Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo, znowu link :polew:

Jarko, nie mam polaczenia!

Dzwonic??

Nie ja dzwoniłem i nie dzisiaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, to jeszcze raz bo mialem sajgon w weekend

[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 23:03_________________________________________________- Synek?

- Tak tato?

- A ty słyszysz przez ścianę jak my z mamusią seks uprawiamy?

- Niee... no nie tatooo... nie no... nie słyszę!

- No widzisz. A jak walisz konia to my słyszymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

helloł :hi:

Pańcie - pytanko... jaki akumulator kupić? Nie do A4ki tylko Hondy. :wink4:

Słyszałem że, żeby nie przepłacić i był w miarę ok - trzeba kupić Centrę, a jak ma się więcej kaski to Vartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to ja Ci sprzedam CENTRA FUTURA 64AH 640A (model CA 640). Jest już po gwarancji ale używany był całe 2 miesiące (w moim starym Volvo - ale sprzedałem go ze starym aku a nowy został). Jak coś, to tel :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

helloł :hi:

Pańcie - pytanko... jaki akumulator kupić? Nie do A4ki tylko Hondy. :wink4:

Słyszałem że, żeby nie przepłacić i był w miarę ok - trzeba kupić Centrę, a jak ma się więcej kaski to Vartę.

lennox info na PW :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lennox jak już pewnie tu wyczytałeś przez ten czas mrozów większe ma znaczenie czy masz dobry aku w przypadku posiadania diesla :wink4: benzynka zapali nawet na paluszkach :decayed: . Ale tak na serio nic nie napisałeś co to ma być za aku do jakiej hondy jaki silnik i jaka ma być pojemność co do firm to nie wiem czy jest sens tak szaleć żeby od razu trzeba wyalac kase na varte. Generalnie to zwróć uwage na wymiary bo japońce przeważnie miały aku inne niż europa tzn były wąskie i długie i nasze EU nie zawsze pasowały potem w podstawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to ja Ci sprzedam CENTRA FUTURA 64AH 640A (model CA 640). Jest już po gwarancji ale używany był całe 2 miesiące (w moim starym Volvo - ale sprzedałem go ze starym aku a nowy został). Jak coś, to tel :hi:

dzięki, ale na pewno nie będzie pasował - rozmiar nie ten :wink4:

lennox jak już pewnie tu wyczytałeś przez ten czas mrozów większe ma znaczenie czy masz dobry aku w przypadku posiadania diesla :wink4: benzynka zapali nawet na paluszkach :decayed: . Ale tak na serio nic nie napisałeś co to ma być za aku do jakiej hondy jaki silnik i jaka ma być pojemność co do firm to nie wiem czy jest sens tak szaleć żeby od razu trzeba wyalac kase na varte. Generalnie to zwróć uwage na wymiary bo japońce przeważnie miały aku inne niż europa tzn były wąskie i długie i nasze EU nie zawsze pasowały potem w podstawe.

tak wiem że benzynka powinna palić, i paliła dotąd dokąd żona nie odpalała na -20 z włączonym ogrzewaniem tylej szyby i nadmuchem :wallbash:

teraz na -6 do -10 pali od kopa, a na -15 już nie ma tego kopai nie chce :naughty:

a wolałbym żeby za każdym razem odpalał bo wiesz jak to z kobietami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wolałbym żeby za każdym razem odpalał bo wiesz jak to z kobietami :gwizdanie:

eee.... może przeczekać bo jak mówisz że na -10 daje radę to mówią że już od jutra idzie ocieplenie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja są w Norkowni, makki dostał mandat za prędkość i ma do wyboru albo na nasze 2,5koła do zapłaty albo odsiadka 7 dni w hotelu all inclusive z kratkami :decayed: :decayed: :decayed:

Inni w pracy specjalnie biorą urlop by iść do paki odsiedzieć mandat :decayed:

W PL większość by wybierała tą drugą opcję :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wolałbym żeby za każdym razem odpalał bo wiesz jak to z kobietami :gwizdanie:

eee.... może przeczekać bo jak mówisz że na -10 daje radę to mówią że już od jutra idzie ocieplenie :mysli:

no w tym tyg będzie "ocieplenie" ale nie powiedziane ze to ostatnie mrozy w tym roku, a 200zł.. jak to sięmówi "d*py nie ma" :wink4:

a żona będzie zadowolona :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wolałbym żeby za każdym razem odpalał bo wiesz jak to z kobietami :gwizdanie:

eee.... może przeczekać bo jak mówisz że na -10 daje radę to mówią że już od jutra idzie ocieplenie :mysli:

no w tym tyg będzie "ocieplenie" ale nie powiedziane ze to ostatnie mrozy w tym roku, a 200zł.. jak to sięmówi "d*py nie ma" :wink4:

a żona będzie zadowolona :naughty:

to za 200zł to bym się nie zastanawiał bo to co pisałeś (centra lub varta) to chyba za 200zł to do kaszlaka jakieś 34Ah za tyle kupisz

Niezłe jaja są w Norkowni, makki dostał mandat za prędkość i ma do wyboru albo na nasze 2,5koła do zapłaty albo odsiadka 7 dni w hotelu all inclusive z kratkami :decayed: :decayed: :decayed:

Inni w pracy specjalnie biorą urlop by iść do paki odsiedzieć mandat :decayed:

W PL większość by wybierała tą drugą opcję :polew:

Pablo śmiejesz się kolega miał kilka dni aresztu do czasu szybkiego sądu w szwecji (coś tam nawywijał jakąś burdę po pijaku w dyskotece). Opowiadał mi że w tym areszcie to było lepiej niż u nas w hotelu. Kolorowy TV żarcie palce lizać czyściutko kibelek na fotokomórkę a to było z 15lat temu jak nie więcej więc się tylko domyślam czemu tam biorą urlopy :wink4: a pewnie chłop w domu jazgotu nie wytrzymuje to wychodzi depnie w hebel i już ma parę dni wytchnienia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym tyg będzie "ocieplenie" ale nie powiedziane ze to ostatnie mrozy w tym roku, a 200zł.. jak to sięmówi "d*py nie ma" :wink4:

a żona będzie zadowolona :naughty:

to za 200zł to bym się nie zastanawiał bo to co pisałeś (centra lub varta) to chyba za 200zł to do kaszlaka jakieś 34Ah za tyle kupisz

http://motolans.istore.pl/pl/akumulator-varta-blue-dynamic-45-ah-330a.html

http://www.roseshop.com.pl/index.php?products=product&prod_id=471

a centra będzie kosztowała niewiele pod 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja są w Norkowni, makki dostał mandat za prędkość i ma do wyboru albo na nasze 2,5koła do zapłaty

A czy On tam pojechał na wczasy, czy tam normalnie mieszka ? Te 2,5 koła to dla niego ile godzin/dni pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym tyg będzie "ocieplenie" ale nie powiedziane ze to ostatnie mrozy w tym roku, a 200zł.. jak to sięmówi "d*py nie ma" :wink4:

a żona będzie zadowolona :naughty:

to za 200zł to bym się nie zastanawiał bo to co pisałeś (centra lub varta) to chyba za 200zł to do kaszlaka jakieś 34Ah za tyle kupisz

http://motolans.istore.pl/pl/akumulator-varta-blue-dynamic-45-ah-330a.html

http://www.roseshop.com.pl/index.php?products=product&prod_id=471

a centra będzie kosztowała niewiele pod 200zł

eee..... to bym się nie zastanawiał :) dawno już aku nie kupowałem a zwłaszcza takich małych a jakiś czas temu słyszałem ze ołów poszedł mocno w górę myślałem że za taką "firmówkę" koło 50Ah trzeba dać coś kolo 400zł ale jak to taki pieniążek to bym się nie zastanawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy On tam pojechał na wczasy, czy tam normalnie mieszka ? Te 2,5 koła to dla niego ile godzin/dni pracy ?

Mieszka tam :wink4:, hmm jeśli pracuje po 8h to dla niego 1,5 dnia pracy :decayed::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...