Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Maski, błotniki wymienialiśmy na spotach to taki swap nie straszny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam będzie może ktoś z kolegów miał VGA na spocie i pomoże forumowiczowi bo mnie krew zaleje!?

z czym masz problem ?

witam cię boseron no zapalają mi się cały czas błędy ręczny hamulce poziomowanie świateł esp silnik raz się świecą raz gasną już dostaje powoli szału.wchodzisz odpalasz nie ma nic jedziesz gasisz motor i znów odpalasz i boże narodzenie czasem też lusterko wsteczne widzę że też nie działa i brak świateł wstecznych no dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ilu aut ta Twoja B7 była składana ? :decayed:

a tak na poważnie przyjedz na spota podepnie sie vaga i sie zobaczy ile błędów powywala..... niektóre mozna usunąć od strzała inne pewnie trzeba bedzie coś naprawić w samochodzie

gregfr moge Ci polecić dobrego chłopa co zamjuje sie spawaniem tłumików i napewno jak byś skompletował graty to ci to założy, no chyba ze nie chcesz ori to tez Ci drugą rure dospawa i tak zakręci ze wyjdzie tam gdzie ma być ale to juz nie to samo jak wiesz :wink:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

gdzie oglądacie dzisiejsze Gran Derbi ? mabe togheter with beer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ilu aut ta Twoja B7 była składana ? :decayed:

a tak na poważnie przyjedz na spota podepnie sie vaga i sie zobaczy ile błędów powywala..... niektóre mozna usunąć od strzała inne pewnie trzeba bedzie coś naprawić w samochodzie

gregfr moge Ci polecić dobrego chłopa co zamjuje sie spawaniem tłumików i napewno jak byś skompletował graty to ci to założy, no chyba ze nie chcesz ori to tez Ci drugą rure dospawa i tak zakręci ze wyjdzie tam gdzie ma być ale to juz nie to samo jak wiesz :wink:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

gdzie oglądacie dzisiejsze Gran Derbi ? mabe togheter with beer...

salon Deutschland :grin: hehe wszystko w ori były 4 lata bez dokładki to zaczęła się dyskoteka no cóż jak tylko uda mi się z pracy uciec to będę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregfr moge Ci polecić dobrego chłopa co zamjuje sie spawaniem tłumików i napewno jak byś skompletował graty to ci to założy, no chyba ze nie chcesz ori to tez Ci drugą rure dospawa i tak zakręci ze wyjdzie tam gdzie ma być ale to juz nie to samo jak wiesz :wink:

Boseron - prv :wink:

...bardzo chetnie wezme namiary do kogos takiego, kto jezeli dostanie wszystkie potrzebne czesci, zrobi to jak nalezy - lacznie z dokladka do zderzaka :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Michail55 sprzedałeś ? kupujesz ?

tak poszukuje czegos

a zaczym konkretnie się rozglądasz?:wink:

szczerze to szukam czegos fajnego rozgladam sie miedzy e46 a b7 i c6 oraz e60 zobaczymy jak narazie kilka ogladalem sztuk i smietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca-Real na TVP1 się zaczyna.

Ty mi lepiej podeślij link do meczu :decayed:

1 na pilocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sędzia zaczyna swoje

przecież Ty sie nie znasz na piłce.... :naughty:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Gruszka ostatnio wymyśliłem coś takiego

jak Ty zatańczysz w Tańcu z Gwiazdami to ja zagram w Policjanci z Miami dobre nie :naughty::grin:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

no to zdrowie :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Panowie, czy w krk lub w okolicach jest ktos, kto robi mody do swojej Audiczki i chcialby sobie "dorobic" ?:wink:

Chcialbym porobic jeszcze troche przy mojej, ale sam nie za bardzo sie na tym znam, a dawac do mechanika to tez roznie wychodzi, calkiem inaczej wyglada jak ktos to robi "z sercem". :wink:

hejka, mogę Ci dać kontakt do znajomego mechnika który robi też mody ;-)

PS: A tak swoją drogą co to za silnik 2.0 TDIe w B8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: A tak swoją drogą co to za silnik 2.0 TDIe w B8 ?

2.0 TDIe 136KM 320Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta wersja 120KM nie jest już ekonomiczna ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :hi:

hejka, mogę Ci dać kontakt do znajomego mechnika który robi też mody ;-)

Bardzo chetnie wezme namiar na takich ludzi, przeslij mi na prv prosze :wink:

997 lub 112 :naughty: poproś z sierżantem Boseronem :wink:

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

ul.Zapusty 609 37 00 05 koleś od układów wydechowych :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...