Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Myślałem że się wyleczył z tej krytyki ale widocznie tylko jego to śmieszy na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 żarcik i już afera na forum no no widzę pełna powaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber opanuj się troszkę

Ja? Zastanów się najpierw nas sobą :cool1:

1 żarcik i już afera na forum no no widzę pełna powaga

mam Ci wyliczyć ? Dzisiaj to juz któryś z kolei :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś przerabialiśmy i powinieneś wiedzieć gdzie się kończy ta granica, nie każdemu się podobają takie żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO :drunk::decayed:

A co do mojej obecności na forum to jak będę chciał to sam sobie pójdę i nikt nie będzie mnie stąd wyrzucał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie będzie mnie stąd wyrzucał :wink4:

jesli łamiesz regulamin tego forum to sorry ale zostaniesz zbanowany :evil::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie będzie mnie stąd wyrzucał :wink4:

jesli łamiesz regulamin tego forum to sorry ale zostaniesz zbanowany :evil::naughty:

Jak już tak daleko zaszliśmy to napisz mi co masz na myśli. Zbanujesz mi nick? Czy zakres IP neostrady i przy tym kilkuset innych użytkowników. Jeżeli mówisz o banie na forum "Zostałeś wyrzucony z tego forum" to wystarczy wyczyścić ciasteczka i masz pełen dostęp. Jak wpis w rejestr robisz przywracanie systemu bądź format i wchodzisz.

Nie takie rzeczy przerabiałem :naughty:. Jedyny skuteczny ban na neo to zakres IP ale ucierpi wielu innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci napisałem jak to wygląda. A jak będę chciał się przekonać to złamę regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci napisałem jak to wygląda. A jak będę chciał się przekonać to złamę regulamin

Ale mnie nie interesuje co mi napisałes, zadalem konkretne pytanie ale widac za trudne dla Ciebie .

Koniec dyskusji

Byl ktoś dziś pod Plazą wieczorem na tym zlocie o 20-30 ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co chciałem zmodzić w malczu to zrobić Bad look bo zawsze mi się to podobało w maluchu ale już nie zdążyłem.

malpf.jpg

Halogeny zamontowane niezgodnie z przepisami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co oznacza w B8 migajaca kontrolka swiec zarowych przy jednoczesnym komunikacie o DPF ... ? tzn najpierw zapalil sie DPF a potem po jakis 6km kontrolka swiec zarowych i auto mega zmulilo.

p.s. i przestancie sie tu glupio klocic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. i przestancie sie tu glupio klocic :decayed:

Jebnij im... Z liścia :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co oznacza w B8 migajaca kontrolka swiec zarowych przy jednoczesnym komunikacie o DPF ... ? tzn najpierw zapalil sie DPF a potem po jakis 6km kontrolka swiec zarowych i auto mega zmulilo.

Skoro zapchał sie DPF to pewnie wpadł w tryb awaryjny i go zamuliło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. i przestancie sie tu glupio klocic :decayed:

Jebnij im... Z liścia :naughty: :naughty: :naughty:

taki mam zamiar Jarko :tongue4: [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 22:58_________________________________________________

panowie co oznacza w B8 migajaca kontrolka swiec zarowych przy jednoczesnym komunikacie o DPF ... ? tzn najpierw zapalil sie DPF a potem po jakis 6km kontrolka swiec zarowych i auto mega zmulilo.

Skoro zapchał sie DPF to pewnie wpadł w tryb awaryjny i go zamuliło :cool1:

tak tak to wiem tylko moze to cos wiecej oznacza ? Auto zmulilo oczywiscie . Wyglada na to ze jest to powiazane , no nic kumpel wlasnie jedzie po obwodnicy ze stala predkoscia (dziwne ale nie moze wlaczyc tempomatu odkad wszedl w notlauf) powyzej 2tys obr na 4tym biegu - tak przynajmniej pisze w ksiazce . Czy jeszcze inaczej odbywa sie ta prodecura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B7 jechałem na 3 biegu ponad 60 km/h , przepalilo puscil baczka i spokój :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B7 jechałem na 3 biegu ponad 60 km/h , przepalilo puscil baczka i spokój :wink4:

tak mu napoczatku radzilem ,ale potem sciagnolem manuala do b8 tam pisze zeby jechac na 4/5 biegu powyzej 60km/h i 2000obr przez 15min

Dziwna historia , wydaje mi sie ze tam jest koksu dolozne do tego auta ale nie wybral sie znim jeszcze na hamownie. Ja sie nim przejechalem dla mnei to nie jezdzi jak seria. Malo tego puszcza ztylu baki jak cholera. Przy 2ce jak wcisnie to czarno ... Ktos chyba cos wgral jakis ekstras i stad takie wynalazki :)

Panowie a ile paliwa musi byc w baku ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...