Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak już kiedyś pisałem tutaj, niedziela to najlepszy dzień na spoty i jak ludzie chcieli by jeździć to było by ich właśnie w ten dzień najwięcej, zmiana dnia to było tylko wielkie poruszenie i ile trwało? tydzień? dwa? trzy? już się uspokoiło :)

Z powodu zmiany terminu spotów na forum nawet kilka dni podniosła się frekwencja postów na krakowskich. Powoli emocje opadną i zobaczycie że nadal na spoty za jakiś czas będzie jeździć kilka osób. Dzień będzie krótki, przyjdziesz po pracy i powiesz że wolisz piwo wypić i poleżeć przed TV bo jesteś zmęczony.

Ale przecież nikt nikogo do spotów nie zmusza... Z tego co widzę na spoty przyjeżdżają ludzie bo mają o czymś do pogadania... nawet o pupie marynie jak nie ma o niczym innym. Jeśli ktoś woli posiedzieć przed TV to niech siedzi i tyle. Może jestem tu od niedawna ale na kilku spotach byłem i mniej więcej widzę co się dzieje.

Skoro masz takie doświadczenia ze spotami to znaczy że nie masz po co się spotykać co tydzień i wolisz siedzieć przed TV z piwem.

Z takim podejściem nie ma co się w cokolwiek bawić bo zawsze będzie coś innego zamiast...

Czy myślisz że ludzie ostatnio przyjeżdżali bo były emocje związane z terminem spotów? Wątpię - po prostu termin NIEDZIELNY był do du..y.

:decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

sii był do d...py :polew:

Ciekaw jestem gdzie są Ci którzy tak bili o zmianę dnia spotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tu będą podzielone zdania i już multum razy to przerabialiśmy :gwizdanie:

Czwartek póki co niech będzie jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tu będą podzielone zdania i już multum razy to przerabialiśmy :gwizdanie:

Czwartek póki co niech będzie jak na razie.

Pablo jako naczelnik musisz rozkręcić te spoty ,bo średnia spada :decayed: btw. siema :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jako naczelnik musisz rozkręcić te spoty ,bo średnia spada :decayed: btw. siema :hi:

Rozkręcać swoją drogą, podsyłanie każdemu info przez sms'a czy bądź przez PW nic nie da jak nie będzie chęci samej osoby podjechania na spota.

I co z tym paskiem :?:

A tak w ogóle to :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pewnie pół auto powróciło do ori koloru :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 16:21_________________________________________________http://forums.fourtitude.com/entry.php?779-On-Location-Sneak-Peek-of-All-New-Audi-A4-Avant-S-line-Today-at-Audi-Forum-Ingolstadt

:kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jak ktoś nie oglądał, jeden z lepszych filmów jakich oglądałem ostatnio :)

chyba tylko ze wzgledu na ta pania :gwizdanie: . Ogolnie film niezly ale ... do jakis wybitnych bym go nie zaliczyl . Fabula stara jak swiat , poprostu zenski James Bond . Ale trzeba przyznac ze Zoe w takiej roli wypada duzo lepiej niz Angelina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznac ze Zoe w takiej roli wypada duzo lepiej niz Angelina :decayed:

Głównie o tym pisałem :decayed:

http://tuba.pl/tubapl/1,105271,10530475,Duck_Sauce___Big_Bad_Wolf.html

:shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

nowy jestem w temacie audi ale juz od przyszlego tyg zaczne sie pojawiac he pozdro audicowcy

zapraszamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...