Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: elita :hi:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

To co panowie z jutrem, robimy tego spota co zaproponował Boseron?

Możemy tak zrobić by wszyscy nie błądzili lub dzwonili z zapytaniem gdzie to jest dokładnie, ustawić się np. na parkingu pod Abrą obok carreforura na zakopiańskiej o ustalonej godzinie i wszyscy pojedziemy na miejsce :kox:

Co wy na to:question: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

To co panowie z jutrem, robimy tego spota co zaproponował Boseron?Możemy tak zrobić by wszyscy nie błądzili lub dzwonili z zapytaniem gdzie to jest dokładnie, ustawić się np. na parkingu pod Abrą obok carreforura na zakopiańskiej o ustalonej godzinie i wszyscy pojedziemy na miejsce :kox:Co wy na to:question: :wink4:

Byłem tam dzisiejszej nocy i faktycznie parking całkiem fajny duży i stoliki z parasolkami - wszystko co trzeba do konkretnego spotowania :) Miejscówka idealna zarówno na lato jak i zimę.

Dojazd bardzo łatwy, wjazd jest dosłownie kilka metrów przed skrzyżowaniem ulic Kobierzyńskiej i Lubostroń, jadąc od tesco spora widoczna tablica.Jak się wyrobię z rozładunkiem jutro to postaram się podbić.

BTW Pablo wyłącz że ten kretyński podpis tapatalka bo oborą zaciąga... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie z jutrem, robimy tego spota co zaproponował Boseron?Możemy tak zrobić by wszyscy nie błądzili lub dzwonili z zapytaniem gdzie to jest dokładnie, ustawić się np. na parkingu pod Abrą obok carreforura na zakopiańskiej o ustalonej godzinie i wszyscy pojedziemy na miejsce :kox:Co wy na to:question: :wink4:

Byłem tam dzisiejszej nocy i faktycznie parking całkiem fajny duży i stoliki z parasolkami - wszystko co trzeba do konkretnego spotowania :) Miejscówka idealna zarówno na lato jak i zimę.

Dojazd bardzo łatwy, wjazd jest dosłownie kilka metrów przed skrzyżowaniem ulic Kobierzyńskiej i Lubostroń, jadąc od tesco spora widoczna tablica.Jak się wyrobię z rozładunkiem jutro to postaram się podbić.

BTW Pablo wyłącz że ten kretyński podpis tapatalka bo oborą zaciąga... :facepalm:

a co tam jarko robiles w nocy :naughty::decayed::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam jarko robiles w nocy :naughty::decayed::whistling:
Szwendałem się po okolicy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie co robicie na mieście bo jarka wszędzie pełno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Mam kolejne pytanie. Tym razem chodzi o podłokietnik. Otóż czytałem że można go zamontować, tylko trzeba wycinać otwór ale ja go 'CHYBA' posiadam, nie wiem czy to jest ten otwór. Jak kupiłem samochód to już był, więc może podłokietnik był ale go zdemontowano. Pytanie moje brzmi czy to jest ten otwór do którego wchodzi noga podłokietnika czy trzeba wyciąć gdzieś indziej. Poniżej foto.

Zdjcie0425.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Zdjcie0427.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Zdjcie0428.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Pozdrawiam i dzięki za info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NR ory 4G00943021 i nie wywala błędu

dałeś jedno "0" za dużo powinno :wink: być 4G0943021 i wygląda w/g. etki że to lata w A1 A4 A5 A6 Q3 i TT generalnie po 2010r. ale kolo z aukcji odpisał mi coś takiego na pytanie czy wywala błąd na FIS-ie w B7 "Nie mam pojęcia ale raczej tak ponieważ jest inny pobór prądu tej lampki" :eusathink:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Podłokietnik......czytałem że można go zamontować, tylko trzeba wycinać otwór ale ja go 'CHYBA' posiadam, nie wiem czy to jest ten otwór. Jak kupiłem samochód to już był, więc może podłokietnik był ale go zdemontowano. Pytanie moje brzmi czy to jest ten otwór do którego wchodzi noga podłokietnika czy trzeba wyciąć gdzieś indziej.

-dobrze czytałeś można zamontować i trzeba wycinać otwór

-nie miałeś podłokietnika to nie jest ten otwór. Otwór a dokładnie otwory które musisz wyciąć mają się znajdować między tym co zaznaczyłeś a pokrywką popielniczki tak jak to widać na zdjęciu ma być duży prostokąt i mały kwadrat

P1020640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2414512808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli chodzi o te lampki to one pochodzą z najnowszego A5 Cabrio. Pytałem u swojego oswojonego mechanika i stwierdził że nie powinno wyrzucać błędu w B6 a wg. wątku w "Zrób to sam" w B7 pojawiają się z tym problemu. Lampki będę montował w przyszłym tygodniu u siebie więc wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej :)

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzisiaj te ledy do a6, zobaczymy czy wywali blad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2414512808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli chodzi o te lampki to one pochodzą z najnowszego A5 Cabrio. Pytałem u swojego oswojonego mechanika i stwierdził że nie powinno wyrzucać błędu w B6 a wg. wątku w "Zrób to sam" w B7 pojawiają się z tym problemu. Lampki będę montował w przyszłym tygodniu u siebie więc wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej :)

Pozdrawiam :hi:

w/g. ETK-i to te ledy są spod wh...j modeli audi prawie wszystko po 2010r. dziwi mnie to że mechanik ci stwierdził że w B6 będzie ok a w b7 kupa czyżby w B6 MCE nie kontrolował żarówek tablicy ??? bo to o to głównie chodzi mnie szczerze mówiąc jeszcze się nie przydarzyło żeby mi się spaliła żarówka dla tablicy więc nawet nie wiem jak to zgłasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 jak mi się jedna spaliła to żadnego błędu nie miałem, nie wiem jakby się spaliły obie

btw :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisz dokladniej jak to robiles

zabezpieczasz elementy lakierowane wkoło lampy taśmą izolacyjną, bądź wyciągasz lampę, ja wybrałem to pierwsze. Następnie przygotowujesz sobie jakiś pojemnik w dyfuzorem i wlewasz do niego czystą wodę. Przygotowujesz najpierw papier ścierny wodny, zależnie od zniszczeń lampy, jeśli nie duże to można zacząć od 1200, ja zacząłem od 400. Spryskujesz lampę wodą i czyścisz papierem ściernym z 30 minut co chwile spryskując wodą, w celu sprawdzenia zmatowienia powłoki lampy wycierasz ją do sucha. Jeżeli uważasz że jest już ok bierzesz kolejny papier ścierny tym razem ja wziąłem 600 i robisz to samo co z 400, następnie 1200, na koniec 2000- można 2500, ale 2000 spokojnie wystarcza - koszt papieru to 1.20zł za arkusz. Papierem czyścisz nie okrężnymi ruchami na lampie tylko po linii prostej. Jest to żmudna praca. Następnie po wyczyszczeniu papierem 2000/2500 czyścisz lampę do sucha. Zakładasz na wiertarkę z regulacją obrotów nakładkę na rzep to której przyklejasz polerkę filcową - koszt nakładki 9zł, filc bodajże 4zł. Nakładasz pastę TEMPO (ja tej użyłem - koszt 6.5zł) na filc oraz rozcierasz na lampie i polerujesz na wolnych obrotach lampę - nie za szybko aby jej nie przypalić. Polerujesz jakieś 20 minut. Koszt całości 4 arkusze - 4.80zł + nakładka-filc 13zł + pasta 6.5zł = 25zł a efekt bezcenny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 jak mi się jedna spaliła to żadnego błędu nie miałem, nie wiem jakby się spaliły obie

btw :bry:

:hi:

U mnie w b6 gdy spaliła się jedna to pojawił się błąd z info o przepalonej żarówie ze wskazaniem o którą żarówkę chodzi. (żarówa tablicy).

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzisiaj te ledy do a6, zobaczymy czy wywali blad :)

Masz nowy numer tel. ? Nie dochodzą sms'y ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...