Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jakbys cos mial to daj znac, bo jak na razie szukam, ale widze ze ciezko z tym w okolicy...:kwasny:

...a u Ciebie to przynajmniej na miejscu by bylo...:wink:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje wymienic u siebie poduszke silnika prawa, numer 8e0 199 382 ag. Orientuje sie ktos czy mozna dostac jakis zamiennik? w auto special zawolali sobie za nia 480 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje wymienic u siebie poduszke silnika prawa, numer 8e0 199 382 ag. Orientuje sie ktos czy mozna dostac jakis zamiennik? w auto special zawolali sobie za nia 480 pln.

są zamienniki ale osobiście nie polecam zakładałem i po jednym dniu wymontowałem bo były wibracje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radim jak mozna najwiecej podrasowac silnik ahu/1z 90km€??

1z/ahu/afn to są konstrukcyjnie bardzo podobne silniki, które praktycznie różnią się tylko osprzętem. Minusem jest to że w przypadku 1z/AHU masz turobsprężarkę bez zmiennej geometrii, oczywiście można zamontować z VTG ale musisz zmienic kompa i kilka innych pierdół odpowiedzialnych za sterownie turbo... a wracając do pytania, to na ~200KM widziałem po jakiś forach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś AHU i potwierdzam opinie radima, spotkałem kiedyś gościa na mieśćie miał w swoim AHU własnie pociągnięte do 180 KM , zmiana Turbiny, FMIC, program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gracie dzisiaj w jakas nozke / siate po spocie / zamiast (pomysl na spota;p) i przyda sie Wam grajek? Rzadko bywam w kraku i bym sie z Wami zintegrowal w mily sposob ;)

Ja z kolegą Boseronem gramy w piłke w lidze wiec nie bardzo da rade nagle kogoś wpisać..... sorry

w jakiej to ekipie gracie :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś AHU i potwierdzam opinie radima, spotkałem kiedyś gościa na mieśćie miał w swoim AHU własnie pociągnięte do 180 KM , zmiana Turbiny, FMIC, program.

to grubooo, bo to już 100% przyrostu mocy od stanu fabrycznego :kox: napewno wymieniał jeszcze pompe wtryskową i wtryskiwacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHU 90KM ma największy potencjał z jednostek 1.9TDI Sokół taki miał albo niech mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ahu a AHH tam była w seri pompa tzw. 11, turbo jak w AFN'ie VTG, tylkko kastracja wtryskami takimi jak w AHU :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postawiłem na turbo BRD jednak, ale to dopiero za miesiąc/półtora i koniec z mocą, więcej nie modzę, będę chciał z tego zrobić ~~200ps i 400nm.

Przy gt już za dużo modzenia przy turbie, tak samo trzeba by sprzęgło/dwumas wymieniać bo ori by długo nie pociągło, kto wie czy nie skrzynie, gra nie warta świeczki w ośce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postawiłem na turbo BRD jednak, ale to dopiero za miesiąc/półtora i koniec z mocą, więcej nie modzę, będę chciał z tego zrobić ~~200ps i 400nm.

Przy gt już za dużo modzenia przy turbie, tak samo trzeba by sprzęgło/dwumas wymieniać bo ori by długo nie pociągło, kto wie czy nie skrzynie, gra nie warta świeczki w ośce

hehe ładnie się zajawiłeś na modzenie silnika, niedawno program a tu już dalej do przodu :thumbup1: co do BRD to napewno słyszałeś że z nimi różnie jest, możesz trafić na ładnie wstającą, możesz trafić na bardziej ospała :wink: plusem jest to że nie ma tu efektu zapiekanych kierownic :decayed: u mnie w planach też jest BRD, ale to może na przyszłe wakacje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusem jest to że nie ma tu efektu zapiekanych kierownic :decayed: u mnie w planach też jest BRD, ale to może na przyszłe wakacje :whistling:

a dlaczego nie ma? przeciez to tez VTG jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano też, z doświadczenia tego nie wiem, ale takie czytałem opinie użytkowników, że w BRD łopatki się nie zapiekają. Jeśli jestem w błędzie popraw mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...