Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Tak spieprzyć w miarę porządne auto :facepalm: (nie licząc elektro ręcznego) :grin:

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

jakies slizganko wieczorowa pora?? wlasnie wrocilem i jest kooooot na drogach...:decayed:

Niestety wczoraj się woziłem FWD z zepsutym wspomaganiem :facepalm: a rano o 5 trzeba było wstać do roboty :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, robil ktos chipa w TTC ? Ile bezpiecznie wyciagaja z 1,9 , 130 km? W jakich cenach chodzi taki programik ?

ja robiłem,

co do ceny musisz zadzwonic zapytać, myśle że ok 800. Zależy czy awx czy avf ,ale okolice 160-170 spokojnie do zrobienia. Nexowi w Avf wyszło nawet coś pod 180 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem,

co do ceny musisz zadzwonic zapytać, myśle że ok 800. Zależy czy awx czy avf ,ale okolice 160-170 spokojnie do zrobienia. Nexowi w Avf wyszło nawet coś pod 180 :decayed:

Super :decayed: ja mam AVF, na stronie maja cene 2000-2400 wiec mnie to troche przerazilo, ale taka cene to spokojnie mozna zaakceptowac :wink: Chce to bezpiecznie dla silnika zrobic, wiec podejrzewam, ze granice tych 160-170 to spokojnie wystarcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, robil ktos chipa w TTC ? Ile bezpiecznie wyciagaja z 1,9 , 130 km? W jakich cenach chodzi taki programik ?

koło 170-180KM, Wszystko zależy od stanu podzespołów. Jak dobrze pogadasz że A4-klub to i za 700 zrobisz. Oczywiście hamownia dodatkowo jeżeli chcesz przed programem 100zł i po programie 100zł w Niepołomicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo jakbys miał ta płytke w przszłym tygodniu też to i ja z ciekawości sprawdze bo jutro mnie nie bedzie bo pracuje na noc.

Cuberos dziś meczyk :) i wygrana czeka Nas..... :wink:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

ja bym sie chętnie przejechał na ta hamownie jak ktoś jest chętny to dawać cynka razem pojedziemy bo jestem ciekawy ile wypluje na turbinie CAHA, mam wykres ale na ori turbawce pokazało 183KM i 427 NM , mysle ze bez strojenia powinno byc podobnie ale z ciekawości podjade na rolki. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie wysoki moment w stosunku do KM. Taki moment robi się przy ponad 200 Kucach.

Powinieneś najpierw jechać na strojenie po zmianie turbawki, dopiero hamownia.

Pamiętam że coś pisałeś że chcieli tyle samo kasy za poprawkę co za nowy program?

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

boseron pokaż wykres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo jakbys miał ta płytke w przszłym tygodniu też to i ja z ciekawości sprawdze bo jutro mnie nie bedzie bo pracuje na noc.

Cuberos dziś meczyk :) i wygrana czeka Nas..... :wink:

Boseron będę miał płytkę-luuz, więc sprawdzisz Sobie, u mnie chyba będę musiał zrobić update softu rnsa do 650 (mam 600) vcds'em i zapodać mu soft z DVD1 2013, bo wrzucam DVD1 i nie robi mi update'u... ktoś może na spocie potrafi zrobić takie cuda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: jutrzejszy spocik jest normalnie na parkingu w galerii ?

Oczywiście jak zawsze, teraz o 20:00 :wink4:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Puchacz a ty przyjedziesz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie wysoki moment w stosunku do KM. Taki moment robi się przy ponad 200 Kucach.

Powinieneś najpierw jechać na strojenie po zmianie turbawki, dopiero hamownia.

Pamiętam że coś pisałeś że chcieli tyle samo kasy za poprawkę co za nowy program?

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

boseron pokaż wykres

nex mam wykres jedynie na papierze nie mam go w formacie pdf :kwasny: tez uważam że moment za wysoki na poczatku można by wykres bardziej złagodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki powinien być Waszym zdaniem moment? Skoro przy zdrowej serii jest ok 350niutkow

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki powinien być Waszym zdaniem moment? Skoro przy zdrowej serii jest ok 350niutkow

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

b7 normalnie 170KM 350NM, u kumpla po chipie 190KM 380NM, lub na maxa 205KM 413NM wiec 183KM i 427NM u bosserona to troche duzo.. Trzeba troche zmniejszyc niutków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe jak seria miała 347 :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...