Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

dobry :hi: wypiłwm wczoraj dwa piwka zjadłem pizze i usnołem jak niemowle :decayed: rozumiem że spot dzisiaj normalnie :naughty:

Spytaj się Pabla bo ostatnio to on decyduje kiedy są spoty odwoływane i zwoływane jak widać powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko dojść do głosu jak się jest spoza układu zamkniętego.... Panowie mieliście jakieś negatywne przejścia w ASO w Krakowie?

Może nikt nie miał negatywnych przejść. Ja nie serwisuję w ASO na przykład, kiedyś miałem do czynienia z ASO Citroena i za więcej dziękuję :doh: No chyba ze kiedyś zmienię na Subaru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi: wypiłwm wczoraj dwa piwka zjadłem pizze i usnołem jak niemowle :decayed: rozumiem że spot dzisiaj normalnie :naughty:

Spytaj się Pabla bo ostatnio to on decyduje kiedy są spoty odwoływane i zwoływane jak widać powyżej

haha :grin:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Elegancki felunek, ktoś się orientuje co to?

rs4 :wink:

To pozamiatane :wink: 18" nie chce :tongue4:

sa mniejsze :tongue:

Rs4 - Felgi 17" - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu jak zrobię dokumentację zdjęciową, będę rozmawiał z dyrektorem na temat załatwienia sprawy to opiszę czy mnie olali (raczej tak będzie) czy naprawili swój błąd. Wiem tylko jedno: jak nie masz potrzeby to omijaj szerokim łukiem ASO w Krakowie (obydwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj Yoghurta, ja mam jego 16 (Italano), bo podobno nie mieściły się na zacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko jedno: jak nie masz potrzeby to omijaj szerokim łukiem ASO w Krakowie (obydwa).

Ja akurat nie narzekam na ASO Bełtowski :wink:

Wybiera się ktoś na spocik dzisiaj ? Ja będę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję kupić kartę pamięci do navi RNS-E. Ma może ktoś na zbyciu starą kartę nie SDHC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko jedno: jak nie masz potrzeby to omijaj szerokim łukiem ASO w Krakowie (obydwa).

Ja akurat nie narzekam na ASO Bełtowski :wink:

Jak zna się parę osób i wiedzą, że z autem należy obchodzić się jak z jajkiem to może jest ok, ale jak ktoś przyjedzie "z ulicy" zleci naprawę to jest fuszerka na drucie czy w Bełtowskim czy w AS, niestety, człowiek myśli że zapłaci x3 i będzie miał jak z fabryki a tu okazuje się, że u Mirka w stodole zrobią lepiej.... i 3x taniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z AutoSpeciala jestem zadowolony bardzo.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Wiem tylko jedno: jak nie masz potrzeby to omijaj szerokim łukiem ASO w Krakowie (obydwa).

Ja akurat nie narzekam na ASO Bełtowski :wink:

Jak zna się parę osób i wiedzą, że z autem należy obchodzić się jak z jajkiem to może jest ok, ale jak ktoś przyjedzie "z ulicy" zleci naprawę to jest fuszerka na drucie czy w Bełtowskim czy w AS, niestety, człowiek myśli że zapłaci x3 i będzie miał jak z fabryki a tu okazuje się, że u Mirka w stodole zrobią lepiej.... i 3x taniej!

Ile razy miałeś taka historię?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam czy ktoś kontroluje tą nową ankietę tak aby miała jakiś sens ? bo jak widzę za piątkiem jest już 9 osób z czego tylko jedna oficjalnie podaje się że jest Krakowa a reszta to cała Polska lub no name zaraz się okaże że piątek wygra i znowu przez takich jajcarzy będziemy się spotykać w zacnym gronie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś dystanse do pożyczenia albo na handel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj Yoghurta, ja mam jego 16 (Italano), bo podobno nie mieściły się na zacisk

no zgadza sie, wzor RS4. Na lato mam oryginalne takie 18'' i na zime tez kiedys taki wzor mialem tylko 16'', pozniej Siara je przejal bo ja zmienilem heble na S4 i 16 cali byly juz za male. Tylko te 16'' sa nieoryginalne (ale ja im nic zarzucic nie moglem).

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Ma ktoś jakieś dystanse do pożyczenia albo na handel ?

a na jak dlugo chcesz pozyczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku felgi w Katowicach. Mają ET55 wiec raczej na bank będą przycierały od wewnątrz. Pewnie z 15mm trzeba będzie tam wsadzić, więc potrzebuję tylko na przymiarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku felgi w Katowicach. Mają ET55 wiec raczej na bank będą przycierały od wewnątrz. Pewnie z 15mm trzeba będzie tam wsadzić, więc potrzebuję tylko na przymiarkę.

mam dwa 15mm ze srubami. na jak dlugo chcesz pozyczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku felgi w Katowicach. Mają ET55 wiec raczej na bank będą przycierały od wewnątrz. Pewnie z 15mm trzeba będzie tam wsadzić, więc potrzebuję tylko na przymiarkę.

mam dwa 15mm ze srubami. na jak dlugo chcesz pozyczyc?

No tyle co pojadę i wrócę, tylko jeszcze nie dogadałem się z kolesiem co do terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku felgi w Katowicach. Mają ET55 wiec raczej na bank będą przycierały od wewnątrz. Pewnie z 15mm trzeba będzie tam wsadzić, więc potrzebuję tylko na przymiarkę.

mam dwa 15mm ze srubami. na jak dlugo chcesz pozyczyc?

No tyle co pojadę i wrócę, tylko jeszcze nie dogadałem się z kolesiem co do terminu.

aaa to bez problemu. ja je uzywam zima. jak cos to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ty :shock3:

to nie odwołujesz dzisiaj

Nie bo znów będziesz płakać jak mały zdzisio :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

szkoda mu na sms :decayed:

Żebyś wiedział :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...