Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wąski najlepszego wszystkiego , żeby sie kręciło ....:thumbup1:

a swoją drogą co Wyście sa z jednego miotu wszyscy :naughty: i nic nie poczułem no :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pany potrzebuje pożyczyć od kogoś dobrą antenę do naziemnej DVB. Pokojową lub zewnętrzną, albo najlepiej obydwie. Dosłownie na max 1-2h żeby sprawdzić czy odbieram w pokoju, a jeśli nie odbieram to na jakiej antenie muszę odbierać na zewnątrz.

Jutro bym podjechał około 19 żeby pożyczyć a oddał na spocie, albo cała akcja w innym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek jeśli szukasz specjalnie do DVB-T to nie szukaj bo ta sama antena analogowa obsłuży ci DVB-T a napisy na antenach "dla DVB-T" to ściema sprzedawców.

Robert zdrowia szczęścia i słodyczy Fantomas ci życzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lennox, ja przerabiałem ten temat dokładnie jakiś czas temu u teściów. Nie wiem gdzie chcesz tego używać, czy w Nowej Hucie czy w okolicach krk, czy blok, czy dom.

Jeżeli w bloku to powiem Ci że antena zbiorcza dachowa daje radę - przynajmniej na Piastów w wieżowcach nie ma problemu z odbiorem. Jeżeli chcesz mieć bezpośrednio sam, wystarczy antena siatkowa ze wzmacniaczem

Jeżeli mieszkasz w domu to antena siatkowa również daje radę z tym że tak jak pisałem, musi być ze wzmacniaczem sygnału.

Inaczej ma się sprawa jak mieszkasz dalej od krk w miejscu które jest z każdej strony zasłonięty np wzniesieniami, wysokimi drzewami. Tu testowałem antenę siatkową i nie poradziła sobie z odbiorem wszystkich muxów. Dopiero zastosowanie anteny kierunkowej ze wzmacniaczem pomogło. Wszystko zależy jaką masz odległość do nadajnika.

Pamiętaj jedno, każdy z 3 muxów musi mieć sygnał maxymalny, a co najmniej około 100%, przy 80% będziesz już miał krzaczenia i wszelakie barwy kolorystyczne na tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek jeśli szukasz specjalnie do DVB-T to nie szukaj bo ta sama antena analogowa obsłuży ci DVB-T a napisy na antenach "dla DVB-T" to ściema sprzedawców.

Robert zdrowia szczęścia i słodyczy Fantomas ci życzy

Nie, nie szukam anteny specjalnej do DVB, ale szukam specjalnie do DVB bo mnie naziemna nie interesi, a ze złodziei rezygnuje... :decayed:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

lennox, ja przerabiałem ten temat dokładnie jakiś czas temu u teściów. Nie wiem gdzie chcesz tego używać, czy w Nowej Hucie czy w okolicach krk, czy blok, czy dom.

Jeżeli w bloku to powiem Ci że antena zbiorcza dachowa daje radę - przynajmniej na Piastów w wieżowcach nie ma problemu z odbiorem. Jeżeli chcesz mieć bezpośrednio sam, wystarczy antena siatkowa ze wzmacniaczem

Jeżeli mieszkasz w domu to antena siatkowa również daje radę z tym że tak jak pisałem, musi być ze wzmacniaczem sygnału.

Inaczej ma się sprawa jak mieszkasz dalej od krk w miejscu które jest z każdej strony zasłonięty np wzniesieniami, wysokimi drzewami. Tu testowałem antenę siatkową i nie poradziła sobie z odbiorem wszystkich muxów. Dopiero zastosowanie anteny kierunkowej ze wzmacniaczem pomogło. Wszystko zależy jaką masz odległość do nadajnika.

Pamiętaj jedno, każdy z 3 muxów musi mieć sygnał maxymalny, a co najmniej około 100%, przy 80% będziesz już miał krzaczenia i wszelakie barwy kolorystyczne na tv.

blok, parter, północ krakowa, nie mam dachowej bo ją przy remoncie zamurowałem :decayed:

Właśnie o kierunkowej myślałem, ale nie chce kupować bo jak nie będzie banglać to wydam 100 złociszy na darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest wśród Was ktoś kto obecnie walczy z nową platformą NC+??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest wśród Was ktoś kto obecnie walczy z nową platformą NC+??

ja nie walczę, po prostu rezygnuję:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest wśród Was ktoś kto obecnie walczy z nową platformą NC+??

mi się kończy w tym miesiącu bodajże, a co, chu***ą ofertę teraz mają??

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

blok, parter, północ krakowa, nie mam dachowej bo ją przy remoncie zamurowałem :decayed:

Właśnie o kierunkowej myślałem, ale nie chce kupować bo jak nie będzie banglać to wydam 100 złociszy na darmo

lennox, jest dobra opcja w firmie na azorach EL-TROX. idziesz do sklepu bierzesz antenę i wymawiasz sobie że bierzesz na próbę, jeżeli nie będzie Ci działać, składasz i oddajesz bez konsekwencji.

Co do anteny takiej na TV wzmacnianej pokojowej to nawet tego nie próbuj jak chcesz oglądać cyfrową tv, ojciec to brał na próbę właśnie i to nie zdaje egzaminu.

proponuję Ci wziąć w EL-Troxie kierunkową antenę tylko ze wzmacniaczem sygnału a nie separatorem i wymówić

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

Ja montowałem tą: ANTENA KIERUNKOWA OPTICUM AX 1000 COMPACT DVB-T 14 DB [6283] : telewizja przemysłowa systemy alarmowe alarmy telewizja satelitarna kamery przemysłowe rejestratory

ale ona nie ma wzmacniacza i musiałem dokupić bo nie raczyli mnie poinformować, a ja do nadajnika mam 60km. Wzmacniacz do tej anteny płaciłem koło 25zł. Jak bedziesz brał to bierz kierunkową ale już ze wzmacniaczem sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukłony dla Wszystkich za życzenia :notworthy:

Robert kubełek przywozimy jutro na spota albo na miejscu jak pójdziemy wszyscy tradycyjnie do KFC :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest wśród Was ktoś kto obecnie walczy z nową platformą NC+??

tak, ja. podobno w tym tygodniu maja zrobic jakas nowa oferte. Czekam najdluzej jak sie da, jak sie nic nowego nie pojawi to rezygnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest wśród Was ktoś kto obecnie walczy z nową platformą NC+??

tak, ja. podobno w tym tygodniu maja zrobic jakas nowa oferte. Czekam najdluzej jak sie da, jak sie nic nowego nie pojawi to rezygnuje

https://www.facebook.com/antyncplus

NC+ wycofuje się! Będą ZMIANY! Anty NC+ osiągnęło sukces. NC+, ANTY NC+, ZMIANY W NC+, FACEBOOK NC+, FACEBOOK ANTY NC+, PAKIETY W NC+, - Anty Nc+, Facebook Anty Nc+, Facebook Nc+, Nc+, Pakiety W Nc+, Zmiany W Nc+ -Wydarzenia, Sport, Plotki, Auto-moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie walcze z NC+ czekam na oferte lepszą heheh i tyle :decayed:

ps. Waski jeszcze tutaj Wszystkiego Najlepszego Staruszku :) kiedy stawiasz? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś już się zmienia w NC+ na lepsze. Kolega po wypowiedzeniu umowy dostł ofertę na pakiet Universe+ w cenie 49 zł na 12 miesięcy.

Ja osobiście też liczę na taką ofertę:D

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje pożyczyć od kogoś dobrą antenę do naziemnej DVB. Pokojową lub zewnętrzną, albo najlepiej obydwie. Dosłownie na max 1-2h żeby sprawdzić czy odbieram w pokoju, a jeśli nie odbieram to na jakiej antenie muszę odbierać na zewnątrz.

Jutro bym podjechał około 19 żeby pożyczyć a oddał na spocie, albo cała akcja w innym terminie.

Jedź do sklepu firmy Dipol na ul. Ciepłowniczej (koło EC Łęg) i podaj lokalizację do której potrzebujesz antenę. Dobiorą antenę nawet jakbyś w piwnicy ją chciał zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje pożyczyć od kogoś dobrą antenę do naziemnej DVB. Pokojową lub zewnętrzną, albo najlepiej obydwie. Dosłownie na max 1-2h żeby sprawdzić czy odbieram w pokoju, a jeśli nie odbieram to na jakiej antenie muszę odbierać na zewnątrz.

Jutro bym podjechał około 19 żeby pożyczyć a oddał na spocie, albo cała akcja w innym terminie.

Jedź do sklepu firmy Dipol na ul. Ciepłowniczej (koło EC Łęg) i podaj lokalizację do której potrzebujesz antenę. Dobiorą antenę nawet jakbyś w piwnicy ją chciał zainstalować.

Potwierdzam ja u nich brałem i dobranoc mi dobrą antenę

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante tego sie obawialem ze DOBRANOC

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

p.s. DIPOL daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...