Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście się z Tobą nie zgadzam :naughty:

oczywiście Robert że masz takie prawo :naughty:

wszystko zależy od punktu siedzenia i od wieku :naughty:

oczywiście :naughty: od wieku najbardziej bo wzrok już coraz słabszy i generalnie włos mi rzednie i chwieją się zęby przednie :naughty:

Ja miałem w Lagunie ori , w pasku piecowo a w audi folię i powiem że w nocy nie widzę różnicy :wink4:

:mysli: tzn. nie wiem co uznajesz za przyciemnione szyby bo nie wiem o jakim odcieniu rozmawiamy. Ja mówię tu o najbardziej porządanym czyli "hu... wi kto w środku siedzi" i takie miałem w folii i takie miałem piecowe tzn. że nie było widać wnętrza z odległości kilku metrów. Nie pamiętam jak masz teraz ale kiedyś jeśli pozwolisz to u ciebie zobaczę jak się zjawisz weczorową porą czy faktycznie tak samo widać w tył jak w przód :wink4:

A jeśli chodzi o resztę to ...

a co do użytkowości jak to napisałeś to powiem że milej /mnie i dziecku /jak np.słońce go nie razi

po to mam rolety w tylnich drzwiach :wink4:

koleś jadący za mną mnie nie oślepia

po to mam fotochromy wsteczny i boczne :wink4:

nie nagrzewa się tak środek ....

po to mam funkcję przewietrzania auta z pilota a potem AC :wink4:

bo stojąc na patelni w lecie raczej mnie same ciemne szyby przed palmą w środku nie uchronią :cool1:

a co do wyglądu to każdy ma swój gust a omni się nie dyskutuje

no dokładnie ale ja nie neguję tego jak auto wygląda bo chyba się jasno wyraziłem że auto z cz.szybami zawsze wygląda kozacko ale z mojego doświadczenia z jazdy takim kozacko wyglądającym to raczej :thumbdown: a przez jedno takie miałem 7 lat temu wojnę w chałpie bo wydawało mi się że uszczęśliwie żonę takim małym śmigaczem a po dwóch tygodniach mi powiedziała żeby sobie go wziął i dał jej mój :angry:... i poszło do żyda bo ona niechciała tym jeździć bo bała się tym w nocy cofać a dla mnie za małe i dlatego mam mieszane zdanie na temat czarnych (tylko czarnych a nie przykopconych) szyb.

IMG_9478.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek ty wariacie :decayed:

Nie zaczynajcie z nim dyskusji :lol1:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 21:54_________________________________________________jarko walnij kawałem o Transformersach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pachniemy.pl polecam :good: taniej niz w innych punktach i ori perfumy brałem u nich kilka razy.

co do dowodu to juz zostało wyjaśnione...... zawsze mozna dowód zatrzymać nawet za nic :decayed: a za szyby to juz nie trzeba filozofji żadnej :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:37_________________________________________________tak że Karol juz zacznij zeskrobywać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś wam jeszcze pokaże bo w sumie ciekawą tą hondzie miała taki zawias że ledwo but wchodził pod przedni zderzak więc się też nawet nie dziwiłem potem żonie że narzekała że się boi parkować , dojeżdżać do krawężników spadają jej klipsy na dziurach i wyrywa jej kierownicę na koleinach ogólnie auto nie na polnisze warunki ale chodziło to jak wariat 1050kg/140PS w djeslu z p.box-em korba była na każdych światłach :kox: a jazda jak gokartem

Kopia_IMG_9485.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko nie kombinuj - Rossman albo SUPER-PHARM APTEKA - w kozackich cenach perfumy[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:42_________________________________________________

pachniemy.pl polecam :good: taniej niz w innych punktach i ori perfumy brałem u nich kilka razy.

co do dowodu to juz zostało wyjaśnione...... zawsze mozna dowód zatrzymać nawet za nic :decayed: a za szyby to juz nie trzeba filozofji żadnej :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:37_________________________________________________tak że Karol juz zacznij zeskrobywać :tongue4:

dopoki nie pokazałby mi na wskazniku % przepuszczalnosci swiatla to w zyciu nie oddałbym im dowodu ani nie przyjal mandatu!!!

Znajac zycie powiedziałbym np. ze mam najnowsza wylewaną KwaziFolią przyciemnione szyby w ASO i jest pelna przepuszczalnosc, a oni ze ch*ja sie znaja to by wiele nie zrobili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oddałbys dowodu..... :mysli: w sumie spędzenie nocy na dołku nie jest złe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się kiedyś chwalił że w skodzie pracuje :rolleyes: Kto taki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się kiedyś chwalił że w skodzie pracuje :rolleyes: Kto taki ? :)

Ja :naughty:

http://www.tvn24.pl/-1,1728728,0,1,kurier-na-schwal-rzucil-monitorem-i-odjechal,wiadomosc.html :good:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 08:33_________________________________________________

nie oddałbys dowodu..... :mysli: w sumie spędzenie nocy na dołku nie jest złe :wink4:

Prawdziwa władza :naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 08:35_________________________________________________Tomasz nie będę cytował ale...

Ori czyli takie jak wypuszczają z fabryki zapewne takie jak miałeś w Hondzie były :kox:

Przyciemniane piecowo to tez zapewne wiesz jak się robi /takie ruskie łady miały / widoczność :good:

Nigdy nie miałem czarnych jak smoła i bym takich nie zrobił /jestem takiego samego zdania jak Ty/

Nie mam rolet i zapewniam że szyby bardziej ściemnią środek :cool1:

Nie mam fotochromu :( więc nie wiem jak to jest

A co do patelni na pewno dużo pomogą funkcji przewietrzania AC :tongue4:

A na temat żony nie dyskutuję :naughty:

Ogólnie polecam delikatne przyciemnienie szyb tzw.najdelikatniejszą folią i naprawdę pomaga i osoby które namówiłem na taki krok chwalą sobie to.

serdecznie Cie zapraszam na przejażdżkę moim skromnym starym A4 :wink4:

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 08:50_________________________________________________

Tomek ty wariacie :decayed:

Nie zaczynajcie z nim dyskusji :lol1:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 21:54_________________________________________________

Bo ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się kiedyś chwalił że w skodzie pracuje :rolleyes: Kto taki ? :)

Ja :naughty:

http://www.tvn24.pl/-1,1728728,0,1,kurier-na-schwal-rzucil-monitorem-i-odjechal,wiadomosc.html :good:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 08:33_________________________________________________

nie oddałbys dowodu..... :mysli: w sumie spędzenie nocy na dołku nie jest złe :wink4:

Prawdziwa władza :naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 08:35_________________________________________________Tomasz nie będę cytował ale...

Ori czyli takie jak wypuszczają z fabryki zapewne takie jak miałeś w Hondzie były :kox:

Przyciemniane piecowo to tez zapewne wiesz jak się robi /takie ruskie łady miały / widoczność :good:

Nigdy nie miałem czarnych jak smoła i bym takich nie zrobił /jestem takiego samego zdania jak Ty/

Nie mam rolet i zapewniam że szyby bardziej ściemnią środek :cool1:

Nie mam fotochromu :( więc nie wiem jak to jest

A co do patelni na pewno dużo pomogą funkcji przewietrzania AC :tongue4:

A na temat żony nie dyskutuję :naughty:

Ogólnie polecam delikatne przyciemnienie szyb tzw.najdelikatniejszą folią i naprawdę pomaga i osoby które namówiłem na taki krok chwalą sobie to.

serdecznie Cie zapraszam na przejażdżkę moim skromnym starym A4 :wink4:

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 08:50_________________________________________________

Tomek ty wariacie :decayed:

Nie zaczynajcie z nim dyskusji :lol1:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 21:54_________________________________________________

Bo ? :gwizdanie:

Bo on ma wielkie dżudżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz nie będę cytował ale...

serdecznie Cie zapraszam na przejażdżkę moim skromnym starym A4 :wink4:

Robert dziekuję Ci bardzo i chętne się przejadę oldmobilem :naughty:

Tomek ty wariacie :decayed:

Nie zaczynajcie z nim dyskusji :lol1:

Bo on ma wielkie dżudżu

pod prysznicem z tobą nie byłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz nie będę cytował ale...

serdecznie Cie zapraszam na przejażdżkę moim skromnym starym A4 :wink4:

Robert dziekuję Ci bardzo i chętne się przejadę oldmobilem :naughty:

Tomek ty wariacie :decayed:

Nie zaczynajcie z nim dyskusji :lol1:

Bo on ma wielkie dżudżu

pod prysznicem z tobą nie byłem :naughty:

Byłeś tylko stales tyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy projekt :mysli:

Opole 2011 Kabareton - Paranienormalni - Jacek Balcerzak (HD) [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 11:18_________________________________________________

Tomasz nie będę cytował ale...

serdecznie Cie zapraszam na przejażdżkę moim skromnym starym A4 :wink4:

Robert dziekuję Ci bardzo i chętne się przejadę oldmobilem :naughty:

Tomek ty wariacie :decayed:

Nie zaczynajcie z nim dyskusji :lol1:

Bo on ma wielkie dżudżu

pod prysznicem z tobą nie byłem :naughty:

Byłeś tylko stales tyłem

widziałeś :mysli: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 11:19_________________________________________________http://www.streetartutopia.com/?p=5982 :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz nie będę cytował ale...

serdecznie Cie zapraszam na przejażdżkę moim skromnym starym A4 :wink4:

Robert dziekuję Ci bardzo i chętne się przejadę oldmobilem :naughty:

Tomek ty wariacie :decayed:

Nie zaczynajcie z nim dyskusji :lol1:

Bo on ma wielkie dżudżu

pod prysznicem z tobą nie byłem :naughty:

Byłeś tylko stales tyłem

a teraz już pamiętam to ty byłeś ten kolo co przyszedł ze stołkiem i mi oferował że chce mi plecy umyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...