Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ja czy ON? Wiem widzisz tylko moje błędy.

wrrrr przeczytaj jego post i mój koment a pózniej pisz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no to po co znowu zaczyna? Sam szuka zaczepki najpierw z mgłą, później z majtasami. Ja tylko grzecznie mu napisałem, żeby się nie dziwił ani nie pytał za co. Nie będę tolerował takiego ubliżania bo nie powiedział tego dla żartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chopy chopy :)

doszlismy do wniosku ze kazdy ma inne wymagania i na tym zakonczymy OT na krakowskich :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czarne i srebrne stwierdzam że: czarnego nie idzie umyć perfekt na bezdotykówce kiedyś próbowałem jak było fest ujarane poszło koło trzech dych auto od klamek w dół siwe po wyschnięciu , srebrne i owszem ale tylko dlatego że ono nawet jak jest brudne to i tak tego aż tak nie widać :tongue4:

:good: :good: :good:

Chyba tym zdaniem można zakończyć dyskusje o myjkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tym zdaniem można zakończyć dyskusje o myjkach :decayed:

ale nie mów żebyś nie dał takiej gąbki do ręki choćby ci sutkami też tak zderzak porysowała jak ten kolo na myjce rurą od odkurzacza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ale sie temacik rozwinal :naughty::decayed:[br]Dopisany: 27-11-2011, 12:57:04_________________________________________________http://www.groupon.pl/deals/cala-polska/apl-shopping/1749170?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_331&a=1661

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadyma :decayed: Tak naprawdę suma summarum to wszyscy macie rację :kox: Najlepsze jest to jak już piknie umyjesz sobie auto (obojętne jak :decayed:) oglądasz jaki piękny masz lakier na aucie i nagle dostrzegasz zaje...stą rysę np po wózku sklepowym albo wgniotę po drzwiach której wcześniej nie zauważyłeś bo było przykryte piękną warstwą brudu :kox: To uczucie i ta myśl ...... na ch... mi to było a cały efekt upada jak tupolew :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I zawsze mniejsze prawdopodobieństo że spotkam Pabla ktory tańczy kan-kana w okół auta w swoich turbo butach :polew:

Siemian weź spieerdalaj bo Twoje monotonne teksty już się robią żałosne, lepiej nie wjeżdżaj swoim parchem na automatyczną myjnię bo już całkiem ta "folia" Ci zleci z tego auta gdzie zresztą już widać :polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 15:54_________________________________________________Ostatnia minuta i cracovia wygrała :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Siemian masz przejeb*ne...nie bedziesz mial rns-e 2012 bedziesz błądził po BIelsku i nigdy nie trafisz do GK na spota :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja sie tylko tak zastanawiam SIEMIAN czy ty kiedys dostałes pożadnie po ryju.... :polew: :gwizdanie: bo jak czytam twoje wypowiedzi to naprawde niektórym tutaj sie dziwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zebym prowokował Cuber ale dziwi mnie to strasznie :gwizdanie:

ale co dokładnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo myslałem ze jakies ale o wypowiedz :cool1:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 17:23_________________________________________________bo ja bym sobie raczej nie pozwolił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja sie tylko tak zastanawiam SIEMIAN czy ty kiedys dostałes pożadnie po ryju.... :polew: :gwizdanie: bo jak czytam twoje wypowiedzi to naprawde niektórym tutaj sie dziwie...

nie przypominam sobie... :mysli: :mysli:

wiesz jak jest. to jest forum internetowe, pewna forma rozrywki, którą czasem trzeba traktować z przymrużeniem oka...

Niektóry niestety tego nie potrafią zrozumieć...chociaż dziwie się Twojej wypowiedzi bo Ty akurat wyglądałeś mi na normalnego :wink4::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...