Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

wybieram się z rodziną do Krakowa na weekend środa-niedziela i poszukuję jakiejś noclegowni w przyzwoitej cenie. Znacie może kogoś kto prowadzi jakiś pensjonat, a może ktoś ze znajomych ma mieszkanie i chciałby wynająć na te kilka dni :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę że kolejnych argumentów się doszukujesz :gwizdanie:

Oczywiście prezydent Kaczyński by to zawetował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: zaczyna się, teraz będziemy bacznie obserwować rozwój sytuacji i spełnianie obietnic :naughty: :naughty: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

wybieram się z rodziną do Krakowa na weekend środa-niedziela i poszukuję jakiejś noclegowni w przyzwoitej cenie. Znacie może kogoś kto prowadzi jakiś pensjonat, a może ktoś ze znajomych ma mieszkanie i chciałby wynająć na te kilka dni :?:

Tak http://www.pensjonatstanczyk.pl/[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 10:59_________________________________________________

:naughty: :naughty: zaczyna się, teraz będziemy bacznie obserwować rozwój sytuacji i spełnianie obietnic :naughty: :naughty: :decayed:

to lornetkę sobie kup :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby fajne ale ceny gorsze niż w apartamentach nad morzem w sezonie :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 11:01_________________________________________________nie ma się co dziwić, kraków, lepiej poszukać lokum w okolicach. Ja niestety nie znam nikogo kto by mógł wynająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no comments...

tez tak myślę o Branku.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jak ten koleś z linku od Wąskiego :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam efekt jest ok gdyby nie tyle odprysków :kwasny: Puki co zrobłem samą maskę , oto efekt

Dobra dobra :wink4: chcę zobaczyć to za powiedzmy 2 tygodnie jak wosk z pasty odparuje bo na początku jest zawsze spoko potem dopiero wychodzą koła jak wosk zejdzie a co do odprysków to niestety jak masz zdziubaną maskę od kamieni to wychodzi po polerce tak jakbyś białą krędką je zaznaczył i nie idzie tego usunąć najlepszy jest do tego wosk koloryzujący czarny wtedy ponownie odpryski się zrobią czarne i mniej widoczne zrób zdjęcie pada bo ciekaw jestem jaki masz?

Pad biały novol i czarny tej samej firmy, do bialego g3, do czarnego g10. Efekt puki co jest ok ale te kropki od kamieni mnie irytują. Dzisiaj przyjeżdża do mnie 3m zamiast g3 zobaczymy co z tego wyjdzie. Myśle że w tym tygodniu zrobię caly samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jak ten koleś z linku od Wąskiego :kox::polew:

nie do końca, ja od razu wale w morde :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jak ten koleś z linku od Wąskiego :kox::polew:

nie do końca, ja od razu wale w morde :decayed:

:shocked: PRAWO I....NEX :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam efekt jest ok gdyby nie tyle odprysków :kwasny: Puki co zrobłem samą maskę , oto efekt

Dobra dobra :wink4: chcę zobaczyć to za powiedzmy 2 tygodnie jak wosk z pasty odparuje bo na początku jest zawsze spoko potem dopiero wychodzą koła jak wosk zejdzie a co do odprysków to niestety jak masz zdziubaną maskę od kamieni to wychodzi po polerce tak jakbyś białą krędką je zaznaczył i nie idzie tego usunąć najlepszy jest do tego wosk koloryzujący czarny wtedy ponownie odpryski się zrobią czarne i mniej widoczne zrób zdjęcie pada bo ciekaw jestem jaki masz?

Pad biały novol i czarny tej samej firmy, do bialego g3, do czarnego g10. Efekt puki co jest ok ale te kropki od kamieni mnie irytują. Dzisiaj przyjeżdża do mnie 3m zamiast g3 zobaczymy co z tego wyjdzie. Myśle że w tym tygodniu zrobię caly samochód.

a szlifujesz papierkiem wodnym całą karoserie przed polerką ?

Kolkov, po sąsiedzku mam to http://www.rezerwuje.pl/hotel/krakow/24_guest_house

jak chcesz to moge podejść i zobaczyć jak to na żywo wygląda i zapytać o cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szlifowałem maskę 2000 na wodę ale powiem szczerze że chyba przejde najpierw na 1200 bo więcej rys ściągnie. Dostałem właśnie 3m i chyba dzisiaj zacznę pracę na 3m. Papier na wodę tylko będę używał przy mocniejszych zarysowaniach. Tak sama pasta wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...