Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam, aż Cuber będzie sprzedawał swoją. Sprzedam nerkę, płuco i pół wątroby, ale ją wezmę. Na razie muszę wymyśleć, jak przed moją kobietą naściemniać odnośnie zakupu RNS-E?? Kumpel ostatnio rozbił swoją B7 i może powiem, że dał mi swoją z rozbitego samochodu :naughty:

dobre widze ze nie tylko ja tak musze krecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm wygląda na to że zacznie się moda na kupowanie swoich A4rek z grodu kraka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, iż swoją zostawię i będę modził jak Wrclaguna. Chętnie zamieszkał bym w jego garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEŚ BOGIEM :wink::notworthy::drinks:

Witam panowie UWAGA na zakopiance między libertowem a mogilanami jest ograniczenie do 50km/h często teraz tam stoi samochód nie oznakowany z fotoradarem. Powiedział mi o tym kumpel a wczoraj sam się o tym przekonałem.

gruszka w #77434 wrzucał film:

uruchomcie sobie yanosika na tel.. ostatnio jak jechałem do białki to mi dupe uratował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, iż swoją zostawię i będę modził jak Wrclaguna. Chętnie zamieszkał bym w jego garażu.

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, iż swoją zostawię i będę modził jak Wrclaguna. Chętnie zamieszkał bym w jego garażu.

:shock3:

Chodzi mi o kosmiczne B6 i piękne B8. Bez skojarzeń proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to garaż w jego przypadku to mało powiedziane :naughty:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Krumak, nie długo będą zapisy na zlot w BT to się zapisz ze swoją, poznasz osobiście tego rezacza i tą B8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to garaż w jego przypadku to mało powiedziane :naughty:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Krumak, nie długo będą zapisy na zlot w BT to się zapisz ze swoją, poznasz osobiście tego rezacza i tą B8 :wink:

Pomyślimy. W jakim terminie będzie zlot??

Sorry, już widziałem termin. Mi odpowiada :D Tylko przez wyjazdem muszę u Ciebie nabyć ramki klubowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, iż swoją zostawię i będę modził jak Wrclaguna. Chętnie zamieszkał bym w jego garażu.

:shock3:

Chodzi mi o kosmiczne B6 i piękne B8. Bez skojarzeń proszę.

napisałeś to tak jakbyś chciał żone zostawić..... dlatego byłem zdziwiony

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

bo post wcześniej była mowa o niemówieniu drugiej swojej połowie o cenach modów dlatego tak skojarzyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że przeglądasz tą samą stronę co ja :naughty:

479899_10152163548365048_766890213_n.jpg

a patrzyłeś na ceny ile za jedno koło wołają ??:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny rozpier^^lają :jerk::grin:

Tyle co B5 :decayed:

http://www.facebook.com/rotiformwheels

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Ta co Ci się podoba (nie tylko Tobie:decayed:) to za ORI wołają tysiąc funtów... dziękuje :hi::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny rozpier^^lają :jerk::grin:

Tyle co B5 :decayed:

http://www.facebook.com/rotiformwheels

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Ta co Ci się podoba (nie tylko Tobie:decayed:) to za ORI wołają tysiąc funtów... dziękuje :hi::polew:

no sporo sporo... 1250 dolców za sztuke :kox:

chyba opierd.le jakiś bank:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w dolcach.

Cytat vario:

"z Rotiform jest taki problem, że są z USA więc dochodzą dodatkowe koszta, dla amerykanów to są w średniej klasie cenowej a w EU w wyższej, ale z tego co widać Rotiformy w lepszych brykach się montuje a nie w Matizach czy tym podobnych

moim kolejnym celem jak Vario Customs się rozkręci to być tzw. "stockist" na polskę z Rotiformami"

:wink:

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

ok spadam, trzymajta się tam, zwłaszcza ty boseron, szybko zdrowiej :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczorka...

no co mam Wam powiedziec...chetnych bylo wiecej...ale niestety kto powaznie zainteresowany ten ma :)

p.s. moje BBSy ktore byly wczesniej na b7 były w 19" i jest to raczej felga nie do dostania

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

a raczej jest do dostania ale tylko jako nowa po 1490zł

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

oczywiscie za sztuke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak celuje w RS6 w 18 które pójdą w grafit , BBS ładne ale mnie na kolana nie rzucają..... rzecz gustu i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...