Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Masakra jakie te Amerykańce to jełopy :shocked:

Kerczi jade w poniedziałek[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 00:17_________________________________________________

Łukasz moim zdaniem robisz błąd jadąc nad baltik :cool1: opcja z Chorwacją była lepsza :decayed:

Grzesiek jakbym nie miał małego Dziecka to pewnie chorwacja lub egipt byłby pewny ale tak to musze sie kierować dobrem dziecka i myśle ze moze być fajnie, mamy fajny pensjonat

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega13 tak podaj mi swój adres, a najlepiej jak jesteś chojrak przyjedź na następnego spota we WTOREK to przy wszystkich mi powiesz to co miałeś wyżej do powiedzenia. Chcesz załatwić osobiście? proszę o adres i deklaruję się że jutro u Ciebie jestem.

Nie porównuj PABLA bo z PABLEM się znamy od kilku lat i PABLA akurat bardzo lubię, a to że czasem sobie z niego pożartuję to on sobie z tego nic nie robi bo wie że to żart chodź może czasem przesadzam, równie dobrze on może ze mnie pożartować, ale jest mądrzejszy. Ze mnie też tu nie jedna osoba żartuję i mnie to jakoś lata, ale znam się z tymi osobam,i a Ciebie nie przypominam sobie żebym znał więc japa w kubeł i takie teksty zachowaj dla siebie. Tak czy siak się z Tobą kolego spotkam. Jesteś taki nieustraszony i honorowy że podasz adres bardzo dobrze, podoba mi się to. Teraz podaj mi adres albo tel to się umówimy bo tych tekstów Ci nie przepuszczę i powtórzysz mi je w twarz

Na takie teksty to podrywaj 14latki u siebie na wsi.

zajmij się swoimi klockami LEGO jak nie masz co robić, albo lepiej domkiem Kena i Barbi.

To mógłby być avatar dla Nex-a gwizdanie gwizdanie

http://demotywatory.pl/1979637/Mimo-tak-chorych-sytuacji

Cuber pełen luz :good:. Nic się nie dzieję, wyjaśnimy sobie to w realu, zobaczymy jaki jest chojrak wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nex i Mega każdy napisał swoje, resztę na pw albo real :wink4:

Ja swoje napisałem. Jak jest honorowy i potrafi powiedzieć w twarz to co napisał to 17 sierpnia we wtorek zapraszam na spota, oczywiście jeśli termin nie pasuję nie ma problemu poświęcę się i mimo że za Myślenice mam koło 70km przyjadę póki mam urlop. Obcy nie będzie mi pluł w twarz.

Więcej na ten temat nie mam nic do powiedzenia. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega13 tak podaj mi swój adres, a najlepiej jak jesteś chojrak przyjedź na następnego spota we WTOREK to przy wszystkich mi powiesz to co miałeś wyżej do powiedzenia. Chcesz załatwić osobiście? proszę o adres i deklaruję się że jutro u Ciebie jestem.

Nie porównuj PABLA bo z PABLEM się znamy od kilku lat i PABLA akurat bardzo lubię, a to że czasem sobie z niego pożartuję to on sobie z tego nic nie robi bo wie że to żart chodź może czasem przesadzam, równie dobrze on może ze mnie pożartować, ale jest mądrzejszy. Ze mnie też tu nie jedna osoba żartuję i mnie to jakoś lata, ale znam się z tymi osobam,i a Ciebie nie przypominam sobie żebym znał więc japa w kubeł i takie teksty zachowaj dla siebie. Tak czy siak się z Tobą kolego spotkam. Jesteś taki nieustraszony i honorowy że podasz adres bardzo dobrze, podoba mi się to. Teraz podaj mi adres albo tel to się umówimy bo tych tekstów Ci nie przepuszczę i powtórzysz mi je w twarz

Na takie teksty to podrywaj 14latki u siebie na wsi.

zajmij się swoimi klockami LEGO jak nie masz co robić, albo lepiej domkiem Kena i Barbi.

To mógłby być avatar dla Nex-a gwizdanie gwizdanie

http://demotywatory.pl/1979637/Mimo-tak-chorych-sytuacji

Cuber pełen luz :good:. Nic się nie dzieję, wyjaśnimy sobie to w realu, zobaczymy jaki jest chojrak wtedy.

NEX czytam i nie wierze... Chyba Ci się fora popierdoliły... To nie jest forum JP na 100% albo między nami blokersami...

Ty widzisz co Ty w ogóle piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEX i MEGA13 jak macie problem to sobie piszczie na GG lub na PW.

Jakakolwiek wymiana zdan na tym forum pomiędzy Wami bedzie nagrodzona wiadomo czym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber napisałem że to moja ostatnia wypowiedź na ten temat więc luz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: na tym forum nikt nikogo nie może obrażać i takie rzeczy nie mogą sie zdarzać ,nie jestem zwolennikiem rozwiązywania sporów siłą mięsni ale powiem wprost:

czasem trzeba komuś dać w morde żeby sie przymknął koniec OT.

żartować też trzeba umieć..... granica jest bardzo cienka.

zmieniając temat ale dziś ładna pogódka :notworthy: super oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł wszytkich :hi:

Boseron uważam że mądrze robisz bo nie można się kierować tylko egoizmem że trzeba mieć fajne wakacje ponad bezpieczeństwo dziecka. Masz jeszcze małą tą dzidzię i trzeba się poświęcić u nas zawsze jest bezpieczniej szybciej z jakąś pomocą a za granicą to różnie z tym jest i nie można liczyć zawsze na to że "co się może stać". Takie moje zdanie.

Czyżby we wtorek na dachu GK szykowała się jakaś gala boksu POLSATU Don King już wie ?

Będzie ktoś dzisiaj na Bora bo akurat będę wychodził z tyry więc może dzisiaj jakiś mini spocik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Powitoł wszytkich :hi:

Boseron uważam że mądrze robisz bo nie można się kierować tylko egoizmem że trzeba mieć fajne wakacje ponad bezpieczeństwo dziecka. Masz jeszcze małą tą dzidzię i trzeba się poświęcić u nas zawsze jest bezpieczniej szybciej z jakąś pomocą a za granicą to różnie z tym jest i nie można liczyć zawsze na to że "co się może stać". Takie moje zdanie.

Czyżby we wtorek na dachu GK szykowała się jakaś gala boksu POLSATU Don King już wie ?

Będzie ktoś dzisiaj na Bora bo akurat będę wychodził z tyry więc może dzisiaj jakiś mini spocik ?

Ja może podjadę, tylko ciekawe czy będzie taka akcja jak była tydzień temu na zakopiance :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...