Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zostawić niedziele a ankietę potraktować jako ustalenie drugiego terminu spotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chce mi się tego komentować bo rozpisałbym się na pół strony..:whistling:

Co do nexa to czytaj forum, wczoraj napisał że go nie będzie.

Ja też pisałem że 2 razy w tygodniu mogą być spoty dla jednych i drugich bo NIGDY nikomu się nie dogodzi.

no to rozpisz się na pół strony.. proszę bardzo... :facepalm: sam wiesz, że wcześniej dzwonilem i pytalem czy jest spot bo forum nie działalo.. to mowisz ze jest.. bedzie akcja sms.. pojechalem na miasto.. pozniej na spota.. czekamy w 4 osoby dzwonie a Ty mowisz ze odwolales.. na forum.. za***isty jestes:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le:facepalm: to wysyłaj k**wa co tydzień po 50 smsów i nie ma problemu! Raz może źle zrobiłem lub kilka osób wprowadziłem w błąd i nagle wielkie hejty odpierdalasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le:facepalm: to wysyłaj k**wa co tydzień po 50 smsów i nie ma problemu! Raz może źle zrobiłem lub kilka osób wprowadziłem w błąd i nagle wielkie hejty odpierdalasz!

ktoś musiał to napisać a to nie tylko moje zdanie :decayed:

co do smsów to dla mnie nie byłby problem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam wiesz, że wcześniej dzwonilem i pytalem czy jest spot bo forum nie działalo.. to mowisz ze jest.. bedzie akcja sms.. pojechalem na miasto.. pozniej na spota.. czekamy w 4 osoby dzwonie a Ty mowisz ze odwolales.. na forum.. za***isty jestes:facepalm:

jakbym wiedzial ze spot jednak jest to ja tez bym przyjechal bo w zasadzie juz wychodzilem z domu ale zobaczylem "spot odwolany" :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalcie ta ankiete,

i w pierwszym podwieszonym poscie wpisujcie przy dniach ilosc chetnych i w nawiasie nicki - a deklaracje prosze przyjmować tutaj na na forum. W ten sposob nie bedzie głupot, nie bedzie glosowania przez przypadkowe osoby itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo co to jest do za jakieś odwoływanie spotów od kiedy to decydujesz czy spot jest czy go nie ma :facepalm:

była jakaś ankieta czy spot odwołać to że ktoś nie siedzi przed kompem i się nie deklaruje to nie znaczy że go już nie będzie. Po co rozsyłsz zaproszenia jak się potem na ludzi wypinasz szkoda gadać nie wysyłaj mi już więcej takich smsów

dziękuję obecnym Fantowski wiesz że jestem prze ... z włefu noże nożyczki ostrze krawaty wiąże i usuwam ciąże

warto było przyjechać nawet dla tych 6 osób :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieszajcie psów na Pablo, chciał dobrze z tą akcją SMS tylko nie potrzebnie zasugerował się brakiem odzewu. Termin spota jest ustalony więc go zostawmy bez względu na to czy ludzie piszą czy nie że przyjadą. Zawsze kilka osób się pewnie zbierze nawet jak nie będzie potwierdzenia na forum czy w sms'ach. W czwartki też nie zawsze był opór frekwencji i zawsze tak może się zdarzyć jaki by to dzień tygodnia nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieszajcie psów na Pablo, chciał dobrze z tą akcją SMS tylko nie potrzebnie zasugerował się brakiem odzewu. Termin spota jest ustalony więc go zostawmy bez względu na to czy ludzie piszą czy nie że przyjadą. Zawsze kilka osób się pewnie zbierze nawet jak nie będzie potwierdzenia na forum czy w sms'ach. W czwartki też nie zawsze był opór frekwencji i zawsze tak może się zdarzyć jaki by to dzień tygodnia nie był

w tym wypadku mamy racje i nie broń go..

tak jak napisałem: proponuje spoty 2 razy w tygodniu - wtorek i niedziela :wink:

btw dzień dobry :hi:w ten piękny słoneczny dzień..

tak w ogóle to mogłoby trochę popadać bo na polach susza.. aa i tęskno za komarami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nowa ankieta :) Prosze o przemyślane głosy bo reklamacji już nie będzie :)

Mam nadzieję ze userzy nie z Grodu Kraka nie będą głosowali .............

gdzie niedziela :whistling:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

dopisz też sobotę i opcję dostosuję się do reszty /lub coś w tym rodzaju/ z tego co pamiętam latem w niedzielę to rożnie bywało z frekwencją :wink: nawet Psy wpadały :decayed: myślę że warto zostawić na czas letni tak jak jest -jak się kolejny raz nie sprawdzi to zmiana.

Wszystkim i tak nie dogodzimy :wink:

planuje zorganizować dużego grilla klubowego w lipcową sobotę /warunek pogoda/ :decayed: stara gwardia pamięta windę :naughty:

czekam na powrót Karola

Grill od 15

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

dzięki za spota tym co byli :wink: nawet Wąski był ! Fantomas jesteś Bogiem :thankyou2::whistling: kolejny raz

.

spoko :wink: nie lubię tłoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota tym co byli :wink: nawet Wąski był ! Fantomas jesteś Bogiem :thankyou2:

Pablo robisz akcje sms, że jest spot to qurwa nie możesz go tak samo odwołać? "nie pojade na spota, bo są 3 osoby" nosz qurwa ! zgadać się z Wami graniczy z sukcesem.. napisałes, że spota nie ma a był.. zapewne nex chciał przyjechać a zasugerował się tym co wrzuciłeś

transit Ty sie już nie powtarzaj.. najlepsza opcja to spoty 2x w tygodniu. jednym pasuje tak innym w weekend.. a są i tacy co raz mogą być w tygodniu a raz na weekendzie lub tak i tak.. wg mnie ankieta jest zbędna..

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

http://s24.postimg.org/4fi0fipdd/image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

to chyba promocja była :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Michaił, Pablo dzięki za mini spota po Kauflandem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...