Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

z9291931X,Audi-A6.jpg

tiiiaaa :chytry: na pewno to zmienili żeby ulżyć te 4kg wiadomo że lepiej to brzmi niż przyznanie że system był do bani czyt. wada fabryczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nowe a6 wlasnie na tvn turbo

Oglądałem właśnie teraz, powtórka była a wczoraj była premiera o której mówiłem wam :)

Niezły wypas, auto same się podporządkuje do nawigacji która jest na google maps i sama skrzynia biegów się ustawia pod drogę by jak najefektowniejsza była jazda :kox:

Tylko że jak Kornacki powiedział u nas na Polskich drogach to nie będzie działało :decayed:

Ogólnie przód mi się jej PRZEZAJEBIŚCIE podoba :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te kompletne ledy z przodu to będzie standart czy jak to zwykle w audi trzeba będzie za wszystko słono dopłacać :chytry:

Chciałbym żeby taka pogoda jak dziś była w BT bo na kulig to raczej już na pewno nie ma co liczyć więc wolałbym żeby było słonko niż jakaś plucha a tak coś zapowiadają jak na razie że ma być w kratkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kulig" się zrobi na wozach jak coś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te kompletne ledy z przodu to będzie standart czy jak to zwykle w audi trzeba będzie za wszystko słono dopłacać :chytry:

Chciałbym żeby taka pogoda jak dziś była w BT bo na kulig to raczej już na pewno nie ma co liczyć więc wolałbym żeby było słonko niż jakaś plucha a tak coś zapowiadają jak na razie że ma być w kratkę

Myślę że to już standard przy takiej furze i tym segmencie :)

A co do pogody to i tak będziesz cały czas naje%% to pogoda nie powinna Cię interesować :decayed: :decayed: :decayed:

2 lata temu było kuuupe śniegu, rok temu tak jak dzisiaj na polu a teraz może być fifty/fifty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to już standard przy takiej furze i tym segmencie :)

no niestety Pablo mylisz się , za reflektory w technologi LED jest dopłata 8690 zł :naughty:

ps. Pablo a po uj na Warszawskich wklejasz linki z Nowym A6? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to już standard przy takiej furze i tym segmencie :)

no niestety Pablo mylisz się , za reflektory w technologi LED jest dopłata 8690 zł :naughty:

Podziękował :decayed:

Ale chyba już jest elektryka w standardzie a nie że trzeba dopłacać za elektryczne szyby (w RS4 B7 były korbki z tyłu jak się nie dopłaciło :polew::kox:)

Trzeba sprawdzić na stronie konfiguracje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za reflektory w technologi LED jest dopłata 8690 zł :naughty:

:wallbash: tak myślałem ehh... to audi to pokażcie jak będzie wyglądał wersja dla ubogich bo tą ze zdjęć to pewnie rzadko będzię mozna spotkać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za reflektory w technologi LED jest dopłata 8690 zł :naughty:

:wallbash: tak myślałem :wallbash: ehh... to audi to pokażcie jak będzie wyglądał wersja dla ubogich :wink4:

Dzisiaj trzeba oglądnąć na moto.pl relację na żywo z premiery co Wąski podał linka, po 20:00 będzie :)[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:18_________________________________________________

Myślę że to już standard przy takiej furze i tym segmencie :)

no niestety Pablo mylisz się , za reflektory w technologi LED jest dopłata 8690 zł :naughty:

ps. Pablo a po uj na Warszawskich wklejasz linki z Nowym A6? :mysli: :mysli: :mysli:

Bo może pójdą na balet przy okazji potańczyć i zobaczą premierę A6 :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:21_________________________________________________A więc jutro czeka mnie ponad 700Km bo jadę po to auta z kolegą i mam nadzieję że już w końcu kupi.http://otomoto.pl/renault-megane-piekny-stan-solardach-C18041244.html

Meganka świeżo sprowadzona do opłat, serwis Renault mam już ugadany w Rzeszotarach i tam się ją dokładnie sprawdzi.

http://www.renault.pl/dealer/impwar

Ale wolałbym żeby kupił tą B6 cabrio co tam stoi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo my też mamy nadzieję że ten kumpel w końcu już kupi :cool1:

a startował z pułkapu 45 tyś jak dobrze pamiętam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo my też mamy nadzieję że ten kumpel w końcu już kupi :cool1:

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo my też mamy nadzieję że ten kumpel w końcu już kupi :cool1:

a startował z pułkapu 45 tyś jak dobrze pamiętam :kox:

He he no :>

On ma kasę tylko zainwestował na giełdzie bo się od tamtego roku zajawił w to granie :decayed:

Niech kupi, pojeździ jakiś czas a później będzie polował na nowszą A3 z lat 2004-06.

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:46_________________________________________________

Pablo my też mamy nadzieję że ten kumpel w końcu już kupi :cool1:

:>

Bo jeszcze zaczniecie robić jutro zakłady czy kupi czy nie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było http://allegro.pl/show_item.php?item=1520514044

ale to chyba coś sklecone bo skóra tył z przodem się różni (bardziej wyświecona) :mysli:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:46_________________________________________________

Bo jeszcze zaczniecie robić jutro zakłady czy kupi czy nie :polew:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było http://allegro.pl/show_item.php?item=1520514044

ale to chyba coś sklecone bo skóra tył z przodem się różni (bardziej wyświecona) :mysli:

Przeca tył jest od serii a nie od S4 z Recaro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/felgi-19-5x112-audi-vw-opony-255-35-19-i1496073316.html :kox:

Takie fotele w materiale Recaro to bardzo rzadko się widuje jak ma ta B6, jeszcze nie widziałem na forum u nikogo takich :mysli:

http://allegro.pl/unikat-audi-a4-1-9-tdi-131ps-recaro-sport-pakiet-i1482896040.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było http://allegro.pl/show_item.php?item=1520514044

ale to chyba coś sklecone bo skóra tył z przodem się różni (bardziej wyświecona) :mysli:

Przeca tył jest od serii a nie od S4 z Recaro :gwizdanie:

no tak mi się właśnie wydawało że tył też jest inaczej szyty w S4 ale widac od razu po gatunku skóry no ale jak widać można i tak komuś zżenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, może to poprostu błąd w fotkach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...