Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo jak spowoduje wypadek lub ktoś w Ciebie wjedzie to jak dojdą że masz zwykłe hidy wstawione to nici z ubezpieczenia:naughty:

http:// http://www.youtube.com/watch?v=9I9Ar6upx34&feature=youtube_gdata_player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień dobry! :hi: W pracy w końcu zapieli nam internet :decayed:

radimm to teraz na tej zawieszce kozak będzie :decayed: podjeżdżaj do mnie :wink:

no jest troche niżej :wink: dziś pracuje do 22 więc dopiero na spocie się spotkamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry

what ?! :wallbash: o HID-y tez takie jaja ? Ja mam w swojej B6 zalozone...:kwasny:

Hmmm... chcialem kupic ten komplet kiera z poduszka,bo to wszystko duzo ladniej wyglada od tej ktora mam... ale skoro to wszystko moze nie zadzialac w przypadku kolizji to juz nie wiem co robic...:wallbash::confused4: w takim razie chyba musze poszukac jakas ladna kiere z MF S-line 3 raminna do b6 bo denerwuje mnie sieganie do radia non stop - tylko czy taka znajde...:eusathink::whistling: Jezeli tutaj mam miec albo ladna kiere albo w razie czego zachwoac twarz w nienaruszonym stanie to jednak wole twarz... :kwasny::whistling:

---------- Post dopisany at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

z pewnoscia bolalo....:kwasny:

Rally Kaza An

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak spowoduje wypadek lub ktoś w Ciebie wjedzie to jak dojdą że masz zwykłe hidy wstawione to nici z ubezpieczenia:naughty:

:facepalm:

Pablo... Wcześniej o kierownicy podpowiedziałeś tak samo :facepalm: Jak nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie - to po prostu nie odpowiadaj. Tak będzie taniej dla kogoś kto Cię nie zna i Cię posłucha.

W tym konkretnym przypadku - gówno prawda że nici z ubezpieczenia. Jeśli sprawca kolizji uzna swoją winę to choćbyś miał świeczki w kloszu zamontowane to odszkodowanie dostaniesz!! Przepisy stanowią, że jeśli w samochodzie są zamontowane części nieoryginalne bądź niehomologowane ale nie miały one bezpośredniego wpływu na powstałą kolizję to nie ma przeszkód w wypłacie odszkodowania. Chyba że te hidy lub świeczki w kloszach oślepiły sprawcę to wtedy jest podstawa do uznania użytkownika hidów/świeczek za sprawcę/współsprawcę kolizji i w postępowaniu sądowym (najczęściej) ustalenia wysokości odszkodowania . A skoro jest sprawcą/współsprawcą, to niby komu nici z odszkodowania?? Poszkodowanemu??

Zacznij doradzać w sprawie komórek i nawigacji bo bez wątpienia masz ogromną wiedzę w tym zakresie, ale na inne pytania po prostu nie odpowiadaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit.. to wytłumacz to znajomemu bo się tak składa że miał taka sytuację że jak zobaczył ubezpieczyciel że ma tzw. Hidy to wówczas mógł zapomnieć o odszkodowaniu.

Chcesz to go tutaj sprowadzę to sobie z nim podyskutujesz:whistling:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie jakiegoś znajomego diagnoste od przeglądów? Bo właśnie zobaczyłem że mam do 22'go :decayed:

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Pablo słyszałem że ty masz znajomości w tej dziedzinie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie jest to tylko do mnie ale zastanawia mnie ze zawsze tak było, nikomu to nie przeszkadza a tobie nagle tak :wink:

Nie prawda Janusz, kilka razy już tutaj była o tym dyskusja. A za drzewka kapeluszy Sensei chciał nawet bomby rozdawać :grin:

BTW Kutwa, spałem 13 godzin... Działo się coś w tym czasie ? Środa dzisiaj, tak ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka:decayed:

jutro będzie ktoś na Spocie??///

:shock3: Kogo ja widzę:naughty:

Zawsze ktoś jest wiec zapraszamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka:decayed:

jutro będzie ktoś na Spocie??///

Ja się wybieram :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Ciebie to zawsze można liczyć Jaruś:wink:

na razie jestem we Wrocławiu ale wieczorkiem cisnę na Kraków, powinnam jutro podjechać wieczorkiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie jakiegoś znajomego diagnoste od przeglądów? Bo właśnie zobaczyłem że mam do 22'go :decayed:

Przecież dla diagnosty nie ma znaczenia do kiedy masz przegląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla Panów Policjantów ma :wink: Muszę do 22 zrobić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit.. to wytłumacz to znajomemu bo się tak składa że miał taka sytuację że jak zobaczył ubezpieczyciel że ma tzw. Hidy to wówczas mógł zapomnieć o odszkodowaniu.

Chcesz to go tutaj sprowadzę to sobie z nim podyskutujesz:whistling:

:hi:

Znajomy, sąsiad, kolega, brat, klient... Czy jest ktoś kogo nie znasz?? :whistling:

Ubezpieczyciel zobaczył?? Ciekawe stwierdzenie. Myślałem że to rzeczoznawcy oglądają i dokumentują szkody...

Poza tym - skoro Twój znajomy dał się tak wyfrajerzyć to jego problem. Ja nie będę z nim polemizował bo nie mam o czym. Ciekawe czy komuś odmówili wypłaty odszkodowania bo miał przyciemnione szyby, nieoryginalny podłokietnik albo końcówkę wydechu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...