Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Planuję pojawić się na najbliższym spocie i mam w związku z tym prośbę. Czy dałby radę ktoś wziąć VAGa? Mam pewne podejrzenia w związku z niedawno nabytym autkiem i w miarę możliwości chciałbym je rozwiać. Prawdopodobnie mam licznik z anglika, tylko tarczka z europy - prędkość z GSPu rozjeżdża się z licznikiem o dobrych 20-30km zależnie od prędkości... Ponadto może da radę sprawdzić przebieg inaczej niż patrząc na licznik? :kox:

Ogólnie kupiłem brykę, zrobiłem nią 1000km i mam coraz więcej wątpliwości co do stopnia w jakim wtopiłem :doh: No ale to pewnie pogadamy na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

Jest podjazd przy ul. Włoskiej na parkingu strzeżonym, dzwon to Ci wytlumacze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

na Okulickiego też jest na wysokości nowej myjni i wulkanizatora :wink:

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

powitać szanowne grono :hi:
:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

Jest podjazd przy ul. Włoskiej na parkingu strzeżonym, dzwon to Ci wytlumacze ;-)

dzięki, jak poszukam, jak coś to będę dzowonił ;-)

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

na Okulickiego też jest na wysokości nowej myjni i wulkanizatora :wink:

Ale ten jest chyba prywatny z tego domu który tam stoi nie ?

W okolicy Azorów itp nic nie kojarzycie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Orientuje się ktoś, gdzie można zregenerować pompe wtryskową?? Ile taka przyjemność może kosztować?? Chodzi niestety o moje auto :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie gdzie w KRK przyciemniają szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Orientuje się ktoś, gdzie można zregenerować pompe wtryskową?? Ile taka przyjemność może kosztować?? Chodzi niestety o moje auto :kwasny:

: hi: Transit przedzwon sobie pod ten numer 516193874 lub jeśli nie będzie odbierał to tu masz ich stronkę www.pompywtryskowe.eu możesz spokojnie powołać się na mnie

Wysłane z mojego GT-S5830i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie :)

Pamietacie o jutrzejszym spociku ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś wie jak się robi procedurę wypalania dpf vcdesem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie :)

Pamietacie o jutrzejszym spociku ? :naughty:

z tego co wiem powstał bunt na spoty wtorkowe tak jak kiedyś na spoty niedzielne. Max 4 osoby, gdzie jest krzyż, kto Ci buty ukradł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Orientuje się ktoś, gdzie można zregenerować pompe wtryskową?? Ile taka przyjemność może kosztować?? Chodzi niestety o moje auto :kwasny:

Mapa - Panorama Firm - mapa Polski, plany ponad 700 miast, lokalizacja, plan dojazdu.

Jak miałem problem (z poprzednim autem) to mi doradzono się tam udać. Gość znalazł przyczynę, a akurat to nie była pompa...

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

Ten podjazd na Okulickiego należy do gości z zakładu wulkanizacyjnego. Za 2 złote kiedyś skorzystałem...

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Siemka Panowie :)

Pamietacie o jutrzejszym spociku ? :naughty:

z tego co wiem powstał bunt na spoty wtorkowe tak jak kiedyś na spoty niedzielne. Max 4 osoby, gdzie jest krzyż, kto Ci buty ukradł

To może jakąś ankietę zorganizować...?

rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: U dzika termostat do mojego 419 zł :facepalm:

a tom77 ?

nie pytałem ale wydaje mi sie że cena będzie podobna w krakowie znalazłem za 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: U dzika termostat do mojego 419 zł :facepalm:

a tom77 ?

nie pytałem ale wydaje mi sie że cena będzie podobna w krakowie znalazłem za 400zł

Czyli zostań przy tym bo jeszcze przesyłka dojdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...