Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Zdazylo mi sie ostatnio rejestrowac pare wozow.

I zawsze dostawalem miekki dowod

Jak to mówią jaki pan taki kram jakie auto taki dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAblo wystarczyło zadzwonić to by sie do Bełta podjechało na sprawdzenie Audiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAblo wystarczyło zadzwonić to by sie do Bełta podjechało na sprawdzenie Audiki :)

W każdej chwili mozemy to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ASO nie każda chwila ...... ta, trzeba się umówić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co już kombinować jedziemy na 8:00 do drugiego ASO z Gabrielem zrobimy mini spota a my dzisiaj się spotkamy na osiedlu i przetestujesz zagadkę XXI wieku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany we Frankfurcie na lotnisku stoi wystawiona RS7 w szarym macie i Mclaren Mp4-12C. Ja pierd..ę ale kosa z tej rski. Przykleiłem do niej pysk jak dzieciak do szyby sklepu z zabawkami ?

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

Kuźwa ale akcja marketingowa Audi :) Godzinę temu we Frankfurcie szara RS7, a tymczasem w Monachium...

Wysłane z mojego GT-I9505

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

zutu3yby.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

enagyhut.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz wszyscy zbiórka i na 8 rano do autospeciala taki mini spot

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie dam rady....na 8:30 jestem umówiony na wymianę oleju ........:kwasny:

:decayed:

wysłane z one v :)

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Pany we Frankfurcie na lotnisku stoi wystawiona RS7 w szarym macie i Mclaren Mp4-12C. Ja pierd..ę ale kosa z tej rski. Przykleiłem do niej pysk jak dzieciak do szyby sklepu z zabawkami

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

Kuźwa ale akcja marketingowa Audi :) Godzinę temu we Frankfurcie szara RS7, a tymczasem w Monachium...

Wysłane z mojego GT-I9505

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/12/14/zutu3yby.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/12/14/enagyhut.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505

czadowe......:kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz wszyscy zbiórka i na 8 rano do autospeciala taki mini spot

:polew::polew:

PABLO, tylko nie zakładaj białych butów

Podobno przełożyliście dzisiejsze sprawdzanie ze względu na Ciebie, ponoć w piątek 13-tego nie wychodzisz w domu, a tłumaczyłeś to bólem pośladów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber... odnosnie Twojego mandatu z fotoradaru, ktorego dostales fotke.

Polskie prawo zabrania wysylania fotek na tym etapie postepowania :)

Aktualnie brak jest podstaw prawnych zobowiązujących organ ścigania do wysyłania właścicielowi zdjęcia wykonanego przez urządzenie rejestrujące, które de facto jest częścią gromadzonego materiału dowodowego, a ponadto żadne przepisy nie nakładają obowiązku rejestrowania wizerunku kierującego pojazdem (gdyby taki przepis istniał, niemożliwym stałoby się egzekwowanie odpowiedzialności wobec motocyklistów).

Na mocy rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 7 września 2011 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, uchylono zapisy § 7 ust. 6 rozporządzenia w sprawie nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, który stanowił, że w przypadku stwierdzenia wykroczenia za pomocą urządzenia pomiarowego lub kontrolnego, rejestrującego obraz, funkcjonariusz, nakładając na sprawcę wykroczenia mandat karny zaoczny, może wysłać mu przesyłką poleconą odcinki „A”, „B” i „C” formularza, wraz z zarejestrowanym obrazem, po usunięciu z niego wizerunków innych osób niż sprawca zarejestrowanego wykroczenia.

Niezależnie od dotychczas stosowanej przez inne podmioty praktyki, organ prowadzący czynności w sprawie o wykroczenie (np. Straż Miejska, Główny Inspektorat Transportu Drogowego) w obecnym stanie prawnym nie ma możliwości wysyłania fotografii do uczestników postępowania przed zakończeniem prowadzonych przez ten organ czynności wyjaśniających. Należy przy tym podkreślić, że prawo wglądu do akt sprawy obwiniony nabywa dopiero w sądzie – z chwilą zawiadomienia go o terminie pierwszej rozprawy, zgodnie z art. 67 § 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 2001 r. – Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia oraz art. 38 § 1 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia w związku z art. 156 § 1-4 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks postępowania karnego.

taka dygresja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandatów z fotoradarów nie płacimy, lepiej zalać wachy za te pieniądze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nas do firmy przyszedł na początku tygodnia mandat z ITD z maja 2013.. do zaplaty 500zl.. podaja tylko nr auta i godzine.. nie ma foty..

jak do tego podejsc? bo kierowcow jest trzech a miedzy nimi ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nas do firmy przyszedł na początku tygodnia mandat z ITD z maja 2013.. do zaplaty 500zl.. podaja tylko nr auta i godzine.. nie ma foty..

jak do tego podejsc? bo kierowcow jest trzech a miedzy nimi ja :wink:

nie wskazywac kto jechal - przeciez napewno nie pamietasz :wink: czyli nie odpowiadac na wezwanie

Art. 1. § 2. Kodeksu Wykroczeń (Dz.U. 1971 Nr 12 poz. 114) Nie popełnia wykroczenia sprawca czynu zabronionego, jeżeli nie można mu przypisać winy w czasie czynu.

dopoki sie nie przyznasz, a oni musza udowodnic Ci wine, bo Ty nie masz takiego obowiazku

art 74 § 1 Kodeksu postępowania w sprawach wykroczeń stanowi

Oskarżony nie ma obowiązku dowodzenia swej niewinności ani obowiązku dostarczania dowodów na swoją niekorzyść

a to, ze oni chca aby wypelnic jedna z 3 opcji A,B czy C to nic innego jak manipulacja, jaką organ dokonuje względem wezwanego, co w tej sytuacji należy uważać za wprowadzenie w błąd celem uzyskania korzyści majątkowych przez budżet GITD - a to juz jest karane :wink:

mozesz tez napisac tylko imie i nazwisko, bo reszte zabrania Ci ustawa o ochronie danych osobowych - niech sami sobie dochodza ilu mamy Krzysztofow S. w Polsce :wink:

jest kilka opcji - do wyboru, do koloru :decayed:

do tego dochodzi jeszcze brak wszystkich pouczen w wezwaniu, prawo do odmowy skladania zeznan w charakterze swiadka np przeciw bliskiej Ci osoby itd itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dziś Pablo z kolgą tą audiką u mnie :wink: szkoda ze o 22-giej i pod lampą sprawdzalismy ogolnikowo

Jeździłem i powiem że wydaje się być wszytsko normalnie ale....

- komora silnika na bank lakierowana

- wzmocnienie czołowe wedle mnie jest nowe

- lampy przednie bez ori naklejek śruby nie orginalne do mocowania

- filtr powietrza wyglada jak by był wczoraj wsadzony

- brak np. nakładek ( gąbek ) przy podszybiu

- brak jak by to nazwać hmmmm tam gdzie w B8 podpina się prostownik do ładowania mowa o minusie jest sama sruba polakierowana

środek wygląda ze został wsadzony cały S-line , ma navi 3G pełno funkcji w MMi których ten samochód nie ma

Zdziwiło mnie to ze jest climatronic z wyświetlaczem czyli trójstrefowy ale w tunelu środkowym nie ma nadmuchu na tył......ups... :)

Pokrętło od włączania lamp powinno dziąłac na zasadzie 0 postojówka i swiatła mijania a tutaj przełącznik idzie dalej o dwa stopnie po czym wywala błąd spalonej żarówki ....

Nic Chłopaki niech jadą i sprawdzają w ASO co i jak

ps. Gabriel a jak mi wysłała straż miejska fotke to co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najuczciwszy organ w tym kraju "przez przypadek" zlamal prawo :wink:

a tak powaznie to chlopaki moga poniesc konsekwencje, gdyż zgodnie z informacją Straż Miejska, która dalej wysyła fotografie, by sobie uprościć sprawę i by właściciel pojazdu wskazał czy to on jest na zdjęciu lub wskazał innego sprawcę nie tylko przekracza swoje ustawowe uprawnienia(przekroczenie uprawnien urzednika panstwowego - art 231 Kodeksu Karnego- czyli łamie prawo) ale też wymaga, by właściciel odnosił się do dokumentu (fotografi) dostarczonego mu bezprawnie, z którego nie można wywodzić żadnych skutków prawnych. Jest to nakłanianie do czynu bezprawnego, bo zapoznanie się z dokumentem przez osobę nieuprawnioną jest czynem bezprawnym pod groźbą nałożenia kary – jest to groźba bezprawna – co powoduje z automatu wadę oświadczenia woli wezwanego. Tego nie wolno robić. Zdjęcie przesłane przez organ nieprzestrzegający prawa jest ponadto wysoce podejrzane co do jego autentyczności, jeżeli funkcjonariusz łamie prawo, to równie dobrze mógł je sfałszować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nas do firmy przyszedł na początku tygodnia mandat z ITD z maja 2013.. do zaplaty 500zl.. podaja tylko nr auta i godzine.. nie ma foty..

jak do tego podejsc? bo kierowcow jest trzech a miedzy nimi ja :wink:

nie wskazywac kto jechal - przeciez napewno nie pamietasz :wink: czyli nie odpowiadac na wezwanie

Art. 1. § 2. Kodeksu Wykroczeń (Dz.U. 1971 Nr 12 poz. 114) Nie popełnia wykroczenia sprawca czynu zabronionego, jeżeli nie można mu przypisać winy w czasie czynu.

dopoki sie nie przyznasz, a oni musza udowodnic Ci wine, bo Ty nie masz takiego obowiazku

art 74 § 1 Kodeksu postępowania w sprawach wykroczeń stanowi

Oskarżony nie ma obowiązku dowodzenia swej niewinności ani obowiązku dostarczania dowodów na swoją niekorzyść

a to, ze oni chca aby wypelnic jedna z 3 opcji A,B czy C to nic innego jak manipulacja, jaką organ dokonuje względem wezwanego, co w tej sytuacji należy uważać za wprowadzenie w błąd celem uzyskania korzyści majątkowych przez budżet GITD - a to juz jest karane :wink:

mozesz tez napisac tylko imie i nazwisko, bo reszte zabrania Ci ustawa o ochronie danych osobowych - niech sami sobie dochodza ilu mamy Krzysztofow S. w Polsce :wink:

jest kilka opcji - do wyboru, do koloru :decayed:

do tego dochodzi jeszcze brak wszystkich pouczen w wezwaniu, prawo do odmowy skladania zeznan w charakterze swiadka np przeciw bliskiej Ci osoby itd itd :)

dziękuje Gabriel za pomoc :wink::thankyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma także system start&stop który oczywiście nie działa, gabriel właśnie mówił że do tego systemu jest potrzebny dodatkowy akumulator którego nie ma.

Również jest wejście na kartę sim wiec konkret 3G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...