Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie to się zaraz wymyślimy gdzie zrobić spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja zawsze mówiłem że niedziela wieczorem to chyba najbardziej neutralny termin i był najlepszy ale nie chce mi się już o tym dyskutować bo my tak mamy że gdzie polaków trzech tam sześć cycków

mam inną propozycję może zróbmy sobie jutro spota plenerowego dużo wcześniej tzn. gdzieś nad wodą albo może być w jakimś fajnym plenerze można by nawet pojechać gdzieś kawałek za kraka bo chyba jutro nikt nic nie planuje z wyjątkiem byczenia ? co wy na to byleby było też trochę cienia gdzieś w pobliżu bo moja nie może być na słońcu za długo ;-) z jakimś grilem albo cóś to by można złączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze mówiłem że niedziela wieczorem to chyba najbardziej neutralny termin i był najlepszy ale nie chce mi się już o tym dyskutować bo my tak mamy że gdzie polaków trzech tam sześć cycków

mam inną propozycję może zróbmy sobie jutro spota plenerowego dużo wcześniej tzn. gdzieś nad wodą albo może być w jakimś fajnym plenerze można by nawet pojechać gdzieś kawałek za kraka bo chyba jutro nikt nic nie planuje z wyjątkiem byczenia ? co wy na to byleby było też trochę cienia gdzieś w pobliżu bo moja nie może być na słońcu za długo ;-) z jakimś grilem albo cóś to by można złączyć

Jak najbardziej jestem za!

Tylko szybko musimy miejscówkę znaleźć i godzina do ustalenia, ja się zajmę informowaniem wszystkich.

Nex ty też byś się przyłączył bo Cię od lata nie widziałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kryspinów albo cóś ? chyba że ktoś zna jakieś fajne plenerowe miejsce tak jak mówiłem możnaby pogonić dupska nawet gdzieś dalej za krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro musze być w Krakowie o 17-stej , i zejdzie mi do 20-stej wiec Ja odpadam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie liczysz

A Ty jesteś głupi :decayed:

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

A ja jestem za poniedziałkiem między 5:30 a 7:00 rano. Podejrzewam że frekwencja byłaby zabójcza :decayed:

Widzisz kolego z Pychowic, idealna pora ! JESTEM !!! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty jesteś głupi :decayed:

Dzięki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, kiedyś wpadnę, oczywiście jak by były spoty w niedziele - dla mnie od zawsze to był najlepszy dzień bo wolny od pracy, bywał bym na pewno częściej niż w środku tygodnia :wink:.

Jutro odpada, wyjeżdżam przed południem i nie ma mnie do niedzieli. Żałuję, bo chciałem być na VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mega miejscowke, ale musielibysmy smignac do chorzowa, ale przejazd autobahna bezcenny. warunek ladna pogoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mega miejscowke, ale musielibysmy smignac do chorzowa, ale przejazd autobahna bezcenny. warunek ladna pogoda...

ja ma bliżej tylko jutro akurat mnie nie ma :kwasny:

http://www.tvn24.pl/-1,1743327,0,1,niemiecki-sad-windows-7-i-xbox-360-maja-zniknac-ze-sklepow,wiadomosc.html

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,11649595,Centrum_handlowe_Cracovia__Miasto_mowi__nie.html

kolejny gmach szkieletor Forum Cracovia :kwasny: dramat kasa kasa kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,11649595,Centrum_handlowe_Cracovia__Miasto_mowi__nie.html

kolejny gmach szkieletor Forum Cracovia :kwasny: dramat kasa kasa kasa

Jedyne co jest pewne to to że oba hotele obecnie to największe bilbordy w mieście - to akurat możemy sami zobaczyć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Dostałem info od Transit'a że jest opcja zrobienia grilla na torze kajakowym na Tyńcu, miejsce bajeczne i wielki parking zapewniają że może to wypalić.

A więc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już 3 osoby, kto jeszcze?

Ustalmy godzinę, miejsce zbiórki i wysyłam wszystkim info.

Obawiam się że dziś pogoda może przeszkodzić bo już się pieprzy widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj spot odwolany i nie robic wody z mozgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zainteresowania a dla 4 osób nie będziemy organizować grilla.

Ludzie jeszcze siedzą na majówce, zrobimy w normalnym tygodniu/weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawnie mnie tu nie bryło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawnie mnie tu nie bryło

Piłeś coś bo tak dziwnie napisałeś:grin::decayed:

1335896887_by_stab59_inner.gif

Początki Najmana :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze jak sie zabieracie za organizacje grilla to ......... ja dziś byłem chętny ale PABLO mi napisał ze spot odwołany to zawinąłem sie do domku.

btw.ale jaja Śląsk idzie na mistrza hehe nie zapowiadało sie, szkoda bo nie sądze zeby powalczyli w pucharach, juz wolałbym Lecha lub Ruch.

mnie w niedziele na Vagu nie ma bo jestem w pracy niestety cały dzień.

Fanti nie mogłem inaczej.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...