Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:cool1:

edycja Dopisany: 26 Październik 2011, 22:23

Janusz, za***ista czapeczka :kox:

28282568.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: Majtki robią robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber naprawdę tak Cię to bawi że aż edytowałeś post jarko ?? :kox:

źle wkleił fotkę wiec edycja musiała nastąpić :gwizdanie: :cool1:

a Ty sie co tak bulwersujesz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti kupilem samopoziom do mojego padla, duzo rezania?? (mam uchwyty, czujniki i centralke)

Rozumiem że wtyczki wszytskie też masz ?

Generalnie nie :wink4:

Najwięcej zabawy jest z ciagnięciem kabli do tyłu

ja to robiłem w A6 C6 w A4 B7 Cię krok po kroku nie poprowadzę bo kabli nie ciągnąłem przerabiałem tylko swoje ori xeny na skrętne ale to co innego. Elektrycznie to pewnie jota w jote to samo co w A6 ale jak i którędy puścić kable to musisz sam oblukać. Z przodu nie ma problemu bo jest przelotka w lewym nadkolu natomisat z tyłu nie wiem dokładnie. [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 11:33_________________________________________________Cuber nera rwie czy przeszło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 on nie wklejał żadnej fotki

Po 2 ta fotka była w odpowiednim do tego dziale

Po 3 dobrze sam wiesz że edycje posta jarko a co za tym idzie dodanie fotki zrobiłeś celowo

Po 4 Nie wiem co widzisz zabawnego w tym że ktoś uprawia sport, powiem Ci że siłownia to wiele wyrzeczeń, ciężka praca, odpowiednia dieta, regeneracja. Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro po pracy jak sam nie raz pisałeś siadasz na komputer, włączasz gry, pijesz Ballantine's i tak mija twój dzień. Mnie interesuje coś innego niż Ciebie.

PS

Ja się nie bulwersuje, tylko nie rozumiem co w tym takiego zabawnego, wejdź na SFD - Sportowe forum dyskusyjne, wejdź do działu galeria i śmiej się z każdego który wkleja tam fotki w majtkach, czyli 100%. Jak o czymś nie masz pojęcia to nie próbuj na siłę być zabawny i dodawać mojej fotki celem "pośmiania się" bo wiesz że o to Ci chodziło. To tyle :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber nera rwie czy przeszło :naughty:

szarpie to mnie głowa dzisiaj :wallbash:

Po 1 on nie wklejał żadnej fotki

Po 2 ta fotka była w odpowiednim do tego dziale

Po 3 dobrze sam wiesz że edycje posta jarko a co za tym idzie dodanie fotki zrobiłeś celowo

Po 4 Nie wiem co widzisz zabawnego w tym że ktoś uprawia sport, powiem Ci że siłownia to wiele wyrzeczeń, ciężka praca, odpowiednia dieta, regeneracja. Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro po pracy jak sam nie raz pisałeś siadasz na komputer, włączasz gry, pijesz Ballantine's i tak mija twój dzień. Mnie interesuje coś innego niż Ciebie.

PS

Ja się nie bulwersuje, tylko nie rozumiem co w tym takiego zabawnego, wejdź na SFD - Sportowe forum dyskusyjne, wejdź do działu galeria i śmiej się z każdego który wkleja tam fotki w majtkach, czyli 100%. Jak o czymś nie masz pojęcia to nie próbuj na siłę być zabawny i dodawać mojej fotki celem "pośmiania się" bo wiesz że o to Ci chodziło. To tyle :cool1:

1. Wklejał wiec nie kłam jak nie wiesz :gwizdanie: wkelił zły skrót stad został poprawiony

2. co to ma do rzeczy ?

3. nie prawda

4. uwierz że wiem coś o tym wiec po uj taki wywód ?

Zabawne sa Twoje majty i tyle :naughty:

Skad wiesz że nie mam pojęcia? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli juz coś piszesz o tym co robię po pracy to najpierw sprawdź pare rzeczy a później pisz :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą fotke dodawałem wczoraj, a Cuber ją dzisiaj podlinkował czego celowo nie robiłem tylko wstawiłem w ori rozmiarze :tongue4:

Ot cała tajemnica :wink4:

I wstawiłem fote bo mi się czapeczka bardzo spodobała, na slipy nie zwracałem uwagi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko nie potrafi fotki dodac ? :cool1: cos mi sie nie chce wierzyc w ta wersje :) .

Popatrz na wypowiedzi pod wczorajszym postem Jarka :cool1: jednoznacznie pokazuja ze fotka była a dzis nie była widoczna a więc został poprawiony post :cool1:

wobec tego w jaką wersje będziesz wierzył :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEX jeszcze raz Napiszę

Cuber ja swoje powiedziałem i nie będę dalej wywodził w tym temacie.

skoro mi coś zarzucasz to odpowiedź masz tutaj :

Po 1 on nie wklejał żadnej fotki

Po 2 ta fotka była w odpowiednim do tego dziale

Po 3 dobrze sam wiesz że edycje posta jarko a co za tym idzie dodanie fotki zrobiłeś celowo

a teraz wypowiedzi pod wczorajszym Twoim foto które wrzucił Jarko! I Ja zrobiłem coś celowo? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Pod postem Jarka masz Swoją odpowiedz na temat Swojej fotki oraz post Pabla

:cool1:

edycja Dopisany: 26 Październik 2011, 22:23

Janusz, za***ista czapeczka :kox:

28282568.jpg

Dzięki :cool1::naughty:

Janusz, za***ista czapeczka :kox:

A majtek już nie pochwaliłeś :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem na forum w dziale krakowskim do bodajże 23:30 i jarko fotki nie wstawiał, widział ją w innym dziale i po prostu napisał wypowiedź skierowaną do MNIE w krakowskich bo widział że jestem czego potwierdzeniem jest post PABLO gdzie cytuje jarko i fotki nie ma:

Janusz, za***ista czapeczka :kox:

A majtek już nie pochwaliłeś :decayed: :decayed: :decayed:

PABLO chciał dowiedzieć się o co chodzi i wszedł zapewne w moją listę wysłanych wiadomości i zobaczył i stąd jego post.

Zresztą Cuber po co mam Ci cokolwiek udowadniać?? Wystarczy telefon do jarko bądź info na gg i masz załatwione. Nie moja sprawa i nie wnikam. Wiem co widziałem wczoraj bo mam oczy jeszcze zdrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEX umiesz czytać ? :cool1:

Ja tą fotke dodawałem wczoraj, a Cuber ją dzisiaj podlinkował czego celowo nie robiłem tylko wstawiłem w ori rozmiarze :tongue4:

Ot cała tajemnica :wink4:

I wstawiłem fote bo mi się czapeczka bardzo spodobała, na slipy nie zwracałem uwagi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...