Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli od jutra coś się u Was zmieni (chodzi mi o zmiany związane z wynikiem wyborów) to piszcie na forum. Jeśli coś się zmieni u mnie to też napiszę. Myślę, że będzie wszystko po staremu, tylko z inną opcją polityczną...

ABG

+1

a ja tam dam im szanse, chcieli rządzić.... prosze bardzo w dodatku samodzielnie, to duze wyzwanie.... jak dadzą rade szacunek jak nie idą na dno jak bańka Fantomasa wypchana olejem ze strucla

Pany jakis impregnat do pielegnacji czarnej skory w aucie kto poleci?

Zacznijmy od tego, ze w takiej firmie jak Twoja zaczną sie zmiany na gorze juz zaraz.

A to tez wpłynie na Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jakis impregnat do pielegnacji czarnej skory w aucie kto poleci?

[emoji6]

4a98de191ac24920c992d41fc8824c01.jpg

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje wyłączyć immo b5 2000r żeby włożyć nowe zegary.ktoś w Krk okolice ?

Jak Ci nikt z kolegów nie zrobi to zadzwoń do gościa do którego jeżdżę i Ci wyłaczy: www.mobil-tech.pl

Polecam ;-) Całkiem fajna imprezka ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie nic się nie zmieniło jak się obudziłem... Myślałem, że Macierewicz będzie zbrojnie odbierał wrak Tupolewa, Kaczyński będzie budował pomniki bratu i w ogóle będą czarne chmury i apokaliptyczny pejzaż za oknem, a tu nic... Wszystko tak samo jak wczoraj... A skoro kiepscy z Was wróżbici, to przestańmy tu pisać o polityce.

:hi:

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberku... Straszenie PiS-em to troche tak jak straszenie więzieniem... Ludzie się boją, ale tylko nieliczni wiedzą, że nie taki diabeł straszny jak go malują...

Moim skromnym zdaniem, wolę coś nowego i mało znanego niż wieczne afery i aferki... Jak nie Stadion Narodowy (albo raczej koszt zbudowania) to Pendolino (nasze pociągi są równie dobre tylko nieco wolniejsze). Jak nie autostrady (a raczej ich brak) to kradzież pieniędzy OFE (30 miliardów wyparowało przy okazji transferu). A potem podsłuchy, podniesienie VAT-u, wieku emerytalnego, zabranie dzieciom roku z dzieciństwa (sześciolatki do szkół) i wiele innych. Już kurwica człowieka brała na tych POpaprańców...

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberku... Straszenie PiS-em to troche tak jak straszenie więzieniem... Ludzie się boją, ale tylko nieliczni wiedzą, że nie taki diabeł straszny jak go malują...

Moim skromnym zdaniem, wolę coś nowego i mało znanego niż wieczne afery i aferki... Jak nie Stadion Narodowy (albo raczej koszt zbudowania) to Pendolino (nasze pociągi są równie dobre tylko nieco wolniejsze). Jak nie autostrady (a raczej ich brak) to kradzież pieniędzy OFE (30 miliardów wyparowało przy okazji transferu). A potem podsłuchy, podniesienie VAT-u, wieku emerytalnego, zabranie dzieciom roku z dzieciństwa (sześciolatki do szkół) i wiele innych. Już kurwica człowieka brała na tych POpaprańców...

ABG

Widze pamięć krótka, a to tylko 8 lat minelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberku... Straszenie PiS-em to troche tak jak straszenie więzieniem... Ludzie się boją, ale tylko nieliczni wiedzą, że nie taki diabeł straszny jak go malują...

Moim skromnym zdaniem, wolę coś nowego i mało znanego niż wieczne afery i aferki... Jak nie Stadion Narodowy (albo raczej koszt zbudowania) to Pendolino (nasze pociągi są równie dobre tylko nieco wolniejsze). Jak nie autostrady (a raczej ich brak) to kradzież pieniędzy OFE (30 miliardów wyparowało przy okazji transferu). A potem podsłuchy, podniesienie VAT-u, wieku emerytalnego, zabranie dzieciom roku z dzieciństwa (sześciolatki do szkół) i wiele innych. Już kurwica człowieka brała na tych POpaprańców...

ABG

Co do sześciolatków to proszę Cię odpuść bo nie wiesz co piszesz ...... dalej no tak autostrad nie mamy w porównaniu do 2006 roku :facepalm: wiek emerytalny ( poczytaj po co i dlaczego został podwyższony )

Afery są były i będą ...... PIS nie ma nic na sumieniu ? oj dlaczego macie taką krótką pamięć .....

Ale Tranistku , nie będę się kłócił tutaj bo to nie miejsce do tego . Jak i również nie będę poruszał tematu straszenia Pisiorami ...
Nie mam POprostu ochoty rozmawiać na temat polityki , oby było lepiej dla Nas wszystkich w najbliższym czasie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym oto optymistycznym akcentem kończymy rozmowy o polityce w tym temacie :hi:

ABG

http://demotywatory.pl/4567848/Nic-sie-nie-zmienia

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pojeździć troche po świecie i wtedy porównywać. Moim zdaniem i nie tylko mamy jedne z lepszych dróg w EU...

Na rozluźnienie tematu, siostry kupiły w AUTOSPECIALu w 2002 roku T4....auto ma teraz 35kkm...niebywały sztos....

0ee6be8651b54879adaaabb45785a853.jpg

c76c8bea493630aee12497176660b2a7.jpg

f474daca3c49a583d753e67d531a6e5b.jpg

087f8e502cb222da2a85dfd601fd4eee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a4 b8 2.0 tdi po lifcie 2010r automat przebieg 110 tys km, ori do sprawdzenia w ASO, lakier cała w oryginale, delikatnie dojechana z przodu, bixenon led, PDC przod tyl, cena 39 500

3b1bd816db331d72c4588f345f7306a4.jpg

22cce09726c3e5edb917cdaa0cb72bbd.jpg

4a03af449c06461f4cf8ae524beefcd2.jpg

8bc094cc0541756ab4a4a3d27eb690f5.jpg

160bdf2edf35b29299568a31445ec998.jpg

632e06858c46c2abdbf7a0305ae32b5e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-7k do dołożenia i nie ma bata że taniej zrobisz. Deska i poduchy razem ponad 3k plus bixy, klapa zderzak i błotniki plus robota. Niewiadomo co z chłodnicami? a w środku suchar :/

Nie warto moim zdaniem za te $$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega sprzedaje, cena do negocjacji

mysle ze w 5k sie zmiescisz, znajdz z tym przebiegiem za 45 ten rocznik

nie kazdy patrzy na wypass w srodku jak My.... ktos chce miec maly przebieg

zresztą ja tylko rzuciłem temat, nie moj biznes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że 7k to jest mało na zrobienie tego auta ;)

a biorąc pod uwagę jeszcze rejestrację pojazdu/ opłaty to już auto Cię kosztuje ponad 50k a to już szału nie robi....

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chlopa ktory sie podjął tematu za 5k, cene zbijasz do 38k rejestracja 2k i miescisz sie w 45 a to juz warte przemyslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...