Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Trzeniu

a nie brać pod uwagę wypowiedzi osób które się pojawiają raz na rok czy pół roku a to czy ktoś w przyszłości zmieni pracę czy samochód to jeden h.. wie co będzie jutro więc nie podchodźmy do tego w ten sposób...

:shocked:

Nie jedna osoba która ostatnio pojawia się jak Ty to nazywasz "raz na rok czy pół roku" ma więcej spotów na koncie jak pewnie kilka razem wziętych z Przemiana listy...

A to że komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości...

Nie wiesz jak będzie za pół roku i czy np. Tobie się tak nie zmieni że w czasie spotów będziesz musiał pracować...

:good:

chociaż dziwię Ci się jarko że Ci się chciało to pisać :decayed:

ja nawet się w tym temacie nie wypowiadam bo mi szkoda klawiatury :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jedna osoba która ostatnio pojawia się jak Ty to nazywasz "raz na rok czy pół roku" ma więcej spotów na koncie jak pewnie kilka razem wziętych z Przemiana listy...

No i co dlatego w/g. ciebie zasługują na decydowanie za tych którzy przyjeżdżaj teraz w miarę regularnie?

A to że komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości...

Nie wiesz jak będzie za pół roku i czy np. Tobie się tak nie zmieni że w czasie spotów będziesz musiał pracować...

Fak o co ty się do mnie rzucasz jak masz jakieś problemy życiowe to ci współczuje ale to twój problem i nie przenoś tego na sprawy forum. Jak komuś się zmienia grafik i pojawianie się na spotach to problem to trudno ale to nie znaczy że ma prawo do negowania pomysłów osób które chcą się spotykać regularnie. Spór nie tyczy się terminu tylko miejsca więc nie wiem co ma piernik do wiatraka jak ktoś ma czas to przecież chyba nie robi mu różnicy w którym miejscu Krakowa spot się odbędzie

w ogóle nie wiem kto to ku..a ten Tomek Slajn jest ? :decayed:

przyszedł, był na ostatnich dwóch spotach ( 3 tyg temu byłem i Cię nie kojarze) i gada jak by był alfą i omegą :)

Widzisz jak byś się pojawiał częściej to byś mnie może skojarzył od półtora roku raczej regularnie się zjawiam i nie wiem jaki trzeba mieć starz żeby zostać uznanym przez ciebie za stałego bywalca a ciebie akurat kojarzę i raczej często cię nie widuję a alfe i omegę mam du.... wolę audi :gwizdanie:

O co wy się do mnie przypie..... zmiana spotu to nie jest tylko mój pomysł ale widzę że się chyba nie potrzebnie odezwałem w tej sprawie bo teraz psy bedą na mnie wieszać że niby jakąś anarchię chce tu wprowadzić a inny którzy też byli podobnego zdania siedzą cicho.

Ludzie mam to w du.... gdzie się będziemy spotykać dla mnie nie ma to większego znaczenia może być parking w galerii jeśli uważcie że nie ma sensu zmieniać miejsca i wam to nie przeszkadza to teamt zamknięty ja się już nie wypowiadam bo widzę tu że się lincz na mnie szykuje tylko w imię czego bo się odezwałem za innych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek loozik nikt do Ciebie nie bije, poczekajmy co na ten temat ma do powiedzenie góra :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Tomek loozik nikt do Ciebie nie bije, poczekajmy co na ten temat ma do powiedzenie góra :wink4:

leszcz :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:50_________________________________________________ja pier.dole , co się tu dzieje????????????

Wąski? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek loozik nikt do Ciebie nie bije, poczekajmy co na ten temat ma do powiedzenie góra :wink4:

i na to własnie czekam a nie na bezsensowne bicie piany kto ma dłuższego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek loozik nikt do Ciebie nie bije, poczekajmy co na ten temat ma do powiedzenie góra :wink4:

moje ostatnio słowo. Mimo że ta dyskusja mnie w ogóle nie dotyczy bo ostatnio w ogóle nie moge jezdzić do Was na spoty...

Pablo już któryś raz widze że dzielisz ludzi z forum na pare grup i je szufladkujesz.

Naprawde w d*pie mam z kim i kiedy co piłeś i jaki z Ciebie kozak.

wk***ia mnie gadanie w stylu:

"co na ten temat ma do powiedzenie góra"

Jaka kurcze góra... Kopca Kościuszki zapytasz?

Uważam że decydować powinni ludzie którzy regularnie uczestniczą w życiu klubu czyli klubowicze (jakby z zasady) i ludzie którzy jeżdzą często na spoty. A nie tylko jak to nazwałeś... GÓRA.

Nie zapominajmy że każdy kiedyś był nowy. Uważam że forum jest miejscem gdzie się dyskutuje i powinno się to odbywać na w miare równej przestrzeni. To nei jest system hierarchii...

Dobra kończe bo i tak pewnie mnie za to zjebiecie jak psa.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:56_________________________________________________

Tomek loozik nikt do Ciebie nie bije, poczekajmy co na ten temat ma do powiedzenie góra :wink4:

i na to własnie czekam a nie na bezsensowne bicie piany kto ma dłuższego

ja mam. Tak mi na Facebooku wyszło :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół roku na spoty jeździsz ale z cytowaniem sobie widzę jeszcze nie radzisz :)

bo tylko ostatni cytat jest mój

a jeśli chodzi o przypierdalanie się to już chyba wiesz dokładnie czemu

tu nie ma równych i równiejszych

jeździłem przez 3 lata na spoty, teraz nie mogę bo mam pracę, a za miesiąc będę miał luz i znowu będę sobie jeździł

to nie może powodować tego że w ogóle nie mam głosu, proszę Cię :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam. Tak mi na Facebooku wyszło :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurde ale mamy temat od kilku dni, nawet pingwin zaczął po mnie jeździć :decayed:

Ok ja też się już nie wypowiadam bo moje zdanie i tak pewno nie wpłynie na decyzję zmiany co do miejsca spotów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół roku na spoty jeździsz ale z cytowaniem sobie widzę jeszcze nie radzisz :)

bo tylko ostatni cytat jest mój

nie wiem może przepracowany jesteś i zmęczony bo widzę że masz problemy z czytaniem zerknij jak są podpisane cytaty a jeżdżę od półtora roku a od pół ale dla ciebie może to żadna różnica

a jeśli chodzi o przypierdalanie się to już chyba wiesz dokładnie czemu

tu nie ma równych i równiejszych

jeździłem przez 3 lata na spoty, teraz nie mogę bo mam pracę, a za miesiąc będę miał luz i znowu będę sobie jeździł

ok rozumiem więc wszyscy poczekamy aż bedziesz miał luzik może wogóle odłożymy spoty do czasu aż wszyscy będą mieć luzik :gwizdanie:

to nie może powodować tego że w ogóle nie mam głosu, proszę Cię :gwizdanie:

Prawo głosu ma każdy i nie ma znacznia czy przyjeżdzą od tygodnia czy od 10lat tak jak to Siemian zauważył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedna osoba która ostatnio pojawia się jak Ty to nazywasz "raz na rok czy pół roku" ma więcej spotów na koncie jak pewnie kilka razem wziętych z Przemiana listy...

No i co dlatego w/g. ciebie zasługują na decydowanie za tych którzy przyjeżdżaj teraz w miarę regularnie?

Uważam że KAŻDY ma prawo do głosu...

Czytaj ze zrozumieniem jeżeli to nie jakiś duży problem dla Ciebie...

A to że komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości...

Nie wiesz jak będzie za pół roku i czy np. Tobie się tak nie zmieni że w czasie spotów będziesz musiał pracować...

Fak o co ty się do mnie rzucasz jak masz jakieś problemy życiowe to ci współczuje ale to twój problem i nie przenoś tego na sprawy forum.

Sorki za zwłokę, ale musiałem chwilę ochłonąć :kox:

Spójrz:

zgadzam się

jarko, sokolnh zgadzam się w 100% z Wami

:good: :good: :good: :good:

:good:

Wedle Twej teorii osób z problemami jest chyba trochę więcej, nie jestem sam :decayed:

Może zatem zmienimy też tytuł wątku: Problemy Życiowe Ekipy Krakowskiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół roku na spoty jeździsz ale z cytowaniem sobie widzę jeszcze nie radzisz :)

bo tylko ostatni cytat jest mój

nie wiem może przepracowany jesteś i zmęczony bo widzę że masz problemy z czytaniem zerknij jak są podpisane cytaty a jeżdżę od półtora roku a od pół ale dla ciebie może to żadna różnica

a jeśli chodzi o przypierdalanie się to już chyba wiesz dokładnie czemu

tu nie ma równych i równiejszych

jeździłem przez 3 lata na spoty, teraz nie mogę bo mam pracę, a za miesiąc będę miał luz i znowu będę sobie jeździł

ok rozumiem więc wszyscy poczekamy aż bedziesz miał luzik może wogóle odłożymy spoty do czasu aż wszyscy będą mieć luzik :gwizdanie:

to nie może powodować tego że w ogóle nie mam głosu, proszę Cię :gwizdanie:

Prawo głosu ma każdy i nie ma znacznia czy przyjeżdzą od tygodnia czy od 10lat tak jak to Siemian zauważył

wiesz, Twoje argumenty są już atakiem, a nie przemyślanymi wypowiedziami więc myślę że zakończę już tą dyskusję :hi:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:21_________________________________________________

Trzeniu ty brylancie :decayed:

gey :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Trzeniu ty brylancie :decayed:

nie gadam z Tobą , ja tylko gadam z górą , pisz pw.

a najlepiej zróbmy ankietę czy mam Ci odpisywac na pw :decayed:

Masz problem? To masz problem!!! :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu ty brylancie :decayed:

nie gadam z Tobą , ja tylko gadam z górą , pisz pw.

a najlepiej zróbmy ankietę czy mam Ci odpisywac na pw :decayed:

Masz problem? To masz problem!!! :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle Twej teorii osób z problemami jest chyba trochę więcej, nie jestem sam :decayed:

Może zatem zmienimy też tytuł wątku: Problemy Życiowe Ekipy Krakowskiej :kox:

dać wam namiar na poradnię a może chcecie o tym porozmawiać..... :kox:

czytam właśnie ze zrozumieniem i myślę że jak

komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości...

to niech się zajmie swoimi problemami bo jak nie ma czasu się spotkać to może niech nie ustawia życia forum pod swoje problemy chyba że to forum ludzi z problemami :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

to niech się zajmie swoimi problemami.

W takim bądz razie jeśli miejsce spotów jest Twoim problemem to jedz do Krokusa Kolego , przecież nikt Cię tu na siłę nie trzyma :naughty:

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:33_________________________________________________

chyba że to forum ludzi z problemami

takie właśnie jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech się zajmie swoimi problemami.

W takim bądz razie jeśli miejsce spotów jest Twoim problemem to jedz do Krokusa Kolego , przecież nikt Cię tu na siłę nie trzyma :naughty:

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:33_________________________________________________

chyba że to forum ludzi z problemami

takie właśnie jest :good:

hau hau coś mi to przypomina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie słuchaj go :wink4:

Trzeniu słyszałem że jeździsz do AlfaTeam.Eu :mysli::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:40_________________________________________________Panowie wystarczy tego wałkowania w kółko o miejscu spotów, niech się wypowiedzą inne osoby na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

to niech się zajmie swoimi problemami.

W takim bądz razie jeśli miejsce spotów jest Twoim problemem to jedz do Krokusa Kolego , przecież nikt Cię tu na siłę nie trzyma :naughty:

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:33_________________________________________________

chyba że to forum ludzi z problemami

takie właśnie jest :good:

hau hau coś mi to przypomina

możesz rozwinąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości...

to niech się zajmie swoimi problemami bo jak nie ma czasu się spotkać to może niech nie ustawia życia forum pod swoje problemy chyba że to forum ludzi z problemami :confused4:

żenada, gratuluję Ci podejścia..... ktoś ma problem, nie może przyjechać to mam go w d*pie... nie no rewelacja :polew: :polew:

my tu tak nie postępujemy, znamy się długo między innymi dlatego że jesteśmy dla siebie kolegami, to znaczy między innymi że pomagamy sobie nawzajem, rozwiązujemy problemy a gdy jest czas to dobrze się bawimy, nikt tu nigdy się na nikogo nie wypiął tak jak zasugerowałeś w swoim poście więc z takim podejściem kolegów tu raczej nie znajdziesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...