Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Co do samej NowoHuckiej to jak dobrze wiesz była przebudowywany nie tak dawno - skrzyżowanie z Klimeckiego było w miarę nowe. I jak na mój gust to po tym remoncie co teraz jest przepustowość samej NowoHuckiej wcale jakoś wyjątkowo się nie zmieni na lepsze...

To jesteś w błędzie :decayed: jesli powstanie estakada to jak ma sie nie poprawić przepustowość ? :mysli:

Skad wiesz ze chińczycy wymyślili sobie tego całego king-square? z tego co wiem to bedzie jeden własciciel i jest Polakiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No to ładnie... będę miał miasteczko zaraz przy bloku :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej NowoHuckiej to jak dobrze wiesz była przebudowywany nie tak dawno - skrzyżowanie z Klimeckiego było w miarę nowe. I jak na mój gust to po tym remoncie co teraz jest przepustowość samej NowoHuckiej wcale jakoś wyjątkowo się nie zmieni na lepsze...

To jesteś w błędzie :decayed: jesli powstanie estakada to jak ma sie nie poprawić przepustowość ? :mysli:

Bo tam nie było aż takich korków...

Teraz się zmieni tyle że jadąc w stronę Huty nie będziesz stał przy tandecie a do skrzyżowania z Saską podziwiając stację Orlenu. Jadąc w drugą stronę zakorkowane będzie skrzyżowanie Powstańców z Wielicką, które ma większą przepustowaść jak stare skrzyżowanie Nowohuckiej z Klimeckiego i w tą stronę przejazd pewnie będzie łatwiejszy.

Co nie zmienia faktu iż uważam że sam tramwaj zdecydowanie bardziej by się na Ruczaj przydał jak do tych kilku bloków na Lipskiej :)

Skad wiesz ze chińczycy wymyślili sobie tego całego king-square? z tego co wiem to bedzie jeden własciciel i jest Polakiem :naughty:

King Square tam jest od lat ( jakbyś kiedykolwiek był na tandecie na parkingu od strony arge to byś wiedział :wink4: ) i to jest właściciel terenów gdzie ta "galeria" powstaje. Właściciel drugiej części terenów wybudował dwie hale tam gdzie max ma kiosk.

Ot cała tajemnica tandety i nowych tam inwestycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King Square tam jest od lat ( jakbyś kiedykolwiek był na tandecie na parkingu od strony arge to byś wiedział :wink4: ) i to jest właściciel terenów gdzie ta "galeria" powstaje. Właściciel drugiej części terenów wybudował dwie hale tam gdzie max ma kiosk

Jarko jesteś w błędzie , teren gdzie sa dwie hale i jest miedzy innymi Max z stoiskiem to ziemia jest miasta a hale należą do spółki tandeta!!!

King-Square to jest inna bajka i dopiero teraz powstaje :gwizdanie:

Bo tam nie było aż takich korków...

Teraz się zmieni tyle że jadąc w stronę Huty nie będziesz stał przy tandecie a do skrzyżowania z Saską podziwiając stację Orlenu. Jadąc w drugą stronę zakorkowane będzie skrzyżowanie Powstańców z Wielicką, które ma większą przepustowaść jak stare skrzyżowanie Nowohuckiej z Klimeckiego i w tą stronę przejazd pewnie będzie łatwiejszy.

Bo chyba nie jeździłes tamtędy skoro twierdzisz ze korków nie było :gwizdanie: zawsze korki byly przy tandecie a teraz ich nie bedzie, pozatym jesli bedzie dobrze ograniete skrzyzowanie saskiej to równiez korków nie bedzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach

w sobotę - 13.11, 60 zł

chętni ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King Square tam jest od lat ( jakbyś kiedykolwiek był na tandecie na parkingu od strony arge to byś wiedział :wink4: ) i to jest właściciel terenów gdzie ta "galeria" powstaje. Właściciel drugiej części terenów wybudował dwie hale tam gdzie max ma kiosk

Jarko jesteś w błędzie , teren gdzie są dwie hale i jest miedzy innymi Max z stoiskiem to ziemia jest miasta a hale należą do spółki tandeta!!!

King-Square to jest inna bajka i dopiero teraz powstaje :gwizdanie:

No widzisz, skoro wiesz lepiej to nic po mnie...

Ja wiem że od lat te tereny należały do dwóch podmiotów, a dzieliło je ogrodzenie które jest przy tych nowych halach...

King square nowy... Hmmm od 13 lat jestem tam co najmniej raz w tygodniu i doskonale pamiętam ten duży parking na który jak wjeżdżałeś dostawałeś bilet z logo.. KING SQUARE...

No i ten wielki napis na starej blaszanej hali... KING SQUARE

BTW potocznie na ten duży parking mówiło się "u Kinga"...

Bo tam nie było aż takich korków...

Teraz się zmieni tyle że jadąc w stronę Huty nie będziesz stał przy tandecie a do skrzyżowania z Saską podziwiając stację Orlenu. Jadąc w drugą stronę zakorkowane będzie skrzyżowanie Powstańców z Wielicką, które ma większą przepustowość jak stare skrzyżowanie Nowohuckiej z Klimeckiego i w tą stronę przejazd pewnie będzie łatwiejszy.

Bo chyba nie jeździłeś tamtędy skoro twierdzisz ze korków nie było :gwizdanie: zawsze korki były przy tandecie a teraz ich nie będzie, pozatym jeśli będzie dobrze ogarnięte skrzyżowanie saskiej to również korków nie będzie :cool1:

A gdzie ja napisałem że nie było :?::!:

Postaraj się chociaż trochę skupić na tym o co mi chodzi i co piszę...

Korki tam były i na NowoHuckiej dalej być będą tylko w innych miejscach...

Zresztą przekonamy się juz w lutym.

Poza tym głównie nurtuje mnie inwestycja tramwajowa w tamtym rejonie gdzie uważam iż pierwszej kolejności powinni zrobić tory na Ruczaj - chyba się powtarzam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek mi chodziło o Galerie King-square ze jest to coś nowego które powstaje , a z tego co napisałes wcześniej błednie zrozumialem że chodziło Ci o całe tereny gdzie jest CHT ze jest to Kinga :gwizdanie:

Zresztą nie ważne, a co do tramwaju hmmmm Na Ruczaju to by lepiej przedszkola pobudowali i żłobki :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach

w sobotę - 13.11, 60 zł

chętni ? :rolleyes:

o której ? ośka może być :naughty:

A co do wyborów i naszego prezydenta to otworzyli ul.Lema hucznie a potem po cichu zamknęli choć nawet nie jest odebrana :) [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:21_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,72936,7842872,Czy_centrum_handlowo_uslugowe_obok_Tandety_stanie_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach

w sobotę - 13.11, 60 zł

chętni ? :rolleyes:

o której ? ośka może być :naughty:

od 9 w 4turbo

8.15 na autostradzie na Orlenie

ośka może być, ale czy na pewno nią chcesz jechać ? :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach

w sobotę - 13.11, 60 zł

chętni ? :rolleyes:

Moge sie wybrac :wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach

w sobotę - 13.11, 60 zł

chętni ? :rolleyes:

Moge sie wybrac :wink4: :wink4:

możesz czy jedziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach

w sobotę - 13.11, 60 zł

chętni ? :rolleyes:

Moge sie wybrac :wink4: :wink4:

możesz czy jedziesz ?

Jade [br]Dopisany: Listopad 08, 2010, 05:39:41 _________________________________________________Sokół zlozysz V8 do tego czasu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git :good:

nie ma szans, nie mam nadal koła zamachowego

może będzie w tym tygodniu, może w przyszłym nie wiem

jak będzie to dopiero będę myślał nad włożeniem, bo znowu będę musiał "zamrozić auto" choć myślę że we dwóch wsadzimy ten silnik w weekend

jadę sprawdzić ile zostało mocy z DZ-ta po 25 latach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę sprawdzić ile zostało mocy z DZ-ta po 25 latach :kox:

W h*j mocy zostalo :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a Ty nie jedziesz z chlopakami na hamownie? w prawdzie nie masz q ale cztery slady sa :decayed: :decayed:

siemanko pany :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a Ty nie jedziesz z chlopakami na hamownie? w prawdzie nie masz q ale cztery slady sa :decayed: :decayed:

siemanko pany :hi: :hi:

:polew::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...