Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Gruszka my się osobiście chyba nie znamy to nie miałeś okazji poznać mojego uroku osobistego :D

teraz to się obrazić powinienem, co prawda nie jestem tak wspaniały i mogłeś zapomnieć mą skromną osobę, ale kiedyś nie potrafiąc zwagować mojego S4 podziwiałeś moje fotele ;P

Siemiana akcja klasyk, zawsze uskutecznia takie z d*py granie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

teraz to się obrazić powinienem, co prawda nie jestem tak wspaniały i mogłeś zapomnieć mą skromną osobę, ale kiedyś nie potrafiąc zwagować mojego S4 podziwiałeś moje fotele ;P

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka my się osobiście chyba nie znamy to nie miałeś okazji poznać mojego uroku osobistego :D

teraz to się obrazić powinienem, co prawda nie jestem tak wspaniały i mogłeś zapomnieć mą skromną osobę, ale kiedyś nie potrafiąc zwagować mojego S4 podziwiałeś moje fotele ;P

hmmm. nie przypominam sobie ale całkiem możliwe :decayed: :decayed:

Gruszka my się osobiście chyba nie znamy to nie miałeś okazji poznać mojego uroku osobistego :D

teraz to się obrazić powinienem, co prawda nie jestem tak wspaniały i mogłeś zapomnieć mą skromną osobę, ale kiedyś nie potrafiąc zwagować mojego S4 podziwiałeś moje fotele ;P

Siemiana akcja klasyk, zawsze uskutecznia takie z d*py granie :)

luuuuubisz to :naughty::decayed::kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: widze że tematy związane z zagospodarowaniem przestrzennym terenu w Hucie :gwizdanie: jestem za tym zeby cos tam powstało bo stoi to to takie i straszy choć w zimie fajnie było sie tam poślizgać

Wąski musze przyznać ze na fotce którą dostałem to cięzko tego znaku nie zauwazyć :gwizdanie: po ptokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: widze że tematy związane z zagospodarowaniem przestrzennym terenu w Hucie :gwizdanie: jestem za tym zeby cos tam powstało bo stoi to to takie i straszy choć w zimie fajnie było sie tam poślizgać

Łukaszek ale to nie o ta czesc pasa chodzi na której sie slizgamy :gwizdanie: mowa o tym placu przy przy osiedlu II Pułk i Dywizjonu, dawnej zajezdni tam gdzie była motoszkółka teraz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany odwiedze Wasze miasto. Będe od jutra wieczorem do czw-pt. Także jeśli ktoś by reflektował na jakieś piwko albo mini spocika to dawać znac :) :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:36_________________________________________________i nie wstydzić się :gwizdanie: :gwizdanie: Wiem że się za mną strasznie stęskniliście :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mareczku olej kolegów i chodz na piwko ze mną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany odwiedze Wasze miasto. Będe od jutra wieczorem do czw-pt. Także jeśli ktoś by reflektował na jakieś piwko albo mini spocika to dawać znac :) :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:36_________________________________________________i nie wstydzić się :gwizdanie: :gwizdanie: Wiem że się za mną strasznie stęskniliście :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mareczku olej kolegów i chodz na piwko ze mną :kox:

Zlociutka nie podjudzaj kolegii...przeciez tak bardzo na Niego czekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złociutka przecież obiecałem. Chciałem się z Tobą na zlocie napić ale szybko poległaś. Podaj tel. to się zdzwonimy :decayed: :decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złociutka przecież obiecałem. Chciałem się z Tobą na zlocie napić ale szybko poległaś. Podaj tel. to się zdzwonimy :decayed: :decayed: :naughty:

:wstydliwy: tak wyszło

poszedł na PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co też chcesz do mnie dzwonić :mysli:

nie daje wszystkim!!!!!!!!!!!

szykuj się Karol na kręgle na niedziele lepiej :naughty:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:04_________________________________________________

Zlociutka dlaczego na PW a nie dasz wszystkim???

a chcesz go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złociutka przecież obiecałem. Chciałem się z Tobą na zlocie napić ale szybko poległaś. Podaj tel. to się zdzwonimy :decayed: :decayed: :naughty:

:wstydliwy: tak wyszło

poszedł na PW :wink4:

oj złociutka coś mi tu ściemniasz :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:10_________________________________________________nio teraz to co innego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem sie dziś z gościem który kiedys był na naszm forum nie kazdy go napewno kojarzy ale starzy forumowicze napewno Adi kraków jeździ s4 , byłem u niego w zakładzie samochodowym..... :gwizdanie: Vagował moją a4 troche pogadaliśmy , ma do sprzedania s8 z 2001r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem sie dziś z gościem który kiedys był na naszm forum nie kazdy go napewno kojarzy ale starzy forumowicze napewno Adi kraków jeździ s4 , byłem u niego w zakładzie samochodowym..... :gwizdanie: Vagował moją a4 troche pogadaliśmy , ma do sprzedania s8 z 2001r.

za ile , wiecej info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciał podac ceny, ale autko na wypasie, po zmianie zawieszenia z przodu, ogólnie w bardzo dobrym stanie , kwestia dogadania, zresztą to nie jego tylko jego szefa ponoc nie chce dużo.... :gwizdanie: ale dla mnie to za duże spalanie musiałbym robić na benzyne tylko :disgust: a instalacja gazowa nie kazdy sie podejmie [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:37_________________________________________________Panowie poleci mi ktoś jakiegos mechanika potrzebuje klocki hamulcowe w swoim zmienić i to jutro bo dzis zaczęły mi trzeć o tarcze za długo na nich jeździłem jakis telefon adres? [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:02_________________________________________________no i gdzie klocki zakupić w dobrej cenie i jakie polecacie pewnie ATE nie chciałbym wydac więcej niz 200 zl za klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jak uda mi się zmienić grafik to pojadymy bo ciekawy jestem ile tam kuników zostało :naughty::decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:15_________________________________________________

Łukaszek ale to nie o ta czesc pasa chodzi na której sie slizgamy :gwizdanie: mowa o tym placu przy przy osiedlu II Pułk i Dywizjonu, dawnej zajezdni tam gdzie była motoszkółka teraz :gwizdanie:

I tam gdzie był parking strzeżony na którym trzymałem auto, a jakieś 6 lat wstecz na tym placyku niezłego miałem dzwona malczakiem, jebnąłem w słup bo znudziło mi się jeżdżenie nim w kółko :polew: to były czasy :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________Panowie kto ma możliwość sprawdzenie vinu alfy romeo bo planuje jechać w środę za Poznań po tą sztukę => http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-skory-gta-xenony-full-C16077321.html

Kolega z pracy dalej szuka i jest zainteresowany tą alfą (auto na pół roku żeby się poduczyć jazdy a później będzie chciał kupić nowszą A3ke z lat 2005/06)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem sie dziś z gościem który kiedys był na naszm forum nie kazdy go napewno kojarzy ale starzy forumowicze napewno Adi kraków jeździ s4 , byłem u niego w zakładzie samochodowym..... :gwizdanie: Vagował moją a4 troche pogadaliśmy , ma do sprzedania s8 z 2001r.

Cuber się wypowie na ten temat :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...