Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

fanta to teraz na hamownie do Niepołomic jak założysz lato i zobaczymy co tam masz :naughty::naughty:

nie wiem czy wjadę na rolki.. :kox:

To go podnieś trochę, prędzej czy później coś urwiesz jak opuściłeś tak nisko. Zrób praktycznie i zarazem odpowiednio wizualnie. Ja jak miałem tak jak Ty to mówiłem Ci że się nie da jeździć, byle delikatny wybój na drodze i jak mnie dobiło to od razu tarło spodem - takie cos nie ma sensu. podniosłem gwint 1.25cm i teraz można zapierd**ać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Fantowski weź wazeline ,Tranzit a Ty mydło :polew:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

fanta ja bym celował w 205-215 ..... będziesz musiał uważać przy krawężnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski weź wazeline ,Tranzit a Ty mydło :polew:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

fanta ja bym celował w 205-215 ..... będziesz musiał uważać przy krawężnikach

będzie Cie baca brał bez wazelinki i mydła :whistling: ja będę do tego klaskać a transitpower mlaskać i robić zdjęcia :decayed:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Oglądacie KSW:naughty:

dawaj linka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj linka :decayed:

Fanti, zapodaj pilota i daj na kanał polsat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj linka :decayed:

na polsacie leci :wink:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

o, Pablo juz mnie uprzedzil :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Grodu Kraka , ktoś jeszcze chętny na zlot w bukowinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierwa mówiłem Wam, że w pokoju przeze mnie wynajmowanym nie mam tv a w miejscu gdzie on był są terraria z pajunami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierwa mówiłem Wam, że w pokoju przeze mnie wynajmowanym nie mam tv a w miejscu gdzie on był są terraria z pajunami :kox:

Spróbuj tutaj bez płacenia :arrow2:Polsat HD online na kanal-polsat - WEEB.TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierwa mówiłem Wam, że w pokoju przeze mnie wynajmowanym nie mam tv a w miejscu gdzie on był są terraria z pajunami :kox:

Spróbuj tutaj bez płacenia :arrow2:Polsat HD online na kanal-polsat - WEEB.TV

spoko już mam Livemecz.com - Mecze na żywo, Sportowe Transmisje Live tylko na u nas! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa miałem taką ochotę z Wami pojechać, ale w tym czasie będę bardzo bardzo daleko :(((

Nie martw się za rok pojedziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]ciekawe tylko czy mi w Biskupicach za dopłatą wymienią oponki[/b].. a jak nie to będą do sprzedaży... bieżnika ok 4-5mm

ciekawe czy będą mieli taki rozmiar' date=' ja jak byłem to 215/40/18 wtedy mieli tylko jedną parę, a 205/40/18 to raczej taki niestandartowy rozmiar :decayed:[/quote']

no dokładnie... muszę do nich w poniedziałek przedzwonić...

jakbyś pytał to spytaj przy okazji czy mają jakieś 215/35/19 bo mam niby komplet ale jedna parka jest bardzo słaba

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

fanta to teraz na hamownie do Niepołomic jak założysz lato i zobaczymy co tam masz :naughty::naughty:

nie wiem czy wjadę na rolki.. :kox:

Fanta rób naciąg , prez gwincie u Ciebie bedzie duzo lepiej wyglądało :wink:

Panowie pochwale sie swoją pracą , dodam ze w końcu autko skończone złożone w całości , a lampki wyglądają teraz tak

http://images44.fotosik.pl/632/0543b82a10f99472gen.jpg

jak zrobię za duży naciąg to poniszcze ranty.. i nie wiem teraz jakie te oponki wrzucić... najchętniej to zamienilbym się z kimś...

albo może Tobie sprzedam moje 235/40 co?:wink:

pitol to, rób naciąg ;-) No chyba że ktoś inny jescze jeździ Twoim autem ;-) A w razi W jak zniszczysz to malowanie felg 18 to 100 zł / szt. i masz fele jak nówki.

---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

fanta ja bym celował w 205-215 ..... będziesz musiał uważać przy krawężnikach

jakie krawężniki na gwintcie ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Grodu Kraka , ktoś jeszcze chętny na zlot w bukowinie ?

chętny bym był, tylko z kasą strasznie słabo, więc się nie zapisywałem... a i szkolenie też trochę bruździ... ale by był temat do obejścia:decayed: natomiast finansowo nie przeskoczę...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...