Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem czemu mam takie wrazenie ze jest zmienny rozklad pracy kol

Wrażenie masz dobre :decayed: 50/50 to jest standardowy rozkład kiedy nie ma poślizgu, jeśli jest to torsen mnoży moment podawany na koło ślizgające się razy 4 i podaje na przeciwną stroną dyfra stąd w terenówkach średnio by się nadawał bo wystarczy stracić całkiem opór pod jednym kołem (w powietrzu) żeby nie ruszyć się z miejsca. Natomiast do normalnego użytkowania (np śnieg) to gdyby mieć 3 torseny (niestety takiego auta nie ma) to powinno być nie do zatrzymania :naughty:

Syncro z kolei to po prostu Haldex, natomiast najstarsze generacje miały stały napęd na 4 bez przekładni ślimakowej stąd była możliwość zablokowania ręcznego

---------- Post dopisany at 06:27 ---------- Poprzedni post napisany at 06:22 ----------

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

w kazdej B7 (oczywiscie z quattro) poza RS4.

I B6, B5, C5, C6 i wiele wiele innych :wink:

Myślałem że mówiłeś o modelach obecnie produkowanych jak Q5 :wink:

Tych z nie równym rozkładem mających torsena jest mniejszość. O ile dobrze się orientuję to A6, A4, A8 nadal mają 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRC Tuning, to jeden z najlepszych tunerow audi :wink:

zbratali się ostatnio z naszym Sportmile

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Straszny wóz i przystepna cena... :slina::slina:

Oferta - Audi A8 - Audi A8 Long 4,2 Quattro Disel 336 KM Czarny Pełna Faktura Vat. Auto sprzedaje Kancelaria prawna Kupione w salonie w Niemc

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

japierdole

MRCTUNING Rolling Road Day December 2010 on Vimeo

b5 rules :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogato :wink: u nas się zabijają a oni się bawią :naughty: kiedy jedziemy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRC Tuning, to jeden z najlepszych tunerow audi :wink:

zbratali się ostatnio z naszym Sportmile

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Straszny wóz i przystepna cena... :slina::slina:

Oferta - Audi A8 - Audi A8 Long 4,2 Quattro Disel 336 KM Czarny Pełna Faktura Vat. Auto sprzedaje Kancelaria prawna Kupione w salonie w Niemc

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

japierdole

MRCTUNING Rolling Road Day December 2010 on Vimeo

b5 rules :)

i4

Szach i mat

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu mam takie wrazenie ze jest zmienny rozklad pracy kol

Wrażenie masz dobre :decayed: 50/50 to jest standardowy rozkład kiedy nie ma poślizgu, jeśli jest to torsen mnoży moment podawany na koło ślizgające się razy 4 i podaje na przeciwną stroną dyfra stąd w terenówkach średnio by się nadawał bo wystarczy stracić całkiem opór pod jednym kołem (w powietrzu) żeby nie ruszyć się z miejsca. Natomiast do normalnego użytkowania (np śnieg) to gdyby mieć 3 torseny (niestety takiego auta nie ma) to powinno być nie do zatrzymania :naughty:

Syncro z kolei to po prostu Haldex, natomiast najstarsze generacje miały stały napęd na 4 bez przekładni ślimakowej stąd była możliwość zablokowania ręcznego

---------- Post dopisany at 06:27 ---------- Poprzedni post napisany at 06:22 ----------

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

w kazdej B7 (oczywiscie z quattro) poza RS4.

I B6, B5, C5, C6 i wiele wiele innych :wink:

Myślałem że mówiłeś o modelach obecnie produkowanych jak Q5 :wink:

Tych z nie równym rozkładem mających torsena jest mniejszość. O ile dobrze się orientuję to A6, A4, A8 nadal mają 50/50

od 2007 roku we wszystkich modelach z silnikiem ulozonym wzdluznie montowany jest (chyba byl bo juz jest cos nowego) torsen typ C gdzie domyslny rozklad jest 40:60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRC Tuning, to jeden z najlepszych tunerow audi :wink:

zbratali się ostatnio z naszym Sportmile

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Straszny wóz i przystepna cena... :slina::slina:

Oferta - Audi A8 - Audi A8 Long 4,2 Quattro Disel 336 KM Czarny Pełna Faktura Vat. Auto sprzedaje Kancelaria prawna Kupione w salonie w Niemc

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

japierdole

MRCTUNING Rolling Road Day December 2010 on Vimeo

b5 rules :)

i4

Szach i mat

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

f*ck o tym nie pomyslalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :wink:

jako, że auto mam dopiero kilka tygodni mam pytanie, czy może ktoś na spocie ma nawigację tą najprostszą między zegarami.

Mam kłopot, że wg VAGA (od mechanika) wszystko jest z nią ok, poza tym, że nie działa laser w napędzie i tym samym nie mogę jej włączyć przyciskiem między fotelami i żaden komunikat na wyświetlaczu się nie pojawia (włóż płytę czy cokolwiek, tak jakby przycisk nie działał) i nie reaguje na żaden przycisk (a panel jest sprawny)

czy ktoś będzie mógł mi pomóc? :decayed:

do 15.00 jestem pod mailem, i pierwsza wizyta na spocie na 99% powinna się udać (praca, dom, rodzina ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie :hi: w srode jade do warszawy i wracam w piątek jak ktoś cos potrzebuje to walić śmiało

Aktualna propozycja :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem czy uda mi się dziś pojawić - żona ma urodziny :facepalm: Bryczka właśnie u Wojtka, będzie nowy rozrząd :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny wóz i przystepna cena... :slina::slina:

Oferta - Audi A8 - Audi A8 Long 4,2 Quattro Disel 336 KM Czarny Pełna Faktura Vat. Auto sprzedaje Kancelaria prawna Kupione w salonie w Niemc

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

japierdole

MRCTUNING Rolling Road Day December 2010 on Vimeo

i niebotyczne koszty utrzymania wielkie spalanie duzo pompek i aluminium nawet dla bogatego jest to drogi samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze koszty niż mojej obecnej 3litrowki

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka all :)

Nie zapomnijcie o spociku dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze koszty niż mojej obecnej 3litrowki

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

mysle ze nie poniewaz u ciebie v6 a tam v8 czyli 8 pompek do tego kolo 16litrow oleju napedowego i nadwozie aluminiowe duzo drozsze w naprawie niz nasze, tam jest pneumatyka ktora kocha sie psuc jeden amortzator to koszt od 2000 do 4000tys nawet amory do zwyklej kosztuja swoje, spalanie tez bedzie wieksze niz w twojej

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

Audi A8 Klub Polska :: [D3 06 4.2TDI ] Opinie na temat silnika i oglnie eksploat

dyskusja na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michail co to dla KERCZIEGO takie wydatki :naughty:

Fajna się zrobiła pogoda na spota :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda się robi to i pasowało by po pracy autko umyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją*drogą… jest w okolicy jakieś miejsce gdzie mogę zostawić swoją bez miesięcznych terminów by na szybko ogarnęli lakier/szyby bez zacieków itp w odróżnieniu od tych bezdotykowych 1zł/minutę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...