Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jarko ale ja pisałem że Ty napisałeś pierwszy wcześniej przed moim tel. :gwizdanie: rozumiesz

Tytus dałeś radę z czujnikiem :mysli:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 19:44_________________________________________________Jarko na pv :) coś za dużo dziś chyba :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pany mam pytanko prosim sie tylko nie smiac :gwizdanie: czy jak kupie same sprezyny -30 czy autko sie troszke zglebuje ????? i czy warto inwestowac w same sprezyny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanko prosim sie tylko nie smiac :gwizdanie: czy jak kupie same sprezyny -30 czy autko sie troszke zglebuje ????? i czy warto inwestowac w same sprezyny ???

przeciez spezyny obniżają auto a nie amor tyle ze amory przy takim obniżeniu powinienes miec twardsze niz seryjne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki wszystko jasne w temacie :) wiec musze sie skusic jeszcze na jakies lepsze amorki i wtedy bedzie wszystko oki :naughty:

i jeszcze jedna pytanko czy przy skrecie nie beda tarly o nadkole ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki wszystko jasne w temacie :) wiec musze sie skusic jeszcze na jakies lepsze amorki i wtedy bedzie wszystko oki :naughty:

Dokładnie ale przy -30 amory seryjne moga zostac,wiadomo ze to nie to samo co skracane ale moga byc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał być u mnie dzisiaj :mysli: ciekawe

ciekawe to jest to że oddałem auto rano na serwis i miałem mieć gotowe w 3 godziny a nie mam go do teraz :confused4: czym miałem przyjechać Robert ? tramwajem ? dzwoniłem ale nie odbierałeś :cool1:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 20:17_________________________________________________

oki wszystko jasne w temacie :) wiec musze sie skusic jeszcze na jakies lepsze amorki i wtedy bedzie wszystko oki :naughty:

Dokładnie ale przy -30 amory seryjne moga zostac,wiadomo ze to nie to samo co skracane ale moga byc :)

no nie do końca mogą bo się dużo szybciej zużyją, i będą się tukły :wink4: do -30 kup sobie sportowe amorki :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca mogą bo się dużo szybciej zużyją, i będą się tukły :wink4: do -30 kup sobie sportowe amorki :cool1

Moga bez problemu,to ze szybciej padna to chyba wiadomo i tlumaczyc nie trzeba,a ze beda sie tłukły pierwszy raz słysze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytus dałeś radę z czujnikiem :mysli

Tak, "zdrutowałem" wtyczkę dosłownie :cool1:

zuch chłopak :oklaski: bo już miałem wyrzuty sumienia[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 20:40_________________________________________________Kolega ma do sprzedania B6 1,8 Q 2003 salon Polska servisowana bez wypadkowa skóra srebrna za 43000 zł brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...