Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

super, bede wdzeczny za ta Etke:)

Mnie rowniez bylo miło Was poznac.

Nie moglem dojść, bo on na wykresie tylko tak wyglada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem dojść, bo on na wykresie tylko tak wyglada :P

tak coś od razu mi się wydawało że ten wykres trochę fotoszopem zalatuje :naughty:

... Chociaż co Ci z takiej mocy jak nie mogłeś mnie dojść ja jechaliśmy do knajpy :D

:laghing2: :laghing2: :nabijasie::sarcastic:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem dojść, bo on na wykresie tylko tak wyglada :P

tak coś od razu mi się wydawało że ten wykres trochę fotoszopem zalatuje :naughty:

... Chociaż co Ci z takiej mocy jak nie mogłeś mnie dojść ja jechaliśmy do knajpy :D

:laghing2: :laghing2: :nabijasie::sarcastic:

:facepalm:

japierdole_314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzięki za spota, miejscówa całkiem przyjemna kiełbaski tez mają nienajgorsze

dopiero dotarłem po zakupach do domu :confused4: teraz drink i spanie

Tomek z Twoich opowieści to niezły besceler by wyszedł :good: mocne [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 01:19_________________________________________________Gabriel furak fajny szkoda ze nie pocisnąłeś w drodze powrotnej, chciałem zobaczyć jak to sie zbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriel furak fajny szkoda ze nie pocisnąłeś w drodze powrotnej, chciałem zobaczyć jak to sie zbiera

Może bał się że go nagrasz i wystawisz mu kwitek $$$ aby mieć na nowe mody hyhyhy :kox:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 01:23_________________________________________________Zostawiam wam z dobrą nutą :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego filmiku to tyko usmażyć sie dobrze :decayed: [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 01:48_________________________________________________kto wymyśla takie rzeczy :mysli:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 01:49_________________________________________________właśnie oglądam Kogel Mogel na tvn i stwierdzam ze czasy komuny były za***iste :good: eh rozmarzyłem się :rolleyes: pokój ze słomką na ścianie, polonezy duże fiaty i maluchy, ludzie nie mieli komputerów, komórek, laptopów itd a życie było kolorowe i spokojniejsze niż teraz. dziś na nic nie ma czasu człowiek żyje zagoniony jak pies, era elektroniki wyparła zwyczajne odruchy ludzkie :confused4:

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 01:58_________________________________________________miał byc jeden drink a są trzy a co mi tam jutro mam wolne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, ja dopiero pierwsze pifko wciągnąłem...

BTW :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: miłego dzionka życzę :wink4: gdzie ta fajna miejscówka :mysli:

oj tam fajna, lepciejsza chyba niz parking, miedzy mogilska a plaza, na nastepnego spota przywioze wykres moje skutera bo byłem w czołówce :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam fajna, lepciejsza chyba niz parking, miedzy mogilska a plaza, na nastepnego spota przywioze wykres moje skutera bo byłem w czołówce :tongue4:

Kosynierów :rolleyes:

BTW Dostałeś PW :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie tanio kupię żarniki w KR :?:

Wiem, była kiedyś dyskusja o tym, ale już zapomniałem o Waszych sugestiach :decayed:

I co kupić do halogenów, 6000k czy 4300k :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie tanio kupię żarniki w KR :?:

Wiem, była kiedyś dyskusja o tym, ale już zapomniałem o Waszych sugestiach :decayed:

I co kupić do halogenów, 6000k czy 4300k :?:

4300 :naughty: 507 228 128 mów że od Roberta

http://www.tvn24.pl/-1,1705741,0,1,po-polsce-i-nie-tylko-za-zlotowke,wiadomosc.html :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie tanio kupię żarniki w KR :?:

Wiem, była kiedyś dyskusja o tym, ale już zapomniałem o Waszych sugestiach :decayed:

I co kupić do halogenów, 6000k czy 4300k :?:

4300 :naughty: 507 228 128 mów że od Roberta

http://www.tvn24.pl/-1,1705741,0,1,po-polsce-i-nie-tylko-za-zlotowke,wiadomosc.html :good:

jarko chyba zna Marka od ksenonów, jak by nie było również polecam wiesz gdzie go szukać :wink4:

Panowie koledze w nocy w Myślenicach wywali na auto jakiś klej coś jak Butapren i pytanie jak się tego pozbyć/zmyć żeby lakieru nie uszkodzić :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to ten co kiedyś od niego brałem :?:

Na Pszona się z Nim umawiałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...