Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś by chciał film Home S.O.S to moge wypalić płytke DVD 8.5 GB w rozdzielczości 1080p ( full hd) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jakoś nie lubie aut tej marki, ale ten jest wyjątkowo spaprany :sick3:

Właścicielem może być jedynie wieśniak granatem od pługa oderwany :decayed:

BTW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k... ale dramat zrobił z tej bejcy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Trzeba być j**niętym żeby tyle kasy wydać i zrobić takie paskudne auto :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie lubie aut tej marki, ale ten jest wyjątkowo spaprany :sick3:

Właścicielem może być jedynie wieśniak granatem od pługa oderwany :decayed:

k... ale dramat zrobił z tej bejcy :wallbash:

ta beta :thumbdown:

Trzeba być j**niętym żeby tyle kasy wydać i zrobić takie paskudne auto :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jak to powiedział poeta wieśnioki nie znacie się na sztuce kubizm-u motoryzacyjnego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

No i :hi:

BTW cholera byłem na przegladzie moim 18 letnim opelkiem i gdzies lekko cieknie olej spod uszczelki.

sk***iel nie podbił.A 100 wział kazał naprawic.

Przerobiłem tych mechanikow od sroca ale tematy sie wykruszyly i nie mam teraz dobrego TANIEGO warsztatu do takiego auta.

Mozecie cos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci mógł wziąć 100zł skoro nie podbił przeglądu, to w uja Cię zrobił :wallbash:

Jak będziesz chciał przegląd to Ci załatwię :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie zrobił.

Reguły sie chyba zmieniły.

Teraz płacisz chyba czy dostajesz czy nie.Skierował mnie na poprawe uszczelki dał 2 tygodnie i kazal wrocic.

Potem dopłata 21zł i spokoj.

Pewien tego nie jestem ale tak to chyba teraz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie zrobił.

Reguły sie chyba zmieniły.

Teraz płacisz chyba czy dostajesz czy nie.Skierował mnie na poprawe uszczelki dał 2 tygodnie i kazal wrocic.

Potem dopłata 21zł i spokoj.

Pewien tego nie jestem ale tak to chyba teraz jest.

nie zrobił Cię w balona, teraz tak jest, płacisz kasę i nieważne czy przejdzie czy nie, jak nie przechodzi to zabiera Ci dowód i musisz naprawić usterkę i wrócić na przegląd, wiem bo ojciec prowadzi OSKP

btw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo w sumie cos ostatnio mowil ze robi pieczatki z ziemniakow i moze kazda zrobic :naughty: takze Pawel, pisz PW i zalatwiaj :decayed:

siemanko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo w sumie cos ostatnio mowil ze robi pieczatki z ziemniakow i moze kazda zrobic :naughty: takze Pawel, pisz PW i zalatwiaj :decayed:

siemanko :hi:

:polew:

Ma się znajomości :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci mógł wziąć 100zł skoro nie podbił przeglądu, to w uja Cię zrobił :wallbash:

Jak będziesz chciał przegląd to Ci załatwię :gwizdanie:

tjaa... kiedyś była już tutaj o tym dysputa o braniu kasy za nie podbity dowód. Diagnosta swoje zrobił kasa się należy a że auto nie sprawne to już nie jego problem tylko właściciela. Przecież wiadomo że większość robi tak że jak tu nie przejdzie do jedzie do następnego aż się może uda i podbiją dowód więc czemu "uczciwi" diagności" mieliby sponsorować takie kombinacje :mysli: ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci mógł wziąć 100zł skoro nie podbił przeglądu, to w uja Cię zrobił :wallbash:

Jak będziesz chciał przegląd to Ci załatwię :gwizdanie:

tjaa... kiedyś była już tutaj o tym dysputa o braniu kasy za nie podbity dowód. Diagnosta swoje zrobił kasa się należy a że auto nie sprawne to już nie jego problem tylko właściciela. Przecież wiadomo że większość robi tak że jak tu nie przejdzie do jedzie do następnego aż się może uda i podbiją dowód więc czemu "uczciwi" diagności" mieliby sponsorować takie kombinacje :mysli: ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.

tylko czasem aż przesadzają

mi nie podbił przeglądu w Peżocie mojej mamy bo ręczny z prawej strony brał słabiej niż z lewej, reszta perfekto

a sam ręczny też był bdb, tylko różnica między kołami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...