Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio przegladałem sobie instrukcje obsługi audi do mojej b5 i tam z tyłu jest napisane, że przy 90 km/h AFN pali 3,7 litra :wink4: ja nie wiem co by trzeba robic zeby takie spalanie osiagnac

jechać z górki :D

chociaż nie wiem czy Murzyn wracający z ostatniego spotu w turawie, takiego wyniku nie osiągnął :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio przegladałem sobie instrukcje obsługi audi do mojej b5 i tam z tyłu jest napisane, że przy 90 km/h AFN pali 3,7 litra :wink4: ja nie wiem co by trzeba robic zeby takie spalanie osiagnac

stare ale fajne : :decayed:

http://pl.youtube.com/watch?v=WBniebL55bw&feature=related

jechac z górki :polew: a tak powaznie jadać do 100 Km/h z Zakopanego do Krakowa ( nie mogłem szybciej :tongue4: ) spalił mi mój czarny avancik 4,7 l/100 wiec sie da Twoim 1zetem osiągnąć taki wynik no ale jak napisałem z górki :polew:

witam wszytskich w tak piękny dzięń jakim jest Sobota :hi:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 10:37 _________________________________________________SokolNh to jak bierzesz odemnie felunek ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SokolNh to jak bierzesz odemnie felunek ? ;)

założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele :naughty:, jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SokolNh to jak bierzesz odemnie felunek ? ;)

założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele :naughty:, jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac :)

własnie nie wiem czy na 18stki znalazłem fajne AVUSY ale 17stki :) za dobrą kasę..... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SokolNh to jak bierzesz odemnie felunek ? ;)

założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele :naughty:, jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac :)

własnie nie wiem czy na 18stki znalazłem fajne AVUSY ale 17stki :) za dobrą kasę..... :thumbup:

tych avusów na allegro jest pełno, od 1100 bez opon, przez 2000 z oponami jakimis tam, do 3 tys :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale nowe kapcie 18cali to kosmos kasa a mnie nie stac ;) Sokol moja propozycja 1200 zeta za komplecik 4 pieknych alumów...... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale nowe kapcie 18cali to kosmos kasa a mnie nie stac ;) Sokol moja propozycja 1200 zeta za komplecik 4 pieknych alumów...... :thumbup:

oki, pogadamy na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber dzięks za kalendarzyk pod Mc, własnie wracałem z Monachium. Naoglądałem się piknych audiczek. a , szkoda że nie wszedłeś do Mc. Pozdrówka.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 11:44 _________________________________________________Co to sie podziało , że tak mało stron w spocikach jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena bo o ile dobrze pamiętam to ładnie wyglądają , gorzej chyba z oponami :decayed:

Misiu Ja mam oponki funkiel nówki nie smigane na moich 17stkach...... jeszcze włoski mają :):polew:

Trzeniek jakaś impra dzisiaj ?

Panowie ale nowe kapcie 18cali to kosmos kasa a mnie nie stac ;)

jaka ściema :> pamiętaj, że wygląd Ci to zrekompensuje :naughty:

hehhe ROB to nie ściema a rzeczywistosc :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam party w domu , przy temperaturze 39` :thumbdown:

słyszałem ze teraz panie pielęgniarki jeżdżą Beemkami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam party w domu , przy temperaturze 39` :thumbdown:

słyszałem ze teraz panie pielęgniarki jeżdżą Beemkami :polew:

ta, tyle ze to one raczej powodują ból głowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...