Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

jak odrabiasz to normalnie. jak miałbyś wolna to wieksza stawka.

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

ale nikt na to nie patrzy i zapomnij abyś dostał wiecej.:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

ale nikt na to nie patrzy i zapomnij abyś dostał wiecej.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Niech mnie ktoś poprawi, ale. Pracujesz po 10 godzin dziennie czyli domyślam się że 4 dni w tygodniu skoro 40 tygodniowo wyrabiasz. W Twoim przypadku dwa dni wolnego jakie teraz były to nie połowa mniej godzin, ale 16 czyli powinieneś przepracować 24. Reszta ponad to to nadgodziny. Tak na logikę, ale dawno w kadrach nie siedziałem...

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

ale nikt na to nie patrzy i zapomnij abyś dostał wiecej.:facepalm:

Nie pisz bzdur. Nie wszyscy nie znaczy że każdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem Jarek wszyscy.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zna sie ktos na Kodeksie pracy? Czy pracujac po 10 godz dziennie od pon-pt mam obowizek isc do pracy w sobote??Czy moge odmowic i powiedziec ze nie przyjde?

napisał wcześniej wyraźnie że pracuje 5 dni po 10 godzin co już w/g. mnie podlega pod PIP zgodnie z kodeks pracy art. 129

Jeżeli pracujesz w systemie pracy rownoważonej zgodnie z art.135 KP możesz mieć wydłużóny czas pracy ponad 8h na dobę (nie więcej niż12h) ale masz to mieć zrównoważone krótszym czasem pracy w innych dniach lub odpowiednio dniami wolnymi.

Poczytaj sobie KP a zwłaszcza art 151. Zgodnie z nim przysługuje Ci 50% więcej wynagordzenia za każdą godzinę ponad 8h/dobę i 100% za każdą godzinę ponad 40h/tydzień pracy oraz w niedzielę i święta. Jeśli więc każą CI pracować po 10h dziennie to 9 i 10 godz. powineneś dostać 150% stawki a od 41h w tygodniu powineneś mieć liczone 200% stawki czyli za cały "piątek" (10h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg przepisów w sobote powinienem miec stawke 100%? Dobrze czaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan, najpierw zdecyduj się ile godzin pracujesz. Raz że pięć dni w tygodniu po 10 godzin a później 40 godzin tygodniowo... Oczywiście umowę o pracę normalnie masz na pełny etat a nie jakieś umowy/zlecenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg przepisów w sobote powinienem miec stawke 100%? Dobrze czaje?

wszystko co jest ponad 40h/tydzień ma być o 100% więcej płacone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak umowa o prace.Zle Jarko zrozumialem wyrabiam norme 40h i wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz pozdrawiam Was serdecznie jak On pojdzie i powie to pracodawcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak jesteś z pracodawcą ugadany. Wiadomo że w Polsce co innego na papierze, a co innego w rzeczywistości... Generalnie jest tak że pracodawca może chcieć żebyś przyszedł do pracy w sobotę, ale należy Ci się za to dzień wolnego. Nie wiem jak duża to firma, jak bardzo tam się przepisów trzymają i czy generalnie jest o czym dyskutować. Jak pracujesz w biedronce i macie związki zawodowe to się odwołaj, w innym przypadku zapytaj czy będzie jakoś ekstra płatne i normalnie idź do pracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan nie marudz ja w niedziele nawet chodze do pracy i nikt mi za to nie nadpłaca :kwasny: zabierają wszystkie przywileje po koleji , nie jest dobrze Panowie :decayed:

coraz gorzej Panie ale kto by sie Tym przejmował :grin: nie narzekam

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

Jarko wymiemiłeś 5 gumek uszczelniających w zawieszeniu za 250 zł :shock3: ojojoj zabolało chyba :doh:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

Jarko wymiemiłeś 5 gumek uszczelniających w zawieszeniu za 250 zł :shock3: ojojoj zabolało chyba :doh:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

kurva to ze jestem wstawiony to nie musi odrazu podwójnie wpisywać :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

Pany założyłem dziś tylną wycieraczke z Q5 i powiem Wam ze :thumbup:

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Łukaszu, to były gumki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek jak długo mam Ci nosić tą karte play do pracy co :naughty: przyjedz w niedziele na kawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę pracuję cały dzień, wieczorem grill a w niedzielę mecz... W ten week nie mam kiedy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki Ty mecz ogladasz ?

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:24 ----------

swoją drogą ciekawe czy wisła puści śląsk ?

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:37 ----------

swoją drogą ciekawe czy wisła puści śląsk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki Ty mecz ogladasz ?

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurva to ze jestem wstawiony to nie musi odrazu podwójnie wpisywać :facepalm:

A zapomniałeś o edycji:naughty:

Siemka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosi i ile kosztował Cie mod Q5 ?? Bo chyba tez sobie zapodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosi i ile kosztował Cie mod Q5 ?? Bo chyba tez sobie zapodam

Kerczi cały komplet czyli ramie pióro i obudowa (zaślepka) - u Bełtowskiego 177 zł z tym ze ramie wycieraczki trzeba zamawiać i jest do dobioru na drugi dzień

reszta jest na miejscu. :wink:

ale powiem Ci ze tylna od Q5 jest aero jak przednie ala banan i dzięki temu super sie spisuje. polecam moda każdemu z B6/B7

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Jarek pytałem o mecz bo Craksy juz chyna nie trzena oglądać bo wszystko jasne i Wisły tez nie, a reszta...... mnie az tak bardzo nie interesuje kto bedzie mistrzem Polski skoro to nie zadna z krakowskich drużyn.

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

Jarek pytałem o mecz bo Craksy juz chyna nie trzena oglądać bo wszystko jasne i Wisły tez nie, a reszta...... mnie az tak bardzo nie interesuje kto bedzie mistrzem Polski skoro to nie zadna z krakowskich drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...