Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

czyli mam rozumieć że wracamy do niedzieli...??? :mysli:

co Ci lepiej pasuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

P.S. Jak sie Grzes jeździ nową furą :kox:

zdecydowanie lepiej się prowadzi i trzyma drogi niż poprzedniczka :wink4:

zmykam w kime pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co można zrobić jeśli ktoś kupił auto z komisu gdzie w ogłoszeniu pisało 100000% org przebieg 106 tyś, gwarantuje że bezwypadkowe a teraz po wizycie w serwisie okazuje się że cały bok malowany i w styczniu 2010 było na serwisie z przebiegiem 155tyś, bo znajomy sie ubrał w jakiegoś zj**.nego Peugota 307 z 2007roku i jeszcze takie jaja. A mówiłem mu że francuski to tylko sex...

jak przez komis to możesz oddać i zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co można zrobić jeśli ktoś kupił auto z komisu gdzie w ogłoszeniu pisało 100000% org przebieg 106 tyś, gwarantuje że bezwypadkowe a teraz po wizycie w serwisie okazuje się że cały bok malowany i w styczniu 2010 było na serwisie z przebiegiem 155tyś, bo znajomy sie ubrał w jakiegoś zj**.nego Peugota 307 z 2007roku i jeszcze takie jaja. A mówiłem mu że francuski to tylko sex...

jak przez komis to możesz oddać i zwrot kasy.

Jak są wady ukryte to nie ma że "stan był znany w momencie zakupu" tym bardziej jak to komis to obowiązuje ich rękojmia oddaj paści a jak nie to prawnik sprawa na pewno do wygrania a skręcony licznik podchodzi pod oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są wady ukryte to nie ma że "stan był znany w momencie zakupu" tym bardziej jak to komis to obowiązuje ich rękojmia oddaj paści a jak nie to prawnik sprawa na pewno do wygrania a skręcony licznik podchodzi pod oszustwo.

To samo mu mowiłem, on lekko schizuje bo fakturę ma na 30.000 a dał 34.500 ale wydaje mi sie że jak będą chcieli kombinować to można załatwić FV na serwis i z tego co słyszałem poniesione koszty powinni też zwrócić łącznie z kosztami rejestracji, a ciekawe czy można walczyć o jakieś odszkodowanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są wady ukryte to nie ma że "stan był znany w momencie zakupu" tym bardziej jak to komis to obowiązuje ich rękojmia oddaj paści a jak nie to prawnik sprawa na pewno do wygrania a skręcony licznik podchodzi pod oszustwo.

To samo mu mowiłem, on lekko schizuje bo fakturę ma na 30.000 a dał 34.500 ale wydaje mi sie że jak będą chcieli kombinować to można załatwić FV na serwis i z tego co słyszałem poniesione koszty powinni też zwrócić łącznie z kosztami rejestracji, a ciekawe czy można walczyć o jakieś odszkodowanie :mysli:

co za duran oszczędność za FV rozumiem że by dał 35 a napisał 20 :naughty:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:11_________________________________________________Obecnie tez mi chyba bardzie j pasuje niedziela na spoty :wink4:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:12_________________________________________________CUBER na ładna ta nowa sztuka :good: i fele :good: [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:13_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1671008,0,1,budowali-autostrade-z-piasku,wiadomosc.html operatywny POLAK [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 09:06_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/jak-legalizuje-sie-bmw,1523892

ciekawe ile jest takich klonów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUBER na ładna ta nowa sztuka :good: i fele

a gdzie widziałeś :decayed:

Siemka all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

fakturę ma na 30.000 a dał 34.500 ale wydaje mi sie że jak będą chcieli kombinować to można załatwić FV na serwis i z tego co słyszałem poniesione koszty powinni też zwrócić łącznie z kosztami rejestracji, a ciekawe czy można walczyć o jakieś odszkodowanie :mysli:

co za duran oszczędność za FV rozumiem że by dał 35 a napisał 20 :naughty:
Dokładnie bezsensu decyzja dla paru złotych w US a teraz się mogą z tego komisu autentycznie sianem wykręcić i oddac tyle co na fakturze bo wiedzą że im tego nie udowodnisz i nie będziesz dymił bo brałeś udział w oszustwie podatkowym

Obecnie tez mi chyba bardzie j pasuje niedziela na spoty :wink4:

mi tu :wink4: i jeszcze jak by było o 19 to byłaby dla mnie bomba :naughty:

jak w niemcowni widziałem jak z placu nasi ładują jakiegoś total spaleniucha to od razu było wiadomo po co im to tylko dla papierów i numerów. Coś takiego powinni od razu odnotowywać żeby numery z takiego totalnego zjeba były w jakiejś bazie i żeby można było to monitorować czy czasem za parę dni cudownie się nie odbuduje lub gdzie i u kogo takie nr wypłyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze po ankiecie że chyba wróci Niedziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 13:20_________________________________________________No to niedziela wróciła :decayed:

Czyli robimy spota w tą niedzielę rozumiem, akurat po pikniku :audi::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze po ankiecie że chyba wróci Niedziela

no i good częściej was będę odwiedzał :decayed:. No ale wtorki były potrzebne żeby się przekonać jak jest naprawdę. Jednak niedziela jest lepszym rozwiązaniem jak dla mnie i na pewno wielu osób bo ludzie pracują tez na zmiany. Weekend to weekend :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze po ankiecie że chyba wróci Niedziela

no i good częściej was będę odwiedzał :decayed:. No ale wtorki były potrzebne żeby się przekonać jak jest naprawdę. Jednak niedziela jest lepszym rozwiązaniem jak dla mnie i na pewno wielu osób bo ludzie pracują tez na zmiany. Weekend to weekend :cool1:

Dla mnie to było bez różnicy czy niedziela czy wtorek bo tak samo może wypaść mi niedziela pracująca jak wtorek, także kiedy będę miał wolny dzień to będę się zjawiał, jeszcze jak bym pracował po 8h to bym podjechał ale bardziej mi pasuje po 12h pracować bo mam więcej wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO ale większość ludzi jednak nie pracuje w weekendy :), a jeśli Tobie to bez różnicy bo masz taki system pracy a nie inny, to możesz przyjąć zarówno niedziele jak i wtorek więc głosuj na niedzielę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO ale większość ludzi jednak nie pracuje w weekendy :), a jeśli Tobie to bez różnicy bo masz taki system pracy a nie inny, to możesz przyjąć zarówno niedziele jak i wtorek więc głosuj na niedzielę :decayed:

Nad ranem byłem pijany i zagłosowałem na wtorek zamiast niedzieli, piorun by to strzelił :wallbash::polew::decayed:

Nie masz się co przejmować i tak niedziela będzie :wink4:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 14:49_________________________________________________http://moto.allegro.pl/zajefajne-audi-a4-tuning-warte-uwagi-2-8-i1205373529.html#gallery :kox: :kox: :kox:

ALE URWAŁ :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiliście że Cuber kupił czarną Audiole... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to co Pablo, kupujesz?? :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...