Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

mega13 na allegro są jakieś takie po 30 zł, podróbki Presidenta Georgia,

takie coś: http://www.teltad.pl:81/product_info.php?cPath=111_114&products_id=945

Czytałem na cb-radio.pl że całkiem niezłe, jak na swoją cenę; na zapasową może być :decayed:

Wąski masz coś kiepskiego dostawcę klocków ;(

Najpierw tylne do B5-tki z urwaną sprężyną, a teraz okazało że moje mają urwany bolec we wtyczce do czujnika i cały czas świeci mi się kontrolka zużycia klocków :kwasny:, na szczęście mały drucik załatwił sprawę.

dziwne :mysli: a może ten kto je zakładał za bardzo się nie zna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie , zna ktoś jakiś dobry zakład który zajmuje się naprawą klimatyzacji?

u mnie na osiedlu ul.Macedonska :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu już wiem jak to załatwiłeś :)

jak?

mam nadzieję że nie jesteś na mnie za to zły :wink4:

Rozumiem Robert że skoro nie odpisujesz to jesteś zły?[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 18:42_________________________________________________dzięki , nie wiesz czy trzeba się tam jakoś wcześniej umawiać? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś później nie psioczył że czapeczka jest lipna... Wieczorkiem Ci powiem co i jak :gwizdanie:

joł :hi:

Jarko co do tego samopoziomowania to sprawdz jeszcze czy idzie napiecie na silniczki wogóle

Jeden silniczek działa i zrobiłem dzisiaj testy - zakładałem go do obydwu lamp i w każdej działał. Wniosek jest taki że ten drugi nie działa :decayed:

Tylko zastanawia mnie dlaczego - bo końcówek nie powinien mieć inaczej i to że jest innej firmy też nie powinno mieć znaczenia - bo on w ogóle nie reaguje. Musi być padnięty, chociaż :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , zna ktoś jakiś dobry zakład który zajmuje się naprawą klimatyzacji?

a co potrzebujesz zrobić ? pogadaj z Ogrem coś ostatnio robił :)[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 19:22_________________________________________________

Robercie, tylne klocki nawet nie wyciągnąłem z opakowania :gwizdanie:

A te z czujnikami, hmmm, ciężko byłoby uszkodzić ten drucik bo jest osłonięty plastikiem :cool1:

:tongue4:

A o co jesteś zły? :wink4:

JA o co :polew: masz pecha pierwszy raz ktoś ma takie przejścia :) i tarcze nie wentylowane :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 19:24_________________________________________________

Trzeniu już wiem jak to załatwiłeś :)

jak?

mam nadzieję że nie jesteś na mnie za to zły :wink4:

Rozumiem Robert że skoro nie odpisujesz to jesteś zły?[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 18:42_________________________________________________dzięki , nie wiesz czy trzeba się tam jakoś wcześniej umawiać? :mysli:

Coś Cię powariowali z tym ZŁYM :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2008, 19:25_________________________________________________Grześ miło że wpadłeś ,i za przysługę na poczcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jestem miły :rolleyes:

plebiscyt roku Szyderca :tongue4:

ja? :shocked: chyba znowu pomyliłeś nicki :naughty:

czy ja kiedykolwiek byłem wobec Ciebie nie miły? :naughty: [br]Dopisany: 20 Październik 2008, 20:43_________________________________________________Kamil będziesz jutro na 8:00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert nie ma sprawy ale że nie było kawy to już mała wtopa :gwizdanie:

Te czapeczki to na strasznie lipne wyglądają :no:

A powiem wam tylko, że PS3 to mega kosmos :kox: :kox: :kox:

Piotrek pamiętasz pytania ?? Jest elektroniczna wersja na psa z pilotami :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...