Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za spocika ja także drinkuje i powiem ze super sie czuje bo oglądam własnie koncert ACDC z Argentyny , na takim samym byłem w Warszawie z tej samej trasy koncertowej, ale te argentynki są ładne :slina:

ja mam telefon w Play własnie miesiąc temu przedłużyłem umowe i powiem ze jest to najlepsza sieć w Polsce :good:

abonament 59 zł w tym 420 minut do wszystkich sieci + 100 minut/6 miesięcy bonus do wszystkich ale najwazniejsze jest to ze do Play jest za darmo cały czas więc jezeli wszyscy mieliby w Polsce Play to kazdy z kazdym gdałby za darmo cały czas płacąc jedyne 59 złiesięcznie abonament i do tego dązy ta sieć :good: chcą sie zrobić monopolistą naszego rynku, sms i mms kosztuje 19 gr. za kazde połaćzenie przychodzące trwające minimum 2 min dostajemy 1 minute gratis do wszytkich sieci, przerabiałem orange, ere i plusa i za tą kwote abonamentu nikt nie ma tyle darmowych minut do weszytkich sieci co Play :good: zatem Mariusz nie puszczaj mi juz bitów tylko dzwoń normalnie , mnie w play stać na wszystko a Wy musice kombionować :decayed:

tymczasem next drink :> and Highway To Hell :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseron dopisałem powyżej w poście by Transitowi jeszcze bardziej rozjaśnić sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo ty masz coś z tych klientów co idą do play że tak trzymasz się tego play ??

moja żona ma w play tel od 2 lat ale czeka tylko do wygaśniecia umowy i wraca do orange

roaming w play poza abonamętem w orange w abonamęcie

sms specjalne tzn do radia itp w play poza abonamętem w orange w abonamęcie

wap w play poza abonamętem w orange w abonamęcie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie mam tylko stwierdzam ile znajomych (którzy przerabiali wszystkie sieci) osób przeszło już do Playa jakie są minusy i plusy :wink4:

Dodam że ja byłem przez 11 lat w Plusie i na abonamencie gdzie średnio płaciłem 130-160zł/miesiąc bo się nigdy nie mieściłem teraz jak sobie przypomnę o tym to głowa opada :facepalm:

Wszystko już napisałem co miałem napisać :gwizdanie:

Mowa była przede wszystkim o karcie a nie abonamencie.

Na razie jestem w orange w tygodniu podejmę decyzje czy zostanę czy przejdę do nich :wink4:

Jak by nie było Transit, Boseron i Kampus nadrobiliśmy trochę spamu za całkowicie cichy weekend hyhyhy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spocika ja także drinkuje i powiem ze super sie czuje bo oglądam własnie koncert ACDC z Argentyny , na takim samym byłem w Warszawie z tej samej trasy koncertowej, ale te argentynki są ładne :slina:

ja mam telefon w Play własnie miesiąc temu przedłużyłem umowe i powiem ze jest to najlepsza sieć w Polsce :good:

abonament 59 zł w tym 420 minut do wszystkich sieci + 100 minut/6 miesięcy bonus do wszystkich ale najwazniejsze jest to ze do Play jest za darmo cały czas więc jezeli wszyscy mieliby w Polsce Play to kazdy z kazdym gdałby za darmo cały czas płacąc jedyne 59 złiesięcznie abonament i do tego dązy ta sieć :good: chcą sie zrobić monopolistą naszego rynku, sms i mms kosztuje 19 gr. za kazde połaćzenie przychodzące trwające minimum 2 min dostajemy 1 minute gratis do wszytkich sieci, przerabiałem orange, ere i plusa i za tą kwote abonamentu nikt nie ma tyle darmowych minut do weszytkich sieci co Play :good: zatem Mariusz nie puszczaj mi juz bitów tylko dzwoń normalnie , mnie w play stać na wszystko a Wy musice kombionować :decayed:

tymczasem next drink :> and Highway To Hell :evil:

:kox: nie do wiary, altruiści dobrodzieje :shocked:

Jakby mieli monopol to byś się dopiero przekonał o cenach :gwizdanie:

Darmowe rozmowy, sms'y - jasne :naughty:

Nowa firma, normalne że różnymi ofertami przyciągają klientów - ciekawe jak długo :gwizdanie:

Z tego co wkleił Pablo można wyczytać że play cały czas jest daleko za potentatami i pewnie jeszcze jakiś czas będą kusić..

Poza tym jak dobrze pogadasz to w innych sieciach też masz sporo darmówek...

Moja ostatnia umowa to 200min. darmowych + 200 do innych sieci lub 400 do orange + 5 darmowych numerów za 100zł/m.

Nie do przegadania...

To tak jak ze sklepami... Jeden pójdzie do biedronki, drugi w almie zrobi zakupy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w orange abonamęt za 100 zł mam 5 numerów za Free w orange

400 SMS do wszystkich sieci

+50 min do orange

+100 min Extra do wszystkich sieci

+ 100 zł abonamentu do wykorzystania i to wszystko za 100 zł

w play nie wykorzystane minuty lub abonamęt nie przechodzi na next week a w orange do 3 miechuw przechodzi

wasze zdrowie

Ps kolega ze srebrnej B7 nie pamiętam niku który przegonił mnie po spocie ma Quatro czy lepsze gumy na przodzie bo grzebałem na 4 biegu pod górkę koło plazy a kolega pojechał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrZeMiAn

Ps kolega ze srebrnej B7 nie pamiętam niku który przegonił mnie po spocie ma Quatro czy lepsze gumy na przodzie bo grzebałem na 4 biegu pod górkę koło plazy a kolega pojechał :(

Kolega jeździ na dopalaczach i w podłodze auta ma dodatkowy napęd jak fred Flinstone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem Mariusz nie puszczaj mi juz bitów tylko dzwoń normalnie , mnie w play stać na wszystko a Wy musice kombionować :decayed:

Że ja Ci bity puszczam?? Toś mnie rozdrażnił teraz :angry: :bicz3: Z resztą nie będę tego komentował :wallbash:

A tak na marginesie - witam wszystkich użytkowników Orange, Plusa i Ery :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich użytkowników Orange, Plusa i Ery

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :kox:

A Ja mam w Orange abonament za 200 zeta w tym 1200 minut do wszystkich a do Orange za friko cały czas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

a ja witam wszystkich umiejących dzielić i mnożyć :naughty:

.......witam wszystkich użytkowników Orange, Plusa i Ery :decayed:......

Bujaj sie :polew:

Boseron :good:

a reszcie :tongue4:

w sumie za re-play umowy za 75zł brutto mam 600min do wszystkich 1GB internetu w pełnej prędkości a potem bez limitu w GPRS. Dla fejsbucu i nasząwiochę i inny szit mam transfer bez ograniczeń za free i coś tam jeszcze nie wspomnę o innych pierdołach jakie podawał Łukasz. Moja żona ma oranżade i ta "super partia kurwo..." daje za 120zł/netto - 500min. Cuber to twoje 200zł to też pewie netto :cool1: a w tym posranym plaju masz np. za 250zł rozmowy bez limitu do wszytskich sieci więc czym się tu podniecać w tej pomarańczy :mysli:. Przy takim układzie to ci "wszyscy biedni" moga ci puszczać bita a ty możesz z nimi nawijac aż Ci ucho spuchnie .Nie wiem kto jest tępy ale ja liczyć raczej umię i rachunek jest prosty , roaming w abonam. wali mnie to od czasu do czasu mogę za to zapłacić , SMS specj.w abonamencie :facepalm: - nie odbieram telefonu hasłem RMF FM najlepsza muzyka :tongue4: a minuty mi nie muszą przechodzić bo mam ich w hu.. i hu... mnie to obchodzi kto ile płaci żeby się do mnie dodzwonić jak ma interes to płaci nikogo się nie prosze żeby do mnie zadzwonił bo zbieram darmowe minity :confused4:

Gdyby nie ten posrany Play to dalej byście płacili abonamenty po 150zł i mieli po 200min a to dzięki nim zaczęła się taka ostra konkurencia bo wcześniej to era z plusem i oranżadą pokroili sobie torcik i szoku cenowego sobie nie robili bo po co więc wali mnie kto co sobie myśli o tym w jakiej jestem sieci drogo mu mogę podać stacjonarny i nr tel do Mietka co rope spuszcza z TIR-a :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Kurde blade się zrobiła dyskusja :kox:

A tak na marginesie - witam wszystkich użytkowników Orange, Plusa i Ery :decayed:

A no witam serdecznie jak by nie było jeszcze jestem w Orange :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber to twoje 200zł to też pewie netto :cool1: a w tym posranym plaju masz np. za 250zł rozmowy bez limitu do wszytskich sieci więc czym się tu podniecać w tej pomarańczy :mysli:

a kto się tu podnieca ? Ja mam stary abonament który nie zmieniam od 6 lat , płace dokładnie 180 zł netto i mnie to Wali ogólnie rzecz biorać kto co daje i za ile i jaka siec jest za***ista :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 250zł rozmowy bez limitu do wszytskich sieci więc czym się tu podniecać w tej pomarańczy :mysli:.

Dodam jeszcze że oprócz połączeń bez limitu do wszystkich sieci masz 3h rozmów za granice za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO kup sobie kartę telegrosik i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO kup sobie kartę telegrosik i po problemie

Myślałem nad kartą z biedronki testowałeś powiedz dobra :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...