Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

to co z tym spotem dzisiejszym ? :cool1:

no to byla ankieta, zrobcie czwartek tak jak wygral i juz, nikt nie bedzie mial problemow z zapamietaniem, byle nie bylo zmian co chwile...

to co z tym spotem dzisiejszym ? :cool1:

no to byla ankieta, zrobcie czwartek tak jak wygral i juz, nikt nie bedzie mial problemow z zapamietaniem, byle nie bylo zmian co chwile...

Nie kumam... :shocked:

To jest czy go nie ma dziś?

hhhaha teraz to juz nie wiadomo kiedy jest a kiedy nie ma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber, jest jak jest, szkoda drążyć temat. Spoty zostają w czwartek i już. Po co się spinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, jest jak jest, szkoda drążyć temat. Spoty zostają w czwartek i już. Po co się spinać.

ale mnie to rybka , mogą być i we Wtorek mi to jest obojętne dostosuje się do terminu jaki wybierze większość, Tylko zastanawiam sie po uj była ankieta wcześniejsza ? :mysli:

ps. skoro nikt się nie odezwał co do spota dzisiejszego prócz gabriela to można było napisac stwierdzenei ze spota nie ma :cool1: nikt nie zaprzeczył itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamysł MIXÓW byl taki, ze wygrał w ankiecie czwartek, ALE OFICJALNIE 3 osoby powiedziały ze w czwartek NIE DADZA RADY!!! Natomiast 80% powiedziało, że jest im obojetne czy CZW czy WT, natomiast nikt nie napisał NIE PASUJE MI WTOREK!! Just All Folks.

"Nie wypalily" spoty mieszane to zostaje czwartek i po co roztrzasac?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko oko, jest ankieta i do Niedzieli może wreszcie coś ustalimy już na stałe

ps. ankieta zrestartowana :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:55_________________________________________________idę spać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: po nieobecności od wczoraj, ciężko było wytrzymać bez forum i internetu :decayed:

gucio07,boseron, gabriel z b8 ale nicka nie znam, cztery osoby. troche malo ale bylo ok

Bo te wszystkie osoby dzwoniły do mnie i powiedziałem że jest spot :polew:

A tak na serio to miło że ktoś był i że się odbył spot, bo jeszcze nie pamiętam by nie było tygodnia bez spota :)

Ja nie dałem rady bo miałem trochę roboty w domu z kompem i musiałem się wyrobić z tym dzisiaj :gwizdanie:

Cholera podjechał bym we Czwartek jak będzie WRC ale pracuję do 22:00 :wallbash:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:55_________________________________________________Ale się tego naczytałem, nie spodziewałem się że znów będzie taka dyskusja o terminach spotów, dlatego mnie też dzisiaj zdziwiły te telefony z zapytaniem czy jest spot :shocked:

Spot miał się dzisiaj odbyć i się odbył, gdyby coś się zmieniło nagle z terminem to poinformował bym wszystkich o fakcie!

Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber chciał bym jeszcze coś powiedzieć bo pisałeś wcześniej że ankieta pokazała czwartek i tak ludzie wybrali. Dlaczego nikt nie mówi że była ankieta z dniami tygodnia i również niedzielą i niedziela wygrała w ankiecie bijąc na głowę każdy inny dzień?? Mimo to w niedziele była po ankiecie słaba frekwencja i olaliście zdanie tych którzy głosowali właśnie na nią i daliście sobie ankiete WTOREK CZWARTEK wykluczając głosowanie na niedziele. To też było niestosowne bo wiesz dobrze że w głosowaniu ankiety WTOREK CZWARTEK NIEDZIELA wybrała niedziela i to znacząco. Te ankiety są o d*pę rozbić. Najlepiej niech PABLO zrobi wstępną listę tych ludzi którzy na dzień dzisiejszy chcą jeździć na spoty i niech wpisują jaki dzień im pasuje, np PABLO - czwartek. KERCZI - wtorek, Boseron - niedziela, Cuber - wszystko jedno itd i wtedy wyjdzie wam jaki dzień chcącym uczestniczyć w spotach pasuje najbardziej. W ankiecie może brać udział każdy nawet taki który przyjdzie ze spotów WARSZAWA i sobie kliknie a co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber chciał bym jeszcze coś powiedzieć bo pisałeś wcześniej że ankieta pokazała czwartek i tak ludzie wybrali. Dlaczego nikt nie mówi że była ankieta z dniami tygodnia i również niedzielą i niedziela wygrała w ankiecie bijąc na głowę każdy inny dzień??

:wallbash: Tak to własnie jest, nie bywasz na spotach i k... nie wiesz OCB a późniejsz wypisujesz takie rzeczy :shocked:

Wygrała Niedziela własnie dzieki takim osobą jak Ty który przyjeźdza na spoty raz na dwa lata! :wink4: i być może dzięki głosowaniu każdego z innych regionów np. z spotów warszawskich..... ( Twoje zdanie słuszności ankiety ) :tongue4:

Mimo to w niedziele była po ankiecie słaba frekwencja i olaliście zdanie tych którzy głosowali właśnie na nią i daliście sobie ankiete WTOREK CZWARTEK wykluczając głosowanie na niedziele. To też było niestosowne bo wiesz dobrze że w głosowaniu ankiety WTOREK CZWARTEK NIEDZIELA wybrała niedziela i to znacząco.

Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego Niedziela wypadla z glosowania wiec po uj piszesz o jakiejś niestosowności wywalenia z głosowań Niedzieli skoro w Niedziele bywały po 3-4 auta :wallbash:

z czego dwie osoby które głosowały z innym dniem :cool1:

Ustalamy w końcu jakis dzien nowy dzien czy jak ? Nowa ankieta znowu?

K... może wreszcie podejdziemy do ustalenia termiów profesionalnie i zobowiązujaca przynajmniej w jakims stopniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z ranca Pancie i Panie

:hi:

:hi: zapomniałem wczoraj ,mam podnośnik :) a białego potwora oddałem.miał bardzo bogatą przeszłość :( więc szukam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to lipaa....a taki byl fun :/

jak sie uda to podjade zrobic z tym podnosnikiem bo mnie to irytuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to lipaa....a taki byl fun :/

jak sie uda to podjade zrobic z tym podnosnikiem bo mnie to irytuje...

spox daj tylko cynk abym był :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 08:54_________________________________________________LAMPA GOTOWA :tongue4:

1dd1f38fb23d8e539654f6aef4014bc4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45/17 dwie sztuki ma ktoś ???moze [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 09:38_________________________________________________nie ma może ktoś klucza do gwintu pożyczyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z ranca Pancie i Panie

:hi:

:hi:

co do terminu spotów to tak jak Cuber się dostosuje, ale jestem za tym, aby był to jeden dzień, a nie jakieś mixy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...