vagowac to wiadomo :no:

ZGADZAM SIE W 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I`m Back :)

Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow :)

tzn? :disgust:

Trzenislaw , nie wyjezdzaj od razu z tekstem ze ktos chce przyjechac po to tylko zeby zVAGowac auto :) Nie wszyscy tacy sa :)

:sex:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:23 _________________________________________________

Ja tez podzielam zdanie typu ktoś zVaguje fure i juz sie nie pojawia.... no ale to mozna zobaczyc ze ktoś kto sie oddzywa na forum to mysle ze i na spotach bedzie a ten kto sie raz odezwie by Vagowac to wiadomo :no:

ZGADZAM SIE W 100% :)

no to trzymając się Twojego toku rozumowania...

jakoś Twój kolega nie przyjechał jak się dowiedział że VAGowania nie będzie i co?

miał czas na Vaga ale na spota bez to już nie? dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopiszcie w pierszym poście, że vagowanie po pobycie na trzech spotach i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie zrobi, nie bój :afro:

Teraz tez tylko vaguje osobom, ktore przyjezdzaja regularnie na spoty... innym sorki ale € sprzet, czas i wiedza kosztuje :evil:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:27 _________________________________________________pozatym chyba nikt nie ma sprzetu do C6 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw Profil Trzeniu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:28 _________________________________________________Wiesz jak bedzie chcial to przyjedzie , jak bedzie przyjezdzal to mu sie zVAGuje i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...